Lze s milencem dál milovat manžela?

Anonymní
7.1.20 14:24

Lze s milencem dál milovat manžela?

Mám ženu 15 let, dvě děti, celou dobu vztahu bez hádek, bez komplikací, vše se tvářilo ideálně a i v očích všech známých za ideál. Celou dobu jsem byl maximálně pro rodinu a dokonce i věrný. Myslel jsem že je to životní žena a nechtěl jsem to pos*at nevěrnou. Žena si po 5 letech mateřské po nástupu do práce našla milence, měla ho asi 3 měsíce než jsem na to přišel. Bohužel se do něj zamilovala, ale prý chce být semnou. Vše ukončila, lituje, chce být semnou a na vše zapomenout. Přiznává že ho má v hlavě ale společně pracujeme na obnovení vztahu. Chyby jsme si vyříkaly, vcelku nám to pomohlo v tom, že nyní si zase vážíme jeden druhého když jsme o sebe mohli přijít, ale hrozně mě štve že ho má pořád v hlavě a že říká, že to má také těžké. To nechápu… Já to mám těžké, co to vím tak nespím, furt na to myslím.
Je tady nějaká mamina, která to měla podobně? Je možné po podobném románku, co si po 15 letech monogamie přičuchnete k tomu napětí jako na začátku s někým neokoukaným, zapomenout a opravdu milovat manžela? Já se hrozně bojím, že semnou zůstává z rozumu protože jsem věrnej dříč, pomáhám s domácností aby byla spokojená, miluji naše děti a jsem prostě rodinný tip. Bojím že na něj nezapomene a nebo že mě s ním bude srovnávat a při další příležitosti nezávazného sexu zase naskočí udělá to znovu.
Je tu nějaká, která si nevěrou uvědomila co doma skutečně má a už by nikdy nedopustila, aby to opakovala a manžel jí definitivně opustil? Po měsících v depresích mi totiž to ukončení přijde jako sice bolestivá, nejosvobuzující věc. No ale nechce se mi to ukončit. Přes to vše jí miluju.
Děkuji za názory, rady dam, které si něčím podobným prošly.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.1.20 14:32

Já jsem si tím prošla a mužů říct, že jsem udělala největší chybu v životě a kdyby to šlo vzít zpět, tak to udělám. Jenže jak se říká, tak vše zlé je k něčemu dobré. Nás to posílilo a jdeme dál, i když to mám někdy na talíři.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.20 14:33

Je mi to líto. Nemám s tím zkušenost, můj názor ale je, že pokud zkusíš nastartovat nějak váš vztah, nějakou romantikou, že opět zažehneš ten plamínek a nebude s tebou jen z rozumu. Otázka je, jestli po tom všem máš na to ještě chuť :( No ale víš jak, každý musí začít u sebe. Takže zkusit se to dá, nechat toho se dá vždycky…

• Nahlásit
  • Citovat
7.1.20 14:35

Zkus být chvíli nevěrnej dříč, hodně tě to povýší v očích tvé ženy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21819
7.1.20 14:37

A proč je tak špatně, že je s tebou z rozumu? K tomu přece může patřit, že tě nějakým způsobem ocenuje a váží si tě. Nemůžeš po tolika letech čekat erotické napětí jako na začátku…
Ze zkušeností kolem sebe vidím, že když se žena zamiluje do jiného, vášen k manželovi uhasíná - ženy to tak mají. Často pak pálí mosty a dělají různé iracionální věci…Pokud ta tvoje došla k tomu, že ty jsi jako partner kvalitnější a perspektivnější než milenec, asi na tom něco bude a vem to jako poctu…Od milence si citově odpoutat může, ale stojí to spoustu sil a sebezapření. A nebude to hned…Snaž se nenaléhat a přijmi to. Protože když to zvládnete, váš vztah se může posunout mnohem výš a do stabilnějších kvalit, než je milenecké pobláznění. Které by ani u vás nebylo normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 14:37
@Anonymní píše:
Je mi to líto. Nemám s tím zkušenost, můj názor ale je, že pokud zkusíš nastartovat nějak váš vztah, nějakou romantikou, že opět zažehneš ten plamínek a nebude s tebou jen z rozumu. Otázka je, jestli po tom všem máš na to ještě chuť :( No ale víš jak, každý musí začít u sebe. Takže zkusit se to dá, nechat toho se dá vždycky…

blbost, musí jí opět začít imponovat a to fakt nezažehne romantikou po tom, co má v hlavě adrenalinovej šuk s milencem, romantikou jí akorát spolehlivě odpudí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
7.1.20 14:40

Musíš se něčím ozvláštnit, rodinné typy moc přitažlivé nejsou. Ano jsou spolehliví a dobří na zajištění, ale ne přitažliví. Proč jsi stále věrný? To by ti dost pomohlo, čuchnout mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 14:41
@pohledzdruhestrany píše:
Zkus být chvíli nevěrnej dříč, hodně tě to povýší v očích tvé ženy

Myslíš že si mě bude vážit když jí zahnu taky? Já nechci být jako ona a už vůbec se zamilovat jinde a pak se jí koukat do očí.

• Nahlásit
  • Citovat
7.1.20 14:42

No tě pic

Tak jako na rovinu, znáš to rčení „dycky Most“? No tak podobně je to s děvkama. Ono pes a žena toho mají hodně společného, jak se objeví někdo s větší klobásou, tak utečou :-D ale nechci tě nijak stresovat, už takhle na to jak ji pigluje musíš myslet neustále. Ale s tebou je určitě šťastnější :-D doma bych promiskuitní mrchu mít nechtěl, držím palce kámo.

PS: se vyspi s její nejlepší kámoškou a pak si ho utři do záclony a máš to, oko za oko… to holka musí pochopit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 14:44
@Anonymní píše:
Mám ženu 15 let, dvě děti, celou dobu vztahu bez hádek, bez komplikací, vše se tvářilo ideálně a i v očích všech známých za ideál. Celou dobu jsem byl maximálně pro rodinu a dokonce i věrný. Myslel jsem že je to životní žena a nechtěl jsem to pos*at nevěrnou. Žena si po 5 letech mateřské po nástupu do práce našla milence, měla ho asi 3 měsíce než jsem na to přišel. Bohužel se do něj zamilovala, ale prý chce být semnou. Vše ukončila, lituje, chce být semnou a na vše zapomenout. Přiznává že ho má v hlavě ale společně pracujeme na obnovení vztahu. Chyby jsme si vyříkaly, vcelku nám to pomohlo v tom, že nyní si zase vážíme jeden druhého když jsme o sebe mohli přijít, ale hrozně mě štve že ho má pořád v hlavě a že říká, že to má také těžké. To nechápu… Já to mám těžké, co to vím tak nespím, furt na to myslím.
Je tady nějaká mamina, která to měla podobně? Je možné po podobném románku, co si po 15 letech monogamie přičuchnete k tomu napětí jako na začátku s někým neokoukaným, zapomenout a opravdu milovat manžela? Já se hrozně bojím, že semnou zůstává z rozumu protože jsem věrnej dříč, pomáhám s domácností aby byla spokojená, miluji naše děti a jsem prostě rodinný tip. Bojím že na něj nezapomene a nebo že mě s ním bude srovnávat a při další příležitosti nezávazného sexu zase naskočí udělá to znovu.
Je tu nějaká, která si nevěrou uvědomila co doma skutečně má a už by nikdy nedopustila, aby to opakovala a manžel jí definitivně opustil? Po měsících v depresích mi totiž to ukončení přijde jako sice bolestivá, nejosvobuzující věc. No ale nechce se mi to ukončit. Přes to vše jí miluju.
Děkuji za názory, rady dam, které si něčím podobným prošly.

Ja byla neverna az v dobe rozvodu s ex. domac. nasili, v te dobe jsme zili sice v jednom byte, ale jinak oddelene..v te dobe jsem poznala pritele..ja to oddelovat neumim, tim chci rici, ano milovala pritele, ale vi ze uz je to passe, vazi si te ma te asi rada, ale necemu neporucis, nevim jestli srdci, tak, ze ji bude trvat nez to zvladne..nemusi se to uz opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
7.1.20 14:45
@Anonymní píše:
Myslíš že si mě bude vážit když jí zahnu taky? Já nechci být jako ona a už vůbec se zamilovat jinde a pak se jí koukat do očí.

není větší tahák než bejt v náručí jiný ženský - zjednodušeně řečeno… věrností, romantikou ani pečlivým zvládáním domácích prací nezabezpečíš, aby z tebe zase měla mokrý kalhotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23489
7.1.20 14:47

Já myslím, že tohle bude mít u každé ženy jiný průběh…

Jedna na něj v pohodě zapomene a bude ráda za svého „věrného dříče“ doma, druhá bude po něm truchlit a představovat si sex s ním, ale bude vědět, že on by ji stejně napořád nechtěl a tak musí zůstat, tam kde je…

Anebo ví, že ona by ho nechtěla nastálo, protože on je dobrej jen na šuk, ale pro rodinný život je nevhodný…

Tohle bude 100 lidí, 100 příběhů a můžeš si klidně vybrat, jak je libo… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
7.1.20 14:54
@free333 píše:
Já myslím, že tohle bude mít u každé ženy jiný průběh…

Jedna na něj v pohodě zapomene a bude ráda za svého „věrného dříče“ doma, druhá bude po něm truchlit a představovat si sex s ním, ale bude vědět, že on by ji stejně napořád nechtěl a tak musí zůstat, tam kde je…

Anebo ví, že ona by ho nechtěla nastálo, protože on je dobrej jen na šuk, ale pro rodinný život je nevhodný…

Tohle bude 100 lidí, 100 příběhů a můžeš si klidně vybrat, jak je libo… :kytka:
:potlesk: :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 14:54

Mě se to stalo z opačné strany. Manžel se zamiloval a chtěl odejít. Měla jsem zdravotní problémy a starosti. Oznámil mi to jako hotovou věc. Máme malé děti, tak my jich přišlo líto. Zabojovala jsem a hodně jsem se změnila. Zamiloval se do mě zpět. Aspoň to tvrdí a chová se tak. Takže ano asi to lze. Jenže za jakou cenu? Dnes bych už asi nebojovala. Moc si sebe kvůli tomu nevážím. Stejně to v sobě pořád mám a často na to myslím. Jediné co mě těší, že dětem zůstal doma táta. Jinak ji miloval po rozchodu ještě rok, nebo spíš ještě rok od rozchodu trvalo než se z toho dostal..Pak se zase jeho pozornost a láska vrátila zase ke mě. Prosím zachovat anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
7.1.20 14:55

na férovku

Bych se jí jako při tom na férovku zeptal, kdo je v posteli lepší, jestli on, nebo ty. A kdyby se začala děsně smát, tak by to bylo jasný :-D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama