Lze se nechat ošetřit u prakt.dr. bez registrace u něj?

Anonymni
24.1.09 18:56

Lze se nechat ošetřit u prakt.dr. bez registrace u něj?

Jsem teď na pár měsíců mimo bydliště a už měsíc se mi vrací chřipkoangína ať dělám co dělám. Pokaždé když vyjdu z domu (dost oblečená, čepice, rukavice) mám to zpět. Auto nevlastním a dostávat se k mému dr by byl dost problém - respektive přestože jsem v Praze ale na úplně opačném konci než ten můj doktor, znamenalo by to cestování 2hodiny mhd s lidmi prskajícími bacily a mně bolí všechny klouby, mám zalehlé uši teče mi z očí.. a vůbec je mi dost nedobře, takže bych raději zašla na středisko, které je přímo zde v ulici. Ale samozřejmě se nechci k doktorovi tady registrovat. Bylo by to možné, nevíte někdo? Nebo je moje jediná šance pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
24.1.09 19:04

já myslím že tě lékař můsí jako akutku ošetřit, ale v rámci jednoho města, byť Prahy mi to přijde divný. Já osobně bych jela ke svému doktorovi. Jela bych v případě potíží i já a to ho nemám ve stejném městě, ale cca 100km. Bylo by to odhadem taky ty dvě hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
24.1.09 20:20

Myslím, že tě ošetří i bez registrace - ale budeš platit 90 Kč jako pohotovost (takhle to aspoň bylo napsáno v čekárně u mého exgynekologa). Být tebou, zavolám na to středisko a zeptám se na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
25.1.09 14:02

Ahoj,lze to sestra studuje v brně a když ji chytla angína zašla k doktorovi tam,dal jí léky,ale na kontrolu ji poslal ke svému lékaři .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2235
25.1.09 18:00

Ahojky, jde to, taky to mám za sebou s dcerou...... pokud jde o akutku, tak tam je to samozřejmě bez debat, u nás to byla banalita, holt zbytečně starostlivá a akční babička… doktorka je vzala , vždyť jim jde o poplatky, a ještě ji navíc přemlouvala k přeregistraci,,,,, pak si je zvala dvakrát na kontrolu, opět s poplatkem,,, jednou šly, podruhé jsem to už zatrhla. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama