Lze se otvírat bez kontrakcí? Předčasný porod

Anonymní
20.10.20 05:32

Lze se otvirat bez kontrakci? Předčasný porod

Ahoj, zajímá mě zda se můžu otvírat aniž bych o tom věděla? Jsem 34tt, druhe těhotenství. V prvním těhotenství mě bodalo v cipku, a hodně tvrdlo břicho před porodem… Teď mi netvrdne vůbec, nebo maximálně jen 1× za den když se nejdu hned vymočit.. Dost se bojím předčasného porodu, tak mě zajímá zda se lze otevírat aniž by o tom člověk věděl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5245
20.10.20 06:00

Jde, ale samo otvírání, není indikace k porodu. Můžeš být klidně otevřená na prst nebo dva do 42tt. Neboj miminko ví co dělá, už jsi 34tt, věřím že ještě minimálně 2tydny vydrží a pak vypluje :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
20.10.20 07:33

Ano. Otevrela jsem se v 33tt bez kontrakci na 8cm. Nemela jsem o tom vubec tuseni. Do 35 tt jsem lezela v nemocnici a rodila 37+5tt. V porodnici rikali, ze tohle jeste nevideli 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
20.10.20 09:36

Možné to je, ale nemusí to nic znamenat. Bohužel každá to máme opravdu úplně jiné a těžko hledat podobný „případ“. I každé těhotenství je jiné, zkus se moc nepozorovat a nemyslet na to. Byť je to těžké :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
20.10.20 09:43

Může, švagrová se otvírala od týden nebo 1o dní před porodem..rodila pak všeho všudy dvě a půl hodiny pak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
21.10.20 02:14

Jde to.. U prvního jsem jela do porodnice pro divný pocit, kdybych tam nezajela, tak jsem porodila doma :mrgreen: :lol: necitila jsem vůbec nic, bolesti až po prasknutí vody.. Při příjmu 7 cm :mrgreen: ale rozhodně bych nesilela předem.. Však chodíš na kontroly, by ti řekli, že se něco děje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama