Lze se uživit svými výrobky?

333
12.11.18 22:47

Lze se uživit svými výrobky?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tu je někdo, kdo se živí prodejem svých výrobků? Pokud ano, co vyrábíte, jak prodáváte, nabízíte a tak? Děkuji za informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

333
12.11.18 23:40

@růžový achát Vy vyrábíte zubní náhrady? :-) To je pro mě novinka. Jak to nabízíte, prodáváte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
12.11.18 23:41

@růžový achát jo a mimochodem - růžový achát je nádherný kámen :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 23:52
@poirot píše:
@růžový achát Vy vyrábíte zubní náhrady? :-) To je pro mě novinka. Jak to nabízíte, prodáváte?
.......................... Je to zubní technička a tím pádem ji její výrobky živí, no ne? :pankac: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
13.11.18 00:27
@poirot píše:

Takový obor je třeba vystudovat. Mít stroje za dva miliony a to v tom nepočítám i materiály, které nejsou zrovna levná kapitola. Snad jste si nemyslela, že se zubní náhrady někde objednávají. Asistent zubního technika musí mít nějakou smlouvu s nějakými stomaology. Každopádně paní sama určitě nenabízí zubní náhrady, spíš lékaři posílají své pacienty k ní. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3733
13.11.18 02:05

nedavno jsem viděla v jednom pořadu pani, která se slušně uživí pletením, plete svetry a výrobky z nějakých drahých přízí z ovcí atd.. a prodává do zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3733
13.11.18 02:07

taky paní Blanka Matragi, tak také prodává své výrobky :-)

Hodně holek dneska vyrábí látkové pleny, začali šitím pro sebe a dneska je x českých značek látkových plen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
13.11.18 08:03

Kamaradka prodava domaci gelove svicky a k tomu vlastni prirodni mydla. Zatim se neuzivi, ale klientela roste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3671
13.11.18 11:21

Mám známou která pece a zdobí pernicky, jsou fakt výborné a hlavně krásné. A už teď má obsazeny celý rok 2019. A uživí se tím krásně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
13.11.18 13:04

@malina83 @Emimin7 Super holky, díky za informace. Já se právě střetávám často s názorem, že se hand made výrobky moc uživit nedá. Jak třeba ty vaše známé prodávají, kde nabízí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
13.11.18 13:05
@růžový achát píše:
@Barry1997 všechno správně až na toho asistenta :lol: , to je degradace 1. stupně- nikomu neasistuji

nicmene, je to profese, ne nejake samodelna prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
13.11.18 13:08

Na fb je paní která dělá kabelky. myslím že stím začla na mateřské ak před třemi lety, už má 19 tisic fanoušků,, a teď má takový zájem že ani nestíhá přijímat objednávky. eshop myslím ani nemá, všechny objednávky má přes Fb. Jezdí na jarmarky, sdílí své výrobky, občas přihodí soutěž o kabelku aby si rozšířila klientelu. Je fakt dobrá a její výrobky jsou „k nakousnutí“ :mrgreen:
https://www.facebook.com/…belky/about/?…

Příspěvek upraven 13.11.18 v 13:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
13.11.18 13:10

@poirot Ty svíčky prodává do místního hotelu ve velkém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6687
13.11.18 13:12

Mám pár známých, co na sebe dělají z kůže, mají eshop, jezdí po festivalech, trzích, výstavách. Vzdálenější příbuzný je hrnčíř, takže se taky živí tím, co sám rukama vyrobí (také tak: zakázky, trhy…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
13.11.18 13:31
@růžový achát píše:
Vy jste tady snad bez důvtipu či co :roll:… s vama musí bejt doma legrace tedy :think:

omlouvam se, mam problem odlisit zert od vazneho i v realu, natozto online.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama