Lze sehnat seriózní milenku?

Anonymní
25.12.19 22:33

Lze sehnat seriózní milenku?

Ahoj,
jsem bi, manžel to ví. Já jsem nikdy kromě jednoho líbání se slečnou lesbický vztah neměla. Strašně ráda bych to ovšem zkusila, ovšem seriózně, třeba jen doteky, netuším, jak na to budu reagovat. Nechci hledat na seznamkach, nechci nic vulgárního. Špatně se to vysvětluje :(
Manžel mi cokoli lesbického dovolil, na ženu nežárlí.
Nevím, kde kontaktovat někoho zdravého, seriozního atd

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.12.19 22:47
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem bi, manžel to ví. Já jsem nikdy kromě jednoho líbání se slečnou lesbický vztah neměla. Strašně ráda bych to ovšem zkusila, ovšem seriózně, třeba jen doteky, netuším, jak na to budu reagovat. Nechci hledat na seznamkach, nechci nic vulgárního. Špatně se to vysvětluje :(
Manžel mi cokoli lesbického dovolil, na ženu nežárlí.
Nevím, kde kontaktovat někoho zdravého, seriozního atd

Docela ti rozumím. Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.19 23:02

Ahoj, já jsem líbání s holkama měla. Jednou jsem s kamarádkou měla poměr. Ale chtěla bych znovu. Mému příteli to vadí. Taky bych tě teď trosku styděla a nesla na vše hrrrr. Jsem stydlivá. Tenkrát s tou moji kamarádkou nám bylo asi 19 jsme byli mladý.

• Nahlásit
  • Citovat
43
25.12.19 23:07

Holky…odkud jste? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 23:22

Praha.
Ano, nechci nic hrrr. Nevím, jak to napsat, prostě velmi pomalu a klidně a zjistit, zda ano. Možná mi stačí polibek, nevím. Už roky sním o tom, jak se dívám na prsa :oops:, jen dívám :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
25.12.19 23:26

Teplice. Mě se zas líbí vzhledově víc žena než muž. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 23:29
@Lucie.Kusa píše:
Teplice. Mě se zas líbí vzhledově víc žena než muž. :lol:

Já jsem původně z Teplic :lol:
Nahá žena je hezčí, to každopádně.

• Nahlásit
  • Citovat
25.12.19 23:36

Tak chlap ty koule visací a penis když nestojí taky nic hezkého na pohled a co potom když se otočí a ta chlupatá prdel? A nemluvě o tom, když spí chlap na boku a čouhají mu ty kule pod zadkem mezi stehnama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
25.12.19 23:47

Ja Praha, ten chlapsky popis nema chybu :D ale souhlas naha zena je mnohem vic sexy. A pohled na pekne prsa umi rozproudit krev ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 23:52

Tak chtěla jsem to vtipné podat :) No, mě hrozně vzrušuje dámské přirození :oops: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
25.12.19 23:56

No mame tady prsa, prirozeni… co jeste? :) Delam si srandu, mas pravdu vypada to vic sexy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 23:59

Tak mě se koule líbí, ale jedině bez chlupů. Prsa bych mazlila tedy raději :srdce:. Ženské přirození mě nebere, ty prsa extrémně :oops:
Chtěla bych mít doma cizí bradavky :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
43
26.12.19 00:00

Tady zacina byt horko holky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
26.12.19 00:04
@Lucie.Kusa píše:
Tak chtěla jsem to vtipné podat :) No, mě hrozně vzrušuje dámské přirození :oops: :*

Mě taky vzrušuje ženské přirození. I proto chodím pravidelně do sauny, když tam vidím mladou osmnáctku s vyholenou frndou… Mňam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
26.12.19 00:06

Já jsem se párkrát s ženami vyspala a bylo to něco senzačního… Líbání, lízání, hlazení, nejsem lesba, jsem bi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama