Lze to považovat za nevěru? Mám to ukončit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mahulena07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:36
Lze to považovat za nevěru? Mám to ukončit?

Dobrý den, prosím o Vaše názory…Děkuji. Manžel cca před 3 roky na firemních akcích, má jich asi 10 do roka, chodil jen spát, prý bez ničeho se starší kolegyní. Jen jednou to prý skončilo orálním sexem ve sprše, který dělal on jí. Pak už to ten večer dál nepokračovalo, pro­tože už mu nestál, jen vedle sebe spali. Asi moc alkoholu. Ještě jednu noc po tom vedle sebe měli jen spát. Po ní se 2 roky stýkal na těchto akcích a služebních cestách s jinou kolegyní. Se kterou se prý jen vždy líbal a jen jednou jí to udělal rukou, protože mu potom už prý opět nestál. Pak se na dalších setkáních už jen líbali. Ovšem tato žena přijela několikrát do města, kde žijeme…obědy, ve­čeře, spala na hotelu vedle restaurace, kde byli na večeři…Prý s nimi nikdy nespal…Je to možné? Mám mu to uvěřit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 25.03.19 09:39

Já bych nevěřila :nevim: a já osobně orální sex beru jako nevěru.

Markéta N.V.
Kecalka 475 příspěvků 25.03.19 09:39

To jako vazne? A s takovym clovekem stale zijes? Tak to te obdivuju! Ja bych ho kopla do pr…! Ten by letel, ani by nestihl mrknout!

Mahulena07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:39
@Mičule píše:
Orální sex není sex?! :roll:
Proč ty podrobnosti? Někdy je lepší vědět míň než víc. :zed:

Pro něj to prý nebyl sex…

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 25.03.19 09:40

@Mahulena07 tak on jí s prominutím lízal ku. du… a ty se ptáš, jestli to máš brát jako nevěru?To je zrovna pro mě tak strašně osobní věc, že by mi z něj bylo na zvracení a těžko bych mu to odpustila. Kdyby alespoň nezacházel do detailů. A ne, nevěřím, že mezi nimi jak s jednou tak s druhou, nebylo něco víc.

Mahulena07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:45
@Aduš8 píše:
@Mahulena07 tak on jí s prominutím lízal ku. du… a ty se ptáš, jestli to máš brát jako nevěru?To je zrovna pro mě tak strašně osobní věc, že by mi z něj bylo na zvracení a těžko bych mu to odpustila. Kdyby alespoň nezacházel do detailů. A ne, nevěřím, že mezi nimi jak s jednou tak s druhou, nebylo něco víc.

Také mu to nevěřím :( . Ale on si za tím stojí. Je to velmi nepravděpodobné,že?

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 25.03.19 09:46
@Mahulena07 píše:
Dobrý den, prosím o Vaše názory…Děkuji. Manžel cca před 3 roky na firemních akcích, má jich asi 10 do roka, chodil jen spát, prý bez ničeho se starší kolegyní. Jen jednou to prý skončilo orálním sexem ve sprše, který dělal on jí. Pak už to ten večer dál nepokračovalo, pro­tože už mu nestál, jen vedle sebe spali. Asi moc alkoholu. Ještě jednu noc po tom vedle sebe měli jen spát. Po ní se 2 roky stýkal na těchto akcích a služebních cestách s jinou kolegyní. Se kterou se prý jen vždy líbal a jen jednou jí to udělal rukou, protože mu potom už prý opět nestál. Pak se na dalších setkáních už jen líbali. Ovšem tato žena přijela několikrát do města, kde žijeme…obědy, ve­čeře, spala na hotelu vedle restaurace, kde byli na večeři…Prý s nimi nikdy nespal…Je to možné? Mám mu to uvěřit?

tak určitě bych mu to věřila!! Když přizná orál i to, že mu několikrát nestál, tak určo mluví pravdu. Evidentně nemá strach ji říct, protože tobě to nevadí tak proč by zbytečně lhal ;)

Ms.Ragdoll
Závislačka 2885 příspěvků 25.03.19 09:46
@Mahulena07 píše:

Tak se ho zeptej, jestli to plati i u tebe, kdyz ti takhle kolega v praci udela sem tam oral a zajde s tebou do sprchy. Bude s tim manzel v pohode? Kdyz to teda neni sex? :mrgreen:

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 25.03.19 09:48
@Mahulena07 píše:

pak je to samozřejmě v pořádku. Pro něj to nevěra nebyla, pro tebe evidentně taky ne, tak co vlastně řešíš? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 25.03.19 09:49

@Mahulena07 a co jako jestli zasunul nebo ne? Proste se kurví. Vůbec by mne nezajimaly detaily

Niki Ku
Kecalka 416 příspěvků 25.03.19 09:49

Jo brala bych to jako nevěru

Mahulena07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:50
@Keyllah píše:
tak určitě bych mu to věřila!! Když přizná orál i to, že mu několikrát nestál, tak určo mluví pravdu. Evidentně nemá strach ji říct, protože tobě to nevadí tak proč by zbytečně lhal ;)

Asi proto,že kdyby si připustil pohlavní styk,tak by to pro něj samotného bylo nepřijatelné. 8o . Ale stejně vím,že mi lže. Tohle bylo asi minimum,co mi řekl,když to prasklo,aby měl nějakou uvěřitelnou verzi a nerozvedla jsem sr s ním… :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 25.03.19 09:51

To bych brala jako nevěru, a vzhledem k tomu že to nebyl ojedinělý případ, tak bych s nim nedokázala být. Ještě bych možná prekousla, kdyby chlap jednou ulej na večírku, kdyby se víc opil (ale ten můj zas ví kde má míru).

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 25.03.19 09:54
@Mahulena07 píše:
Asi proto,že kdyby si připustil pohlavní styk,tak by to pro něj samotného bylo nepřijatelné. 8o . Ale stejně vím,že mi lže. Tohle bylo asi minimum,co mi řekl,když to prasklo,aby měl nějakou uvěřitelnou verzi a nerozvedla jsem sr s ním… :nevim:

a o to jde, pokud je pro tebe toto uvěřitelná verze, kdy se s ním nerozvedeš, máš hranici tak posunutou, že on vlastně ani lhát nemusí ;) a verze, že se opil tak, že se mu pak nepostavil, je celkem uvěřitelná. Pro většinu by to bylo nepodstatné, ale pokud pro tebe je orál a líbačka ok a řešíš jen ten „zásun“, tak zas dál dělej že o nic nejde ;)

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 25.03.19 09:55
@Tichošlápek píše:
@Mahulena07 a co jako jestli zasunul nebo ne? Proste se kurví. Vůbec by mne nezajimaly detaily

přemýšlím, jestli taková ženská může být vůbec reál, nebo si zas dělaj děcka srandu :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama