Lze udělat meltu v kavovaru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
comet
Nováček 3 příspěvky 26.12.18 22:40
Lze udelat meltu v kavovaru?

Dobry den, nema nekdo zkusenost s delanim melty v automatickem kavovaru? :think: Mame kavovar delonghi kde se kava dela bud z prazenych zrn kavy a nebo se da pripravit z jiz umlete kavy ( dava se jedna odmerka ) zajimalo by me jestli by se misto umlete kavy dala dat prazena sypana melta? Bojim se aby se to nejak neucpalo prece jen to neni tak najemno jako mlety kafe.
Dekuji za nazory

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 26.12.18 22:48

@comet u našeho kavovaru se píše, že se tam nemá dávat nic jiného než mletá káva, jinak hrozí ucpání. Já bych ji raději udělala v něčem jiném. Řeším to bezkofeinovym kafem, pokud mám chuť třeba na capuccino a už nechci překročit denní „limit“ kávy, abych usnula :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >