Reklama

lze v Hradci Králové vidět baby design tiny?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 19.04.10 21:25
lze v Hradci Králové vidět baby design tiny?

Ráda bych si koupila tento golfosporťák. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že toto je to pravé pro mě. Jenže než si ho koupím, ráda bych si ho prohlédla. Jenže na něj nemůžu narazit :nevim: Je tu někdo z Hradce, kdo by věděl, kam zajít? Zítra se chystám ještě do John nell, ale podle jejich stránek tam asi taky neuspěji :-(

Reklama

Reakce:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 19.04.10 21:43

jak má vypadat hoď odkaz jakou máš představu

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 19.04.10 21:54

http://www.finesa-hk.cz/…ej/index.htm

za optání nic nedáš

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 19.04.10 21:58

je to tento :
No, asi nic jiného než pobíhat nezbyde. Už jsem pár obchodů oběhla, ale měli tam vždy jen pár kočárků, takže by to byla fakt náhoda narazit tam právě na tento. Na moravské se mrknu, díky za tip. Tam to ani pořádně neznám, je to na druhé straně, než bydlím, takže ani nevím,že tam prodejna je :mrgreen:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 19.04.10 22:11

v tom odkazu je i mapa prodejiny…jak jsou na Moravském policajti…tak na té straně pořád směrem od nich…na pravé straně…

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 19.04.10 22:14

Vytáhnu na procházku kámošku, co tam bydlí (zrovna naproti přes silnici od policajtů) to by bylo, že by neznala všechny prodejny včetné té s kočárky. Děkuji za tip :kytka:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 19.04.10 23:26

A Vesnu v Opatovicích jsi zkoušela?

Aliik
Echt Kelišová 8267 příspěvků 20.04.10 07:21

Ahojda, jsem taky z HK a zarucene nejvetsi vyber kocarku je v Pardubickem babycentru - http://www.baby-centrum.cz/ . Ja si potrebovala okouknout Jane a Teutonku a meli tam vsecko. Je to od HK asi 20km, ale super obchod :wink:

Aliik
Echt Kelišová 8267 příspěvků 20.04.10 07:26

A nebo jeste u hyperTesca je tato prodejna (pravidelne ji navstevuju, super vyber obleceni a hracek) - http://www.babyexpert.cz/ , je to vlastne cestou na Pardubky, tak muzes zkusit obe. I kdyz v tech Pardubkach maji podle me vetsi vyber kocarku :wink:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 20.04.10 09:10

Jojo, můžu potvrdit - v těch Pardubicích mají opravdu velký výběr kočárků.

Tak to vemte od Johna Nella rovnou na Pardubice, cestou se stavte u Tesca, pak ve Vesně a pak ty Pardubice a to by bylo, abyste kočárek nepotkali :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 20.04.10 09:46
Ernata píše:
Jojo, můžu potvrdit - v těch Pardubicích mají opravdu velký výběr kočárků.Tak to vemte od Johna Nella rovnou na Pardubice, cestou se stavte u Tesca, pak ve Vesně a pak ty Pardubice a to by bylo, abyste kočárek nepotkali :mrgreen:

tak takovou službu - naplánování trasy - to jsem tady ani nečekala :mrgreen: Holky, jste zlaté, teď ještě ukecat chlapa aby se neflákal v práci a jede se na lov (tedy až zítra, ale už se hrozně moc těším :pankac: )

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 20.04.10 10:54

Ahoj, není to sice přesně k tématu, ale asi před měsícem jsem si Tiny koupila a „naživo“ vypadají daleko lépe, než na obrázku. Jsem spokojená.

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 20.04.10 14:37
Svatka píše:
Ahoj, není to sice přesně k tématu, ale asi před měsícem jsem si Tiny koupila a „naživo“ vypadají daleko lépe, než na obrázku. Jsem spokojená.

Já na ně právě nenašla jediné křivé slůvko a mají navíc to, co jsem chtěla: spojená rukojeť, polohování nožiček i zad, podle obrázku i velký košík, lehké, levné :lol:
Takže se už taky hodně těším, až je budu mít doma :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >