Lze z testu poznat dvojčata?

Anonymní
21.3.20 15:41

Lze z testu poznat dvojčata?

Ahoj, otázka je asi jasná. Měla bych být podle poslední menstruace 4+6 tt. Delala jsem test a testovací čárka vyjela jako první okamžitě, až po ní kontrolní. A testovací je mnohem silnější než kontrolní.
Brala jsem teď 3 měsíce clostilbegyt. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2405
21.3.20 15:45

Podle síly čárky na testu fakt nepoznáš :zed: nebo, že bys tam měla rovnou 3 čárky :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
21.3.20 15:50

Bože ochraňuj nás… :roll: Holka fakt z testu nic nepoznáš, nezlob se, ale tuhle otázku si nemohla myslet vážně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7884
21.3.20 15:51

Proč se toto množí? :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 15:59

Tak pardon, četla jsem to zde v jiné diskuzi, kde s tím strašila paní. To je celé. Tady aby se člověk na něco zeptal :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1817
21.3.20 16:00
@mamina2017 píše:
Podle síly čárky na testu fakt nepoznáš :zed: nebo, že bys tam měla rovnou 3 čárky :jazyk:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 16:01

Je to mé první těhotenství a ještě mi není ani 20. Tak mám prostě strach a koukám po různých diskuzích atd. Tak pardon, jestli se někoho můj hloupý dotaz dotkl. Měla jsem za to, že při dvojčatech je hcg vyšší a odpovědi v diskutovat typu “tyjo, na 5 tt je to hodně, to budou dvojky” atd.
Pardon :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1817
21.3.20 16:01
@Anonymní píše:
Tak pardon, četla jsem to zde v jiné diskuzi, kde s tím strašila paní. To je celé. Tady aby se člověk na něco zeptal :zed:

Je lepší se v klidu zeptat v nějaké příhodné diskuzi, než zakládat novou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
21.3.20 16:06
@Šmoulice píše:
Proč se toto množí? :roll: :zed:

Holky, mne tu seje kdeco, hlavne dneska se pytel tentonc, ale po bitve je kazdy general, vzpomente sve testovaci zacatky… Rika se, ze u dvojcat roste hcg rychleji, tak chapu, ze to pani napadlo. Mne to tak i zpetne vysvetloval doktor, proc me vezli z prace cca v den ocekavane menstruace z duvodu nemoct fungovat pet minut v kuse mimo toaletu. Ale ja bych nad tim nebadala nad pocuranym testem, cekala jsem dvojcata dvakrat a vzdy porodila jedno zdrave dite, ono casto to druhe zmizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
21.3.20 16:06

Ne, nelze. Ve 4+6, čili cca týden po vynechání MS je naprosto normální mít dvě silné čárky. A síla čárky absolutně nevypovídá o četnosti ani posperitě těhotenství. Říká jenom - v těle je hCG, jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 16:09

Děkuju za normální odpovědi. Teď si připadám jako blbec :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2727
21.3.20 18:08

Já jsem 3+3 a test mám takový, takže až budu stejně jako ty, tak budu mít taky dálnice… měla jsem to stejně u syna a je jen jeden :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 19:20

Ahoj :mavam: mám dvojčátka. Test jsem si dělala ještě před termínem menstruace a testovací čárka byla hned a hodně výrazná :palec: u dvojcatek určitě vyšší HCG je. Ale jestli se to dá z testu poznat nevím, nikdy jsem to ani nezjišťovala :roll: držím palce, ať vše dopadne tak, jak si přeješ :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1817
21.3.20 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: mám dvojčátka. Test jsem si dělala ještě před termínem menstruace a testovací čárka byla hned a hodně výrazná :palec: u dvojcatek určitě vyšší HCG je. Ale jestli se to dá z testu poznat nevím, nikdy jsem to ani nezjišťovala :roll: držím palce, ať vše dopadne tak, jak si přeješ :hug:

Gratuluji. U mě si to dle HCG z krve taky mysleli ve 4+1 (IVF), ale bude to jedna holka ;)
Jen zakladatelka jestli je 4+6, tak je 6dní po MS ne před. A to už je většinou normálně rychle pozitivní. Taky jsem to tak měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 07:43

Já bych zakladatelku uplně nezatracovala. U dvojčat roste hcg rychleji, to je fakt. I když je pravda, že ve 4+6 bude mít většina těhotných už jasnou dálnici. Já si u dvojčat dělala test v den, kdy měla MS přijít a dvě čárky naběhly okamžitě v plné síle. Ale byl to můj 1.a jediný test, takže nemám porovnání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama