Lze získat zpětně znalecký posudek bytu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rokris
Závislačka 4453 příspěvků 10.04.18 23:50
Lze získat zpětně znalecký posudek bytu?

Lze si nechat udělat zpětně znalecký posudek pro FÚ, když je byt prodaný? Děkuji. :kytka:

Reklama

Reakce:

Titty
Echt Kelišová 7969 příspěvků 11.04.18 00:24

Asi by to mělo jít. Např. pro účely daně z příjmu z pronájmu bytu/domu se může nechat udělat odhad nemovitosti k datu začátku pronájmu, i několik let zpětně.

rokris
Závislačka 4453 příspěvků 11.04.18 09:35
@Titty píše:
Asi by to mělo jít. Např. pro účely daně z příjmu z pronájmu bytu/domu se může nechat udělat odhad nemovitosti k datu začátku pronájmu, i několik let zpětně.

Moc děkuji, opravdu hodně. :) :kytka: Myslela jsem, že zpětně to nejde a nedohledala jsem.

jancabr
Kecalka 146 příspěvků 29 inzerátů 11.04.18 10:42

Ano, vloni jsem řešila znalecký posudek na zahradu, která byla prodána v roce 2014. Najděte si znalce, vysvětlete situaci, popište byt jak vypadal v době prodeje a on ho nacení.

Titty
Echt Kelišová 7969 příspěvků 11.04.18 21:39
@rokris píše:
Moc děkuji, opravdu hodně. :) :kytka: Myslela jsem, že zpětně to nejde a nedohledala jsem.

Rada jsem pomohla, kolegyne to nedavno resila, jinak bych o tom nevedela. :)

rokris
Závislačka 4453 příspěvků 11.04.18 22:31
@jancabr píše:
Ano, vloni jsem řešila znalecký posudek na zahradu, která byla prodána v roce 2014. Najděte si znalce, vysvětlete situaci, popište byt jak vypadal v době prodeje a on ho nacení.

Taky mnohokrát děkuji! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama