Lze žít na chatě s miminkem?

Anonymní
25.4.20 22:17

Lze žít na chatě s miminkem?

Zdravím, jsem psychicky na dně a potřebuji poradit.Za 2 měsíce rodím a bydlím u rodičů, kteří mají vlastní dům se zahradou a já tu mám k dispozici svůj byt 3+1. Jenže přítel chce abych se s ním vrátila zpět na naší chatu, kde jsme bydleli předtím, ale podle mě tam nejsou podmínky, ve kterých by děťátko mělo být. Není tam pitná voda, pouze studna skoro věčně prázdná, chata je nedodělaná, je tam pouze malý obývák spojený s kuchyní kde jsou kamna, a hlavně všude kam bych potřebovala s malou, je daleko. Hlavně přítel je věčně bez práce, takže nemám ještě nic pro malou, a pochybuju, že by to za dva měsíce stihl vše dodělat a ještě koupit výbavu. Už nevím jak dál, když prý s ním nepůjdu, vykašle se na mě, přijde mi, že myslí jen na sebe, aby si tam mohl pouštět nahlas hudbu a popíjet jako předtím, což tady nemohl. Já myslím hlavně na malou, a prosím o váš názor na mou situaci. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7622
25.4.20 22:21

K čemu potřebuješ chlapa co nemá věčně práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5957
25.4.20 22:22

Do takové chaty bych nešla. Zůstan u rodiču. A at platí alimenty. Vůbec se s ním nedávej dohromady. NEchápu proč s takovým člověkem čekáš dítě… bez práce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21912

8o to je legrace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671

Chata bez pitné vody je menší problém než nalitý nezaměstnaný co myslí jen na sebe, kterého jsi vybrala svému dítěti za otce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600

Precti si to po sobe…tvuj pritel je sobec. Co by jsi tam s mimcem delala? Nekde tahat vodu, skoro na stavbe… rekni pritelovi, ze zustavas v byte, pres to vlak nejede. Miminko je prednejsi a potrebuje mit normalni domov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4166
25.4.20 22:24

Chudak decko fakt… taky jsi mohla prvni premyslet a az pak plodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10967
25.4.20 22:26

Pošli chlapa do…chaty a ty zustan kde seš.

Příspěvek upraven 25.04.20 v 22:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25875
25.4.20 22:27

Ó, skoro mě nenapadá nic slušného, co je to za „přítele“? kdes to našla?
no a teď vážně - zůstaň u rodičů, tento přítel není žádná výhra, ale bohužel je to otec tvého dítěte a až budete mít střídavou péči, tak si dítě na chatě s ožralými kamarády ještě užije dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261
25.4.20 22:27

V žádném případě se na tu chatu nestěhuj. Chlapa pošli do háje. Ten je k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19933
25.4.20 22:28
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem psychicky na dně a potřebuji poradit.Za 2 měsíce rodím a bydlím u rodičů, kteří mají vlastní dům se zahradou a já tu mám k dispozici svůj byt 3+1. Jenže přítel chce abych se s ním vrátila zpět na naší chatu, kde jsme bydleli předtím, ale podle mě tam nejsou podmínky, ve kterých by děťátko mělo být. Není tam pitná voda, pouze studna skoro věčně prázdná, chata je nedodělaná, je tam pouze malý obývák spojený s kuchyní kde jsou kamna, a hlavně všude kam bych potřebovala s malou, je daleko. Hlavně přítel je věčně bez práce, takže nemám ještě nic pro malou, a pochybuju, že by to za dva měsíce stihl vše dodělat a ještě koupit výbavu. Už nevím jak dál, když prý s ním nepůjdu, vykašle se na mě, přijde mi, že myslí jen na sebe, aby si tam mohl pouštět nahlas hudbu a popíjet jako předtím, což tady nemohl. Já myslím hlavně na malou, a prosím o váš názor na mou situaci. Děkuji

Zůstaň viset rodičům na krku, co taky jiného. Tvoji máme musí být hodně do pláče, co z tebe vyrostlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:30

@Veru1987
Nebylo to plánované, přesto jsem za to šťastná, ale doufala jsem, že o to víc se bude přítel snažit. Bohužel, jen když bude po jeho bude to ok, když ne, je zle :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5957
25.4.20 22:32
@Anonymní píše:
@Veru1987
Nebylo to plánované, přesto jsem za to šťastná, ale doufala jsem, že o to víc se bude přítel snažit. Bohužel, jen když bude po jeho bude to ok, když ne, je zle :,(

tak pryč od něj! Nemá to smysl s takovým člověkem, s dítětem ti bude líp samotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:35

@Bubla Bůčková
Kdybyste věděla další okolnosti okolo toho, které ani psát nechci, tak byste se nestačila divit, člověk nikdy dopředu neví, co se může v životě stát.

• Citovat
  • Nahlásit
18542
25.4.20 22:38

Než si otěhotněla, byl určitě milující partner, jestli ne, nechápu proč si s ním otěhotněla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat