Lze žít ve vztahu bez lásky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:12
lze žít ve vztahu bez lásky?

Předně bych chtěla říct, že jsem si nikdy nemyslela, že se to stane. Brali jsme se a byla jsme zamilovaná, sem tam stereotyp a obyč hádky kolem domácnosti a financí a tak, pak přišlo dítě a vše se změnilo a vztah nějak vyšuměl, manžel náročná práce, dcera dráždivé miminko, věčný pláč, unava. už jsou malé 2 a půl roku a můj vztah s manželem na bodu nmrazu, často se hádáme, vesms z mé strany, kdyby bylo po něm, nic neřeší, je spokojený jak vše je, hlavně mít klid, hrozně zpohodlněl, já si musím přiznat, že už ho nemiluji a vlastně mě dost vytáčí, ale nejsem typ, co by podváděl, co by chtěl rozbít rodinu, nechci malé brát tátu, problém je ve mně, ten cit zmizel a jak se víc snažím, nejde to, vytáčí mě víc a víc, každá vada, která mi dřív nevadila, mě ted hrozně sejří, zjednodušeně, naštve mě z jeho strany uplně cokoli, vidim ted na něm jen špatné věci, prostě nevím proč..zprotivil se mi, měli jsme mezi sebou dost rozporů, já se snažila, on ne, co by se snažil, jsme spolu a máme dítě, ale já potřebovala víc, kolikrát jsme mu řekla co mi vadí, jeho vlastnosti, chování i vztah ke mně..a vždy se snažil chvilku..

vím, že jsme oba unavení, stereotyp, že taky nejsem svatá, ale já už nevím kudy dál, už je mi i sex a jeho doteky nepříjemné, sex nějak dám, ale ne moc často, musím být nadržená, ale cose týče věžného mazlení, hlazeni, to mi vadí, navíc mě hrozně vytáčí, že se občas chová jak buran, něco dělám ade ke mně a hmátne mi na prsa..asi mi to vadí, že nejsem zamilovaná a necítím tu vášen už..prostě na pytel..

nedávno jsme v metru potkala muže, povídal si se mnou, flirtoval, chtěkl číslo, nedala jsme, ale nemůžu ho vyhnat z hlavy, zahořelve mně cit, to co už dlouho necítím, že sjem pro někoho byla zajímavá, že s emi nekdo líbil, ta vášen, to vzplanutí..hrozně chci být zase zamilovaná, cítit tu chut být s druhým, chu se s ním milovat, cítit se v něčích očích krásná a zajímavá..

nějak to na mně dnes palo, věčně jsme sama doma s malou, on pracuje, když je doma, leží či spí, což chápu, má dost z práce, ale copak to takhle bude pořád? prostě z mé strany to vyšumělo a bohužel, jak jsme psala, začíním být na něj trochlímu alergická, nechci ten vztah rozbít, jak to zas vrátit, ale nevím k čemu, v poslední době mě napadá jen, co jsme na něm kdy viděla, bohužel. nechci zničit rodinu, ale bojim se, že až půjdu do práce, malá povyroste a bude ve školece (září) že někohopotkám a spustim se, což nechci! ale nedokáži asi bez lásky fungovat, chtěla ybch to vše napravit, jak to mezi námi bylo dřív, ale problém je, že mi se k sobě vlastně vůbec nehodíme prostě to bylo nějaké pobláznení, aspon mi to tak ted přijde..a nevím kudy dál..vím, že on mě má rád, i když i ve vztahu ke men zpohodlněl. a vlastně ted jsme v situaci, že i myšlenka, že si vyrazíme někam na romantickou večeři či pobyt..no nejraději bychvyrazila, ale ne s ním, to je strašný, já to vím, mám strach, že to je nezvratné a rozbiju rodinu, jneže jak se snažím, tím víc se mi protiví.. :,( nechci mu ublížit, ani si neumím představit, že bychom šli od sebe, jsme rodina, vnímám nás tak, sle jakžít v partnerském vztahu takhle?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:18

Už jsemzvažovala i poradnu, ale tam by v životě nešel, to by se naštval a řekl mi at si trhnu s poradnou, jednou už jsme ji navrhla, když jsme se furt hádali a on, že co čekám, že je unavený z práce, náročné dítě, že je to běžný, že furt vymýšlím blbosti..no a došlo to až sem..

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 16.05.18 19:19

A není to jen ponorka? Vlastně jsi pořád s malou, asi to nebude takovej ten andílek kteryho najdes tam kde ho postavis :lol: takže toho mas možná taky plný kecky… Já být tebou tak počkám na návrat do práce… Až budeš mít i jiny starosti a uvidíš… Třeba pak problémy odezní a pokud ne… Tak pak to nějak řešit ;) myslím že na milence nemáš povahu a jen by jsi se zbytečně trápila pokud by jsi začla být nevěrná :hug:

Bublato
Stálice 86 příspěvků 16.05.18 19:25

Měla jsem to taky tak úplně stejné pocity, že se mi protivil, ale byl to jen přítel, se kterým jsem byla 6 let a neměli jsme mimi.. Nakonec jsem se s ním z mé strany rozešla, ale myslím, že jsem málo vytrvala, málo s ním o tom mluvila, vyřešila jsem situaci moc razantně rozchodem. Nevím, jestli se to dá překonat, ale myslím, že v tomto stavu je hodně důležitá komunikace a asi tomu dát víc času a nedělat „ukvapená“ rozhodnutí.

Příspěvek upraven 16.05.18 v 19:26

Ou
Závislačka 4763 příspěvků 16.05.18 19:25

Zamilovanost je chvilkové pomatení smyslů. Teprve až přejde, tak se může objevit skutečná láska -ale nenastane to jen tak samo - je potřeba docela dost práce z obou stran. Když teď utečete za milencem, tak do dvou let jste v naprosto stejné situaci a navíc tedy milenec nebude chtít cizí děcko.

Přestaňte hledat únik do hormonálního pomatení smyslů nového milence a začněte pracovat sama na sobě a na tom, abyste oba byli v manželsvtí spokojení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:33

@Ou ale jak ti udělat? nepřitahuje mě, ani se mi vzhledově nelíbí, nechápu jak je to možné, občas se na něj dívám a říkám si vždyt toani není můj typ, co jsem na něm vidla a to i ohledně povahy a chování..vůbec nevím co s tím a chybí mi e přitulit k někomu, vad mi jeho doteky, sex je..necítím žádnou vášen, přijde mi to uplně jako prázdný vztah..snažím se ho za něco vážit, ale nevím na co, dostal nnás do pár problému, naopak mám na něj za nějaké veci vztek, pak i na sebe, že jsem s ním skončila, hrozný myšlenky..někdy si říkám, že kdyby si někoho našel a chtěl odejít, že by se mi ulevilo a oboum by bylo líp, ale to on neudělá., jelikož když nesoí, či není v práci je u pc, to jsou další problémy, které mi vadi a které jsme se snažila řešit, bezuspěchu..já se právě už dost snažila, ale vždy jsme narazila na zed a nějak se stalo, že mi to začalo být jedno,.

astoret
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 16.05.18 19:36
@Anonymní píše:
@Ou ale jak ti udělat? nepřitahuje mě, ani se mi vzhledově nelíbí, nechápu jak je to možné, občas se na něj dívám a říkám si vždyt toani není můj typ, co jsem na něm vidla a to i ohledně povahy a chování..vůbec nevím co s tím a chybí mi e přitulit k někomu, vad mi jeho doteky, sex je..necítím žádnou vášen, přijde mi to uplně jako prázdný vztah..snažím se ho za něco vážit, ale nevím na co, dostal nnás do pár problému, naopak mám na něj za nějaké veci vztek, pak i na sebe, že jsem s ním skončila, hrozný myšlenky..někdy si říkám, že kdyby si někoho našel a chtěl odejít, že by se mi ulevilo a oboum by bylo líp, ale to on neudělá., jelikož když nesoí, či není v práci je u pc, to jsou další problémy, které mi vadi a které jsme se snažila řešit, bezuspěchu..já se právě už dost snažila, ale vždy jsme narazila na zed a nějak se stalo, že mi to začalo být jedno,.

to je blbý, když tě nepřitahuje, není na čem moc stavět, čím tě zaujal? líbilo se ti s ním dřív, proč jste šli poprvé na rande, byla s ním zábava? či co, neco tam být muselo a stále určitě je..

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.05.18 19:43
@Anonymní píše:
Předně bych chtěla říct, že jsem si nikdy nemyslela, že se to stane. Brali jsme se a byla jsme zamilovaná, sem tam stereotyp a obyč hádky kolem domácnosti a financí a tak, pak přišlo dítě a vše se změnilo a vztah nějak vyšuměl, manžel náročná práce, dcera dráždivé miminko, věčný pláč, unava. už jsou malé 2 a půl roku a můj vztah s manželem na bodu nmrazu, často se hádáme, vesms z mé strany, kdyby bylo po něm, nic neřeší, je spokojený jak vše je, hlavně mít klid, hrozně zpohodlněl, já si musím přiznat, že už ho nemiluji a vlastně mě dost vytáčí, ale nejsem typ, co by podváděl, co by chtěl rozbít rodinu, nechci malé brát tátu, problém je ve mně, ten cit zmizel a jak se víc snažím, nejde to, vytáčí mě víc a víc, každá vada, která mi dřív nevadila, mě ted hrozně sejří, zjednodušeně, naštve mě z jeho strany uplně cokoli, vidim ted na něm jen špatné věci, prostě nevím proč..zprotivil se mi, měli jsme mezi sebou dost rozporů, já se snažila, on ne, co by se snažil, jsme spolu a máme dítě, ale já potřebovala víc, kolikrát jsme mu řekla co mi vadí, jeho vlastnosti, chování i vztah ke mně..a vždy se snažil chvilku..

vím, že jsme oba unavení, stereotyp, že taky nejsem svatá, ale já už nevím kudy dál, už je mi i sex a jeho doteky nepříjemné, sex nějak dám, ale ne moc často, musím být nadržená, ale cose týče věžného mazlení, hlazeni, to mi vadí, navíc mě hrozně vytáčí, že se občas chová jak buran, něco dělám ade ke mně a hmátne mi na prsa..asi mi to vadí, že nejsem zamilovaná a necítím tu vášen už..prostě na pytel..

nedávno jsme v metru potkala muže, povídal si se mnou, flirtoval, chtěkl číslo, nedala jsme, ale nemůžu ho vyhnat z hlavy, zahořelve mně cit, to co už dlouho necítím, že sjem pro někoho byla zajímavá, že s emi nekdo líbil, ta vášen, to vzplanutí..hrozně chci být zase zamilovaná, cítit tu chut být s druhým, chu se s ním milovat, cítit se v něčích očích krásná a zajímavá..

nějak to na mně dnes palo, věčně jsme sama doma s malou, on pracuje, když je doma, leží či spí, což chápu, má dost z práce, ale copak to takhle bude pořád? prostě z mé strany to vyšumělo a bohužel, jak jsme psala, začíním být na něj trochlímu alergická, nechci ten vztah rozbít, jak to zas vrátit, ale nevím k čemu, v poslední době mě napadá jen, co jsme na něm kdy viděla, bohužel. nechci zničit rodinu, ale bojim se, že až půjdu do práce, malá povyroste a bude ve školece (září) že někohopotkám a spustim se, což nechci! ale nedokáži asi bez lásky fungovat, chtěla ybch to vše napravit, jak to mezi námi bylo dřív, ale problém je, že mi se k sobě vlastně vůbec nehodíme prostě to bylo nějaké pobláznení, aspon mi to tak ted přijde..a nevím kudy dál..vím, že on mě má rád, i když i ve vztahu ke men zpohodlněl. a vlastně ted jsme v situaci, že i myšlenka, že si vyrazíme někam na romantickou večeři či pobyt..no nejraději bychvyrazila, ale ne s ním, to je strašný, já to vím, mám strach, že to je nezvratné a rozbiju rodinu, jneže jak se snažím, tím víc se mi protiví.. :,( nechci mu ublížit, ani si neumím představit, že bychom šli od sebe, jsme rodina, vnímám nás tak, sle jakžít v partnerském vztahu takhle?

Jo tak oficiálně rodina jste, ale jestli mezi sebou máte vztah, jaký popisuješ, tak to jste jen dva různí lidi, co spolu „shodou okolností“ mají dítě. Držet vztah za každou cenu, když nefunguje, nemá cenu ani pro jednoho a ani pro to dítě. Jestli už teď se bojíš, že až se vrátíš do práce, že manžela podvedeš, tak to není moc dobrý… Co nějaký odborník na vztahy, dostala bys ho tam?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:43
@astoret píše:
to je blbý, když tě nepřitahuje, není na čem moc stavět, čím tě zaujal? líbilo se ti s ním dřív, proč jste šli poprvé na rande, byla s ním zábava? či co, neco tam být muselo a stále určitě je..

on byl jiný a stejný..byl to mladý kluk, docela floutek, já dosud chodila se staršími a takovými dospělými, zodpovědným, vážnými a najednou on, byl mladší a jak píšu floutek, ale byla s ním sranda, nic neřešil, žil ze dne na den, ted? je unavený z rutinní práce, kterou ale dělat chce, zlenivěl, vlastně doma je u pc či tv, na výlety jako rodina jezdíme, ale musí vyjít aktivita vždy ode mě a dopostrčit ho, je nezodpovědný v některých věcech, tomu zůstalo, což s rodnou na krku je blbý..nemá ambice, chodí do práce, aby byly peníze, ale dřív mělsny, prostě se změnil, už to není ten člověk, který mě zaujal svými sny, svým humorem a vymýslením aktivit, byla to s ním jízda, nevím, že se tak změnil, vše co jsme spolu plánovali, vše je pryč, cestování, ted už chce jen do hotelu k moči, džív jsme chtěli projet svět. jasně, že se změnili veci, máme dítě a tak, ale je to jiný člověk, zfotrovatěl :) už se mu nic moc nechde, když to porovnám, že to není tak dlouho, jaký byl..prostě ho občas nepoznávám..

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.05.18 19:46
@Anonymní píše:
Už jsemzvažovala i poradnu, ale tam by v životě nešel, to by se naštval a řekl mi at si trhnu s poradnou, jednou už jsme ji navrhla, když jsme se furt hádali a on, že co čekám, že je unavený z práce, náročné dítě, že je to běžný, že furt vymýšlím blbosti..no a došlo to až sem..

Aha, tak to je blbý no, on ten problém ani nevidí a ty takhle trpíš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:49

@Paola21 to není, že bych chtěla neboplánovala ho podvádět, spíš, že mám strach, že až budu víc mezi lidmi a budu se cítit takhle, že si s někým budu rozumět, že se zamiluju, protože ten cit a to kolem mi chybí a momentálně mám v duši prázdno..s manželem si nerozumíme snad už v ničem..a mně stačilo to setkání v metru, mít si toho tolik co říct s cizím člověkem, to jak se na mě díval, bylo vidět, že s emu líbím, prostě jsme si uvedomila, jak moc se cítím osaměla a prázdná a bojím se, že časem se do někoho zamiluju no

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.05.18 19:53
@Anonymní píše:
@Paola21 to není, že bych chtěla neboplánovala ho podvádět, spíš, že mám strach, že až budu víc mezi lidmi a budu se cítit takhle, že si s někým budu rozumět, že se zamiluju, protože ten cit a to kolem mi chybí a momentálně mám v duši prázdno..s manželem si nerozumíme snad už v ničem..a mně stačilo to setkání v metru, mít si toho tolik co říct s cizím člověkem, to jak se na mě díval, bylo vidět, že s emu líbím, prostě jsme si uvedomila, jak moc se cítím osaměla a prázdná a bojím se, že časem se do někoho zamiluju no

Já tě chápu, když to doma necítíš, tak se to lehce může stát, že se zamiluješ jinde. Je mi jasné, že to neplánuješ, ale nemůžeš vyloučit, že se to nestane. Jestli manžel to řešit nechce, tak to s největší pravděpodobností tak i dopadne, protože sama to nevyřešíš.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 16.05.18 20:09

Počkej, až se vrátíš zpátky do práce mezi lidi, pak třeba klidné víkendy oceníš. Ono je něco jiného být doma s dítětem a něco jiného chodit do práce a pak doma ještě poslouchat výčitky.

PAN66
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 16.05.18 20:21

@Jahru ja do pracr chodim, dite m a jeste kse. se dala na studium druhe VS a volne vikendy nesmrsi. aktivne secda tez odocivat. pise, ze ten jeji sesi u pc ci tv, to by mi dost vadilo taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 20:31

Ahoj, jsem na tom podobně. Po 2. dítěti (5mes) mě manžel vůbec nepřitahuje, sex s nim se mi docela hnusí, vyhýbám se tomu. On říká, že mu to nevadí, že si umí počkat, ale jak dlouho? Když proste nic necítím? Nikdy za 10let jsem s nim neměla orgasmus a sexovala s nim jen z povinnosti, aby byl spokojený, 2× denně. Teď je to tak 2× do měsíce. V tomto směru se mi hnusí. Ale nedává mi najevo žádné city, nedá mi pusu, nepohladí mě, jen mi tak akorát sáhne mezi nohy a to bych ho fakt měla chuť uskrtit… nevím, dříve jsme byli sehraná dvojka, ve všem jsme si rozumneli, ale teď? Nevím, co se to deje.. jak to zachránit? Odcházet nebudu a on také ne, ale jak do našeho vztahu dostat lásku a vášeň?

Anonymní řekněme Jana

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama