Lze zjistit v jakém stavu je doručení peněz ze sociálky?

Anonymní
28.2.20 07:46

Lze zjistit v jakem stavu je doručení peněz ze socialky?

Ahoj holky, jsem od začátku ledna bez peněz, za leden mi peníze ještě nepřišly a někde jsem slyšela ze jde někam zavolat a zjistit to :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.2.20 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem od začátku ledna bez peněz, za leden mi peníze ještě nepřišly a někde jsem slyšela ze jde někam zavolat a zjistit to :(

Zavolej si na OSSZ a zeptej se kde je problem zalezi o jake peníze ti jde.. Navic oni maji ze zakona 30dni na vyplacení dávky… Ja sem si zadala v pulce ledna o penezitou pomoc v mateřství taky jsem si tam volala a pani mi rekla ze zpracování a vyplaceni prvni davky trva dele ale pak jsou pravidelne finance be stejny termin kazdy mesic vyplacene :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
339
28.2.20 08:35

Jj zavolej primo na ossz ve vasem meste, oni te prepoji a stav ti reknou. Taky jsem ted cekala mesic a pul na ocr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
28.2.20 09:02
@Anonymní píše:
Zavolej si na OSSZ a zeptej se kde je problem zalezi o jake peníze ti jde.. Navic oni maji ze zakona 30dni na vyplacení dávky… Ja sem si zadala v pulce ledna o penezitou pomoc v mateřství taky jsem si tam volala a pani mi rekla ze zpracování a vyplaceni prvni davky trva dele ale pak jsou pravidelne finance be stejny termin kazdy mesic vyplacene :nevim:

Peníze z neschopenky. Na mateřské jsem teprve od 1.2. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 09:07

Až peníze přijdou tak přijdou, na tohle téma je tady snad milion diskuzí. Když tam bude každý kdo čeká volat tak pracovnice nebudou mít čas na nic jiného než odpovídat na dotazy a budete čekat ještě dyl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 09:10
@Zamilovanakarolinka píše:
Až peníze přijdou tak přijdou, na tohle téma je tady snad milion diskuzí. Když tam bude každý kdo čeká volat tak pracovnice nebudou mít čas na nic jiného než odpovídat na dotazy a budete čekat ještě dyl :)

Přesně na tebe jsem tu čekala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 09:14
@Anonymní píše:
Přesně na tebe jsem tu čekala :palec:

Proč se tedy schováváš za anonymem? Je Ti stydno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3975
28.2.20 09:19
@Helene7 píše:
Peníze z neschopenky. Na mateřské jsem teprve od 1.2. :/

Tak neschopenka je hlavne podle toho, kdy dojdou podklady na urad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 09:22

@Zamilovanakarolinka jasne az penize prijdou tak prijdou.. Ty mas asi dost penez v dnesni dobe na rozhazovani co? A neresit to kdy to prijde co každý normalni clovek se stara o to co mu patri ;) a od toho tam ty pracovnice jsou kdyz uz… Jim by se taky nelibilo cekat buhvi jak dlouho takze se zdrz tech tvych narážek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 09:24

@Helene7 presne zalezi kdy prijdou podklady.. Ale to by ti mela taky říct jestli to. Tam je nebo ne… Od jejich zpracování trva 5-7dni převod penez na ucet.. Na slozenku to je myslim 7-10 dni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 09:31
@Zamilovanakarolinka píše:
Proč se tedy schováváš za anonymem? Je Ti stydno?

Stydno mi je za tvé chování :lol: anonym není z důvodu tohohle příspěvku ale tobe to vysvětlovat nemusím a ani nemám důvod :P

• Nahlásit
  • Citovat
8969
28.2.20 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem od začátku ledna bez peněz, za leden mi peníze ještě nepřišly a někde jsem slyšela ze jde někam zavolat a zjistit to :(

OSSZ má bezplatnou linku, dovolat se tam je ale časově náročné :mrgreen: Když se ti to povede, tak na základě tvého RČ ti řeknou, jak to vypadá.

800 050 248

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 09:38

@arinecka lepší asi bude kdyz si podle sveho mesta najde ossz a pevnou… Jednou jsem volala na tu linku a asi po 20ti minutovem cekani mi pani rekla ze si musim stejne zavolat podle mesta nebo okresu kde me vyplaci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 09:39
@Anonymní píše:
@Zamilovanakarolinka jasne az penize prijdou tak prijdou.. Ty mas asi dost penez v dnesni dobe na rozhazovani co? A neresit to kdy to prijde co každý normalni clovek se stara o to co mu patri ;) a od toho tam ty pracovnice jsou kdyz uz… Jim by se taky nelibilo cekat buhvi jak dlouho takze se zdrz tech tvych narážek :mrgreen:

Mám stranou tolik peněz, abych kdyby se něco stalo nemusela čekat na to, kdy mi přijde nějaká dávka. Ono žít od výplaty k výplatě není nic pro normálního člověka. S manželem každý měsíc spoříme. Celou moji výplatu posilame na spořící účet. Učitelský plat není nic moc ale měsíc k měsíci a ono se to kupí. Možná bych Ti mohla dát pár tipů aby si už nemusela takhle dopadnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8969
28.2.20 09:43
@Anonymní píše:
@arinecka lepší asi bude kdyz si podle sveho mesta najde ossz a pevnou… Jednou jsem volala na tu linku a asi po 20ti minutovem cekani mi pani rekla ze si musim stejne zavolat podle mesta nebo okresu kde me vyplaci :roll:

V lednu jsem na tohle číslo volala, nikoho nezajímalo kde bydlím, jen rodné číslo, a dozvěděla jsem se co jsem potřebovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama