Lze změnit datum na lístku ukončení OČR?

Anonymní
18.9.19 17:29

Lze změnit datum na lístku ukončení OČR?

Dobrý prosím o anonim. Chci se zeptat včera jsme byli s dcerou u pediatra s bolesti hlavičky a horečkami dr zakázal skolku tak vypsal OČR chtěl mi ho napsat do pondělí že bude holka ok a půjde do školky jenže já ho zastavila že má chlap v pátek volno že s ní bude on. Jenže mi přijde malá čím dál tím horší a nevím jestli se do neděle z toho vyhrabe :( otázka z ní jestli může dr změnit datum na ukončení OČR? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6026
18.9.19 17:35

Datum ukončení OČR se píše až když OČR končí, ne? Já jsem teda byla 2× a vždy jsem hlásila u zaměstnavatele, že jdu na OČR, že jdeme za týden třeba na kontrolu, a pokud byla dcera OK, tak mi doktor napsal ukončení OČR…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25204
18.9.19 17:45

@Fazulina tak tady se dohodli a ukončila to doktorka rovnou, aby tam už nemuseli chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13770
18.9.19 18:20

Taky se mi to už stalo a dostala jsem pak komplet novou ošetřovačku a ta původní se stornovala, aby nemuseli škrtat. Oni to nikam nedávají ani dr. ani zaměstnavatel dokud není to ukončení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24666
18.9.19 18:21

Zajdi za doktorkou. Vzhledem k tomu, že psát rovnou konec OČR se nesmí je otázka co u ní projde a co ne. Jinak pro příště takovéto rušení zbytečné, protože chlap mohl být s malou doma i tak a tys mohla jít do práce, jen bys to pak při ukončení napsala zezadu jako den, kdys byla v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66416
18.9.19 18:45
@Anonymní píše:
Dobrý prosím o anonim. Chci se zeptat včera jsme byli s dcerou u pediatra s bolesti hlavičky a horečkami dr zakázal skolku tak vypsal OČR chtěl mi ho napsat do pondělí že bude holka ok a půjde do školky jenže já ho zastavila že má chlap v pátek volno že s ní bude on. Jenže mi přijde malá čím dál tím horší a nevím jestli se do neděle z toho vyhrabe :( otázka z ní jestli může dr změnit datum na ukončení OČR? Děkuji za odpovědi.

Tak at s ni v patek zajde chlap k doktorovi a ukaze se na miste, ne? Takto bysme to resili my, kdyz ma on volno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6026
18.9.19 20:11
@vokishka píše:
@Fazulina tak tady se dohodli a ukončila to doktorka rovnou, aby tam už nemuseli chodit.

Aha ok, to jsem nevěděla, že jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
18.9.19 20:59

Neschopenka jde taky ukončit dopředu, myslím max. 3 dny. Tak proč by to nešlo u ocr.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.19 12:44

@Jolynka díky za odpověď no mě to právě skrtli a napsali nový datum plus razítko doktora snad s tím nebude nějaký problém u zaměstnavatele nebo na socialce :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat