Lži ve vztahu, i ty drobné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:34
lži ve vztahu, i ty drobné

Prosím anonym. Mám 5-ti letý vztah, který jsem považovala za jedinečný a příteli veřila na 100% a nikdy nepochybovala o jeho slovech. V posledních 2 letech jsem zjistila, že mi občas lže, někdy v naprosto nevýznamných věcech, jindy pro mě závažnějších, ale ne fatálních. Vždy se po čase prořekl a bylo jasně vidět, že lhal nebo ho někdo viděl, že byl jinde než doma řekl. Nemyslím si, že je mi nevěrný, ale štve mě, že mi zřejmě občas lže. Jedna ze lží např. byla, že tvrdil, že musí zůstat v práci déle a přitom byl v kavárně s ex (viděla ho tam sousedka). JIndy tvrdil, že musí něco dodělat a přitom šel na kulečník. Nikdy jsem mu nic nezakazovala, nedělala scény ani nic podobného, tak proč mi lže? On sám tvrdí, že nepovažoval za důležité to řešit…Nejde ani o to, kde byl, ale že lže…nějak mu přestávám věřit…dokážete tolerovat lži?

Reakce:
Addka1
Stálice 96 příspěvků 26.03.19 17:41

Bohužel to mám s přítelem stejně. Taky kecá někdy to ale nejsou kraviny. Ale treba krablvina..třeba mi řekl že jede dřív do práce ale přitom jel za kámošem.. Taky mu nedělám scény a rozhodně bych mu nezakázala za ním jít.. možná začnu dělat scény a třeba přestane lhát. :lol: Ale lže mi i ve spoustě dalších věcech já mu ale neříkám že to vím…on se vždycky časem prozradí sám. :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 13675 příspěvků 26.03.19 17:48

Manžel taky kecá. Děla to i bracha své ženě. Neřeším, asi nějaký mužský gen

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:49

Já se k tomu musím vyjádřit :mrgreen: a musím se přiznat, že já toto občas chlapovi také dělám :roll: :mrgreen: a z mého hlediska jen a čiste proto, ze mi to přijde naprosto nepodstatné a nechce se mi to sahodlouze vysvětlovat proč a jak,… Třeba když jdu do solarka, nechce se mi vysvětlovat, že mi to dela dobře, že je to pro mě příjemný relax, nebo když si dáme s kolegou kafe po práci, taky to prostě občas neřeknu, a to jen z toho důvodu, že pro mě je to nepodstatné a ani můj chlap nemusí vědět o každém mém kroku, pokud to není nic co by mělo narušit nás vztah :nevim:

Paola21
Závislačka 3872 příspěvků 26.03.19 18:40

Tak že šel do kavárny s ex a radši ti řekl, že zůstane v práci déle i chápu. Asi by se to neobešlo bez dalších otázek z tvé strany - což taky chápu. Takhle si to ulehčil no. Že šel na kulečník a tobě řekl, že zůstane v práci déle, tak asi chtěl chvilku pro sebe/kamarády. Kdyby ti řekl, že jde na kulečník, tak se bál reakce, těžko říct. I když nejsi ta, co zakazuje a dělá scény, tak to má třeba z domova, že jeho táta to tak neměl a má to tak naučený, že než říct ženský vždycky pravdu, tak je lepší menší lež.

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 26.03.19 19:30

Mě by vadilo, kdyby mi přítel lhal. :nevim: Pro mě je upřímnost ve vztahu podstatná. My naštěstí nemáme důvod si lhát (minimálně jsem nikdy na nic nepřišla, ale na partnerovi bych to, myslím, poznala). Já bych se bála, že když mi lže v takových věcech, tak mi lže i v něčem jiném.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:18
@Ginella píše:
Mě by vadilo, kdyby mi přítel lhal. :nevim: Pro mě je upřímnost ve vztahu podstatná. My naštěstí nemáme důvod si lhát (minimálně jsem nikdy na nic nepřišla, ale na partnerovi bych to, myslím, poznala). Já bych se bála, že když mi lže v takových věcech, tak mi lže i v něčem jiném.

No, právě…tak to cítím také…a mrzí mě to…

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 27.03.19 06:16
@Anonymní píše:
No, právě…tak to cítím také…a mrzí mě to…

To ti věřím. A mluvila jsi s ním o tom?

Grenta
Povídálka 13 příspěvků 27.03.19 06:38

Dělám to občas taky, protože prostě nechci sáhodlouze vysvětlovat, že nechci být pořád jen s ním a že si od něj taky někdy potřebuju odpočinout.

Váš příspěvek
Reklama