M Bank - za jak dlouho přijde karta ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:40
M Bank- za jak dlouho prijde karta ?

Minule pondeli sme zakladali ucet u MBank. Kdyz sme se pred zalozenim ptali co a jak tak hlavni podminka byla bez poplatku a hlavne abychom ucet mohli pouzivat ihned a karta prisla do 10 dnu. Slecna rikala ze dorazi tydne, ze z pravidla prijde treba do 3 dnu ale do tydne vzdy. Dneska je to vlastne 11 den a karta nikde, tak tam volam a bylo sdeleno na infolince ze maji ve smlouve ze karta dorazi do 2 tydnu a ze ji odesilali 31.1.
Takze sme nastavany, protoze jsme bez penez, penize na uctu mame ale nemame jak vybrat a tady nikoho nezname a zitra musime doplatit hotove nejake veci… :,( Stve me to, ze nam ta nana mela rict narovinu jak dlouho to trva a ze v podminkach je neco jineho oficialne. Dalsi vec je ta, ze ta karta fyzicky kd nich odesla presne pred tydnem a je mi divne, ze by i ceskou postou po tydnu nedosla? Adresa je zadana spravna…

Za jak dlouho vam dosla od nich karta?

Ps. Anonym bohuzel sme menili a rusili rychle ucty kvuli hypotece a proto sme tedka bez koruny a jineho uctu…

Reakce:
Ivulita
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 07.02.19 21:53
@Anonymní píše:
Minule pondeli sme zakladali ucet u MBank. Kdyz sme se pred zalozenim ptali co a jak tak hlavni podminka byla bez poplatku a hlavne abychom ucet mohli pouzivat ihned a karta prisla do 10 dnu. Slecna rikala ze dorazi tydne, ze z pravidla prijde treba do 3 dnu ale do tydne vzdy. Dneska je to vlastne 11 den a karta nikde, tak tam volam a bylo sdeleno na infolince ze maji ve smlouve ze karta dorazi do 2 tydnu a ze ji odesilali 31.1.
Takze sme nastavany, protoze jsme bez penez, penize na uctu mame ale nemame jak vybrat a tady nikoho nezname a zitra musime doplatit hotove nejake veci… :,( Stve me to, ze nam ta nana mela rict narovinu jak dlouho to trva a ze v podminkach je neco jineho oficialne. Dalsi vec je ta, ze ta karta fyzicky kd nich odesla presne pred tydnem a je mi divne, ze by i ceskou postou po tydnu nedosla? Adresa je zadana spravna…

Ps. Anonym bohuzel sme menili a rusili rychle ucty kvuli hypotece a proto sme tedka bez koruny a jineho uctu…

Pokaždé mi dorazila cca do 3 dnů. Po týdnu bych spíš začala zvažovat možnost, že pošta dopis ztratila (u nás se to u nedoporučených dopisů stává celkem často).

pedigka
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 07.02.19 22:56
@Ivulita píše:
Pokaždé mi dorazila cca do 3 dnů. Po týdnu bych spíš začala zvažovat možnost, že pošta dopis ztratila (u nás se to u nedoporučených dopisů stává celkem často).

Asi si stojim na vedení :mrgreen: , ale jak to myslíš „pokaždé“? Vždyť první karta přijde jen jednou.
Pak automaticky posílají novou kartu, když je ta předchozí před koncem platnosti, ale tu posílají s měsíčním předstihem, takže ta mi vždy přišla včas, ale to nepocitam, protože zkratka v té době ještě lze měsíc používat tu starou, takže tam to nehoří. Něco jiného je, když zakladatelka nemá žádnou kartu.

Já jsem u M-banky 9-10 let a za jak dlouho mi přišla první karta, to už si nevzpomínam.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 07.02.19 23:01
@Anonymní píše:

Ps. Anonym bohuzel sme menili a rusili rychle ucty kvuli hypotece a proto sme tedka bez koruny a jineho uctu…

Předpokládám, že paní, u které jste uzavřeli smlouvu, tak dostává provizi za každého nového klienta, takže lidem nakeca téměř cokoliv, aby je lapila.

zrezlá plechovka
Kecalka 397 příspěvků 08.02.19 00:48

Mně přišla karta opravdu do tří dnů. Byla mi totiž 2× karta zablokována kvůli napadení při online platbě u zahraničního eshopu. U mBank jsem už hodně let a zatím jsem s ní neměla jediný problém.

Petula306
Kecalka 144 příspěvků 08.02.19 07:30

Tak pokud se ztratila na poště, nemá smysl obviňovat banku :nevim: můžete zkusit zjistit číslo zásilky a vysledovat ji, zavolat na poštu, jestli tam neleží něco, od čeho nemáte lístek, peníze vybrat na přepážce osobně nebo převézt potřebnou hotovost na jiný účet, kde vám ji někdo vybere.
A já bych teda nemohla mít jen jeden účet pro víc lidí (soudě dle množného čísla).

Ivulita
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 08.02.19 08:08

@pedigka Použila jsem „pokaždé“ protože mi přišla karta už asi tak 6× (první karta u založení mého účtu, první karta u účtu, kde jsem byla disponent a pak karty když končila platnost). K tomu, abych sledovala, jak dlouho jde karta na ni přeci nemusím spěchat ;)
@Petula306 S poštou je právě problém, že ty karty chodí běžným (nedoporučeným) dopisem, takže se sledovat nedají.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 08.02.19 11:00

@Ivulita Když u staré karty končí platnost, tak to nepocitam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >