Má 20 měsíců a v noci se budí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zvonilka83
Povídálka 46 příspěvků 4 inzeráty 27.01.19 21:04
Má 20 měsíců a v noci se budí

Hezký večer, prosím o rady. Malá má 20 měsíců. Už od miminka se v noci pořád budí. Momentálně jsou intervaly buzení 0,5h-1h - je to horší, než když byla maličká. Je to každou noc stejné a trvá to prostě vlastně stále. Přes den spí třeba od 11h-13h. Vstává kolem 6-7 hodiny ráno. Sát chodí mezi 20h-21h. Máme ještě další 2 malé a ty spí normálně a spávali normálně. Nevíte čím by to mohlo být?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 27.01.19 21:08

@Zvonilka83 kojení, zuby?

cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 27.01.19 21:10

Máme doma to samé. Dcera se mi jednu dobu budila i co 15 minut. Sáhla jsem si fakt na dno psychicky i fyzicky. Teď má 18 měsíců a je to konečně lepší. Proč se budila, jsme nikdy nezjistili. :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 21:12

Zrusila bych nebo aspon zkratila spani pres den .. nase mala spi daleko lepe od chvile,kdy jsem ji naucila spat po o jen hodinu .. chodi spat mezi sedmou a pul osmou a vstava nejdriv v sedm ;) vecer se jeste vzbudi ma vodu a pak spi vetsinou az do rana ;)

cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 27.01.19 21:15
@Twixinka píše:
Zrusila bych nebo aspon zkratila spani pres den .. nase mala spi daleko lepe od chvile,kdy jsem ji naucila spat po o jen hodinu .. chodi spat mezi sedmou a pul osmou a vstava nejdriv v sedm ;) vecer se jeste vzbudi ma vodu a pak spi vetsinou az do rana ;)

To já mám zas opačnou zkušenost. Čím méně spánku přes den, tím horší spánek v noci.

@Zvonilka83 A jak usíná? Uspáváte, má dudlíkam dostává v noci, či k usnutí mléko?

ejhle
Závislačka 2844 příspěvků 27.01.19 21:18

Náš tři a půl roku starý potomek se budí pořád. Je to luxus, chodím do práce a 1- 2× za noc se vzbudí :zed: kolem těch 20 měsíců to bylo peklíčko. Zabralo si ho dát k nám do postele, naštěstí máme velké letiště. Nyní se k nám po druhém vzbuzení sám přesouvá. Doťape i s peřinou v ruce. Když usne u nás, tak spí až do rána. O kvalitě mého spánku pomlčím. :roll:

Terez001
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 27.01.19 21:19

@cverunka U nás to platí stejně. Taky se přidám, sice „jen“ téměř roční ale je to na palici.
Budí se v noci i 10×, pláče, nevím vůbec proč. Mlío nechce, dudlík plive, pije pořád čaj, vypije za noc 250 ml. Už mě to nebaví, leží vedle mě v hnízdu. Pač vstávat k postýlce jsem vzdala. Druhý syn spal v kuse od 8 měsíců, mladší má horší a horší spánek. :zed:

Zvonilka83
Povídálka 46 příspěvků 4 inzeráty 27.01.19 21:28

@Aduš8 nekojím dlouho, zuby má venku :nevim:

Zvonilka83
Povídálka 46 příspěvků 4 inzeráty 27.01.19 21:29

@Twixinka ona mi ale klidně usne ve stoje opřená o gauč nebo na zemi. Těžko to zrušit… vyřve si to nebo odpadne tam kde je.

cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 27.01.19 21:30
@Terez001 píše:
@cverunka U nás to platí stejně. Taky se přidám, sice „jen“ téměř roční ale je to na palici.
Budí se v noci i 10×, pláče, nevím vůbec proč. Mlío nechce, dudlík plive, pije pořád čaj, vypije za noc 250 ml. Už mě to nebaví, leží vedle mě v hnízdu. Pač vstávat k postýlce jsem vzdala. Druhý syn spal v kuse od 8 měsíců, mladší má horší a horší spánek. :zed:

No naše právě spí u nás ještě hůř, takže běhám k postýlce. Jsou noci, kdy už jí ani neslyším, prostě konečná. Na jaře mě to totálně odrovnalo zdravotně. Už bych upsala duši, jen abych se konečně vyspala. Zkusila jsem snad všechno, načetla příručky o spaní, ukládání,… Nic neplatilo.

Zvonilka83
Povídálka 46 příspěvků 4 inzeráty 27.01.19 21:30

Aspoň mě uklidňuje, že to je časté i u druhých dětí. Já to neznám od těch starších. Ale tohle je extrém :roll:

ElucaK
Kecalka 265 příspěvků 27.01.19 21:46

U nas zabralo zruseni nocniho jakehokoliv piti, vlastni pokoj a neustale vysvetlovani, ze v noci se spinka a na maminku zavola az rano, az venku bude svetylko. Tyden to trvalo, vyrvat jsem ji nenechala, jen do nekonecna vysvetlovala :nevim: nam se budila ale jen cca 4× za noc, coz je nic oproti vasi situaci, drzim pesti :mavam:

pomme
Stálice 96 příspěvků 27.01.19 21:56

Taky stále čekám že mi syn začne spát celou noc. Je mu 2,5r. Přesunuli jsme ho do samostatné místnosti s tím že by to mohlo pomoct a mám pocit že je to ještě horší. Aktuálně se budí jednou na mlíko, jednou na čůrání a tak 1-3× za noc bez zjevných příčin nebo chce přikrýt. Takže radu bohužel nemám, sama bych s tím potřebovala hnout. Jsem v 33tt a to noční vstávání mě ničí.

zudina
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 27.01.19 22:01

Muj 17 ti mesicni se budi tak 6 krat za noc. Myslim ze to jsou zuby. Jsem uplne vyrizena

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 27.01.19 22:04

@Zvonilka83 moje stejne stara dcera to dělá taky a syn byl to samý… u as je to zlozvyk - že jeste kojím a funguju jako živý dudlík.Dudlíka odmítají. takže jakmile přestanu kojit vím že se to behem par noci odnaučí..ale ty noci budou krušný protože bude brečet a brečet a vztekat se :-) chystam se na to už tento mesic na odstaveni

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >