Má Aulin vliv na ovulaci?

Anonymní
20.8.21 05:57

Má Aulin vliv na ovulaci?

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko, je to už půl roku a pořád nic. Mezitím jsem dostala na bolesti kloubů Aulin a tak by mě zajímalo, zda máte některá zkušenost, že by to mělo vliv na plodnost. Díky moc :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1920
20.8.21 08:14

Naťukala jsem do google „aulin a plodnost“ a vyjelo mi tohle:
Použití přípravku Aulin může vést ke snížení plodnosti žen a nedoporučuje se v případech, kdy žena plánuje těhotenství. U žen, kterým se nedaří otěhotnět nebo u kterých existuje podezření na neplodnost, má být zváženo přerušení léčby přípravkem Aulin

odkaz: https://mediately.co/…00mg-tableta

Tak se mrkni tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
20.8.21 08:19

Snažíš se o dítě a cpeš do sebe prášky? Inu duhová společnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 08:43

@Zumpa na základě předpisu od lékaře, který ví, že se snažím o dítě.

@LilyJane ano, zadala jsem do Googlu také, jde mi spíše o zkušenosti žen, které braly také na bolesti (které mám opravdu silné) a snažily se o dítě.

Takže díky všem, kdo zkušenost má.

• Citovat
  • Nahlásit
1920
20.8.21 08:57
@Anonymní píše:
@LilyJane ano, zadala jsem do Googlu také, jde mi spíše o zkušenosti žen, které braly také na bolesti (které mám opravdu silné) a snažily se o dítě.Takže díky všem, kdo zkušenost má.

No ony ty zkušenosti žen ti budou tak trochu k ničemu. Samozřejmě, že jde otěhotnět i skrz takové prášky a nemít problémy. Ale rizika jsou taky vysoká. Spousta žen ani nepřijde na to, že třeba x krát potratila, protože poškozený zárodek odešel s MS.
Já brala taky nějaké prášky na bolest (už si zaboha nemůžu vzpomenout na jméno), které snižovaly plodnost a neměly se brát v těhotenství. Otěhotněla jsem, až nějak tři měsíce po vysazení.
Asi by stálo za to s doktorem už teď řešit náhradu těchhle léků na nějaké, co se můžou brát v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8019
20.8.21 12:36

Proč tě bolí klouby? Řeš příčinu, Aulin neřeší příčinu…pouze uleví od bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
20.8.21 12:41
@Anonymní píše:
@Zumpa na základě předpisu od lékaře, který ví, že se snažím o dítě.

@LilyJane ano, zadala jsem do Googlu také, jde mi spíše o zkušenosti žen, které braly také na bolesti (které mám opravdu silné) a snažily se o dítě.

Takže díky všem, kdo zkušenost má.

Je to tvé dítě, nebo toho lékaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat