Má cenu čekat, nebo jít další cestou?

26.11.19 12:39

Má cenu čekat, nebo jít další cestou?

Ahojte, od pulky zari jsem se seznamil s jednou moc fajn divkou. Spolecne zajmy, apod. mame stejne, rozumime si spolu apod. Na zacatku rijna jsme skocili po hlavne do nechci psat vztahu, ale vidali jsme se casto, na verejnosti se chovali jako by jsme spolu byli. Na konci rijna se nejak stahla cca 4 dny nekontaktovani a jak jsme se videli, jako by se nic nestalo, bylo zase vse fajn. Jenze to bylo dobre jen par dni. Rekla mi, pokud spolu byt mame tak spolu budem, pokud ne tak ne. V danou chvili mi odpovedet nedokazala, zda spolu budem. Priznala se jen, ze se zalekla a couvla. Ted jsme se sesli asi 3× ve 3 tydnech jako kamaradi. Nechce se ted vidat, nechce si psat, proste odtazitost a nezajem. Co vim, ze ma problemy v rodine, ale nevim, jestli ji tak uzavrely ty problemy a nebo v tom neni nekoho jiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21391
26.11.19 12:43

Spíš někdo jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
26.11.19 12:49

Někdo jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
26.11.19 12:52

Očividně nechce. Dej ruce pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
26.11.19 12:54

Dala bych ruce pryč. :nevim: Nejspíš si s někým rizumí ještě o něco víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 13:12

Kvůli problémům jinde se nezabíjí vztah, o který stojím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 13:23

Nebo vyhrala volnost nad vztahem a chce si uzivat, ja porad byl v domeni, ze resi problemy a nechce tim zatezovat druhe.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
26.11.19 13:28

Pokud clovek chce, tak jde do vztahu po hlave. Tady to chozeni-nechozeni akorat vycerpava a bere cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
26.11.19 16:04

Dík že jsi mi připomněl jednu holku se kterou jsem kdysi chodil. Úplně jsem na to zapomněl. :lol: ona měla borce který byl na vojně, vím že s ním kdysi byla ale říkala že už s ním není. No a vždycky jednou za čas on měl opušťák a borka najednou na pár dní zmizela ze světa nekomunikovala a já blbec si dělal starosti. Ona to vždycky nějak zahrála do autu že neví co chce a že potřebovala být chvíli sama. :lol: no ale sama nebyla, byla s borcem. No nakonec to dopadlo tak že jsme jednou oba na ni čekali u práce. On o mě nevěděl vůbec, já jsem ho neznal ale když jsem tam viděl stát borca v uniformě a holka půl hodinu po zavíračce furt nešla, tak mě to bylo jasné. Všichni zaměstnanci už byli pryč a ona tam byla zalezlá jak krysa. No a tím to pro mě skončilo. Potom ještě chvíli otravovala ale byl jsem kámen. :) Už jsem měl vyhlídnutou jinou pusinku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
26.11.19 22:13

Kasli na ni, je uplne jedno co v tom je, jenom ztracis cas, kdyby s tebou byt chtela tak nevaha a je s tebou. Jdi dal nema smysl cekat ne neco ceho se nejspis nedockas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama