Má cenu dávat ultimátum?

10.7.15 10:54

Má cenu dávat ultimátum?

Ahojte, zabírají na muže ultimáta? Já když dám příteli ultimátum, tak chvíli je to dobré, ale po čase to sklouzne do starých kolejí, protože vidí, že ultimátum nesplním(odstěhovat se).Máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24366
10.7.15 10:58

Nechápu, co chceš slyšet/číst. Tak fungujou i psi, natož dospělí lidi.
Nehledě na to, že dávat partnerovi ultimáta… a pak výhrůžku nesplnit… možná nejste dospělí ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L92
10.7.15 11:00

Ultimáta jsou úplně out a kor ultimáta, který ani nemůžeš splnit.

• Nahlásit
  • Citovat
6540
10.7.15 11:02
@Jitka369j píše:
Ahojte, zabírají na muže ultimáta? Já když dám příteli ultimátum, tak chvíli je to dobré, ale po čase to sklouzne do starých kolejí, protože vidí, že ultimátum nesplním(odstěhovat se).Máte někdo podobnou zkušenost?

myslím, když ti o něco fakt jde, tak to má cenu dávat ultimáta, ale pokud druhá strana vidí, že když to nedodrží stejně se neodstěhuješ - protože ty to taky nedodržíš, tak proč by se snažil. Ty po něm něco chceš a sama nejsi důsledná, u vás je chyba u obou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.7.15 11:02
@Jitka369j píše:

není mozne zakladat vztah natoz manzelstvi na ultimátech to je jen pak otázka casu nez pujdete od sebe pac to jednoho prestane bavit :kytka:

• Citovat
  • Upravit
22990
10.7.15 11:08

Pokud dáš jednou ultimátum, pak ho musíš dodržet, jinak je k ničemu. A podruhé už nezabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 11:16

V případě, že nehodláš podmínky ultimáta dodržet, ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17362
10.7.15 11:17

@JayLee přesně tak :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
10.7.15 11:19

Používání a k tomu ještě následné nedodržení ultimát ve vztahu, je konečná..
nebyla bych v takovém vztahu, ani jako ten co by ultimáta dával, ani jako ten, co by je dostával. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 11:25

Když jsou ultimáta out, tak jak na chlapy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17362
10.7.15 11:25

@Jitka369j a co ti přesně vadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 11:27

@Jitka369j ultimátum, že odejdu bych dala pouze v případě patologického chování. A kdyby se patrner patologicky choval, šla bych od něj i bez ultimáta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4042
10.7.15 11:34
@Jitka369j píše:

Ultimáta do standartně fungujícího vztahu nepatří. A objektivně vzato, když jsi jen taková žvanilka, co má jen plnou pusu řečí a stejně nic neudělá, proč by se on měl měnit? A co ho třeba brát takového jaký je, nebylo by to lepší? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
10.7.15 11:39
@Jitka369j píše:

Tak ví, že to stejně neuděláš, tak proč by se měl snažit :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
10.7.15 11:41

Můj muž by se při ultimátu neskutečně naštval.

Ono záleží o co jde - pokud by byl alkoholik, hrál automaty, byl agresivní. Jednou zopakuješ / porušíš léčbu a jdu. A šla bych.

Pokud jde o normální věci, tam ultimáta nefungují. Bych si připadala jako jeho matka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama