ma cenu kopovat kocar pro 20m ditko?

Anonymni
23.11.08 18:20

ma cenu kopovat kocar pro 20m ditko?

Ahoj maminky, mam asi hloupy dotaz .. mela jsem kocarek roan, je strasne tezky, neskladny .. proto jsem koupila golfky chicco ct 0.4 - nemuzu si je vynachvalit, v lete super, ale ted v zime jsou proste male, nevejde se mi ta dcerka nabalena a jeste s dekou, o fusaku si muzu jenom zdat. Zvazuji koupit kocarek, proste ze by zustal na druhe ditko, jen nevim jaky, aby opravdu byl prostorny a zaroven mel vsechna plus moderniho kocarku :) .. druheho potomka zatim vylozene neplanujeme, tak nevim zda ma cenu kocarek kupovat ted, lezel by potom na pude.
Jak dlouho Vam deti vyuzivali kocarek?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
23.11.08 18:38

Ahoj, ty máš tu smůlu, že je malá malá a že je zima!!! Asi budeš muset ještě něco pořídit :nevim: :nevim: :nevim:

My už jsme ve 20 měs. chodili jen s kočárkem tak, že já jsem ho tahala jako blázen a malý v něm nebyl ani omylem! Malého jsem narvala do kočárku jen, když jsem spěchala něco vyřídit do města a neměla jsem na to moc česu. Cca v Kubčových 2 letech šel kočár na uskaldnění do sklepa!!!

• Nahlásit
  • Citovat
595
23.11.08 18:42

Ahojky,
kombinaci jsme používali intenzivně do roka, pak jen do přírody nebo do sněhu. Golfky od roka výš. Vešla se nám tam v zimě i s „obalem“. :D Jen na ten sníh jsme museli vytáhnout sporťák s pořádnými kolečky. Odkočárkovali jsme ji ve 2,5 letech. Od té doby chodí sama. Teda vytáhli jsme sporťák ještě jednou na jaře na výlet, to jí byly skoro tři, ale seděla v něm jen chvíli a to proto, že zrovna pršelo. Pak jsme ho odstavili. Golfky jsme taky ještě jednou vzali ven, když byla unavená po nemoci. Pak už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
23.11.08 20:45

já si myslím, že malá ještě asi chvilku úplně odkočárovat nepůjde. Teda pokud ji nechceš nosit na rukách, ale chodit už může hodně a do kočárku ji můžeš dávat jen na chvilku kliďo i bez deky, na kousek cesty to v něm snad nějak vydrží, ne? Nebo zkus prošmejdit aukce a koupit nějaký z druhé ruky, kterého ti na půdě pak nebude líto…Jo a ten Roan je 3kombinace ne? Tak nešlo by někdy vzít ten? Jo holka těžko radit, ale 20m. dítě je ještě malý na úplné odkočárkování.

Nebo co třeba koupit tříkolku s tou tlačící tyčí, ale to jde v zimě asi jenom do města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
23.11.08 20:47

My máme Chicco CT 0.4 a vozím 21 měsíční Emi nabalenou a ve fusaku Emitex! A to není žádný věchýtek! má skoro 13 kilo :lol: Jaktože se ti tam nevejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
23.11.08 22:45

Ahoj, tak my jsme od léta bez kočárku, beru ho max na celodenní výlety, aby si v něm zdřímla. každé dítko je jiné, záleží jak je zvyklá chodit. Já bych investovala max do obyč golfek za 600-800,–, jde spíš o to, jestli v takových golfkách půjde jezdit ve sněhu. Tudíž, jestli to není zbytečná investice. My jsme trénovali i tak, že do města jsem šla s malou pěšky a zpět jsme jely autobusem, pak jsme postupně přidáali trasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
24.11.08 08:38

Taky si myslím, že už teď nemusí být do kočáru tak nabalená. Kousek popojde, kousek pojede. Fakt ji do těch golfek nenacpeš? Je teprve na nule, co jí pak oblečeš, až bude -10? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
24.11.08 10:13

A ten Roan už jsi prodala? Já mám také kočárek Roan a kombinuji ho s golfkami- teď ve sněhu beru jednoznačně Roan, jinak do města jsou zase lepší ty golfky- přijde mi zbytečné investovat do třetího kočárku, když vlastně dva máš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.11.08 11:27

Ahoj,
za sebe bych ti řekla, že to smysl nemá :wink:
My jsme ve 21měsících (před zimou) s kočárama sekli a chodili pěšky :wink: Když měl Kuba problém, nosila jsem ho na koni. Zvládl to naprosto bez problémů!

Jinak s kočárem - na Vojtu (11,5m) jsem si teď pořídila Babypoint Mark 4, je úžasně širokej - zkus se na něj mrknout, jestli by se ti tam malá nevlezla..
Na Kubu jsem měla golfáče CHicco 0,5 a proti tomuhle je to kočár pro panenky :? A přitom pořizovací cena víceméně stejná!

Nepřihlášená Gandelion

• Nahlásit
  • Citovat
16813
25.11.08 13:20

No ja kupovala golfky Quinny Zapp kdyz byly dceri 2 a ctvrt roku a jak jsme je panecku vyuzily…ted je pouziva segra jako podvozek na autosedacku - neocenitelne…
Takze u nas uziti na 100pro. Zappky jsou idealni pro chodici nespici deticky, i kdyz jsou jim asi pohodlne, protoze ve spicich golfkach dcera neusla a tady jo a obcas i vidim klimbajici deticky v Zappkach.
Jo a jako ctyrletou jsem starsi v nich jeste vezla s teplotou k doktorce, kde se neda poradne zaparkovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16813
25.11.08 13:25

nejak mi to blblo, tak sorry za moznou duplicitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
25.11.08 13:27

tak my používáme kočár ještě teď, a to dost často … Eldovi jsou dva roky a sedm měsíců.
kupovali jsme nový, když mu bylo něco přes dva roky a nakonec vyhrál TFK Buggster … myslím, že je to absolutně největší golfáč, co se dá sehnat. Eliášek váží asi 17 kg, když je teď navlečený, tak víc, a pořád se do kočáru v pohodě vejde :wink: dost často v něm i usne :)
malé golfky, co jsem měli předtím, nesnášel, byl tam hrozně natěsnaný, teď se může krásně rozvalit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
25.11.08 13:45

Já už bych ve vašem věku kočárek nekupovala. My měli velkou kombinaci, tu jsem využívala na ven do 2 let (terén), pak malej sporťák (jako golfky jen spojená rukojeť - free line rolly) do města, auta atd. Dcera se tam vešla i s fusakem emitex. S druhým dítkem to praktikujem zrovna tak. Od 2 let dcera v kočárku nebyla, od 2 a půl chodila do školky a nějak si já osobně nedovedu představit, že by v té době ještě jezdia v kočárku. Takžá já už bych teď ve vašem věku neinvestovala, jestli máte dva, vystačila bych si. Na delší výlety Roan, na pochůzky golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16813
25.11.08 18:11

to ja ty Zappky vyuzila na cesto do/z jesli ve dvou a pulletech. Tempem dcery bych do prace dorazila na 11 :lol: a delala jsem na zkracenej uvazek, takze pote co se rozkoukala, abych pro ni vyrazila a dosly jsme domu jeste za svetla…(cestou jsme mijely park s piskovistem a prolezkama-nemusim psat, ze jsme tam vzdy na hodku minimalne zkejsly) :D

Jinak nas vozovy kocarkovy park cita Quinny sportak s korbicou (ted pouziva mladsi mimi), golfky Inglesina Espresso do mesta, golfky Zapp na presuny nebo jako zalozni (ted pouzivam s autosedackou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama