Má cenu kupovat sporťák?

Anonymni
29.7.09 21:36

Má cenu kupovat sporťák?

Ahoj. Zajímaly by mě vaše zkušenosti. Synkovi je 1 rok, už ťape. Máme kočár, ze kterého jde udělat sporťák, ale nevyhovuje mi. Jak dlouho budeme kočárek ještě potřebovat? Uvažuju o koupi Peg Perego GT3, ale pořád nevím, jestli to má ještě cenu. Díky Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
29.7.09 21:42

ahoj M taky chodila na roce - jeste kousek driv ale to je jedno a chtekla jsem aby slapala co to jde- ale i ak jsem sportak uzivila- asi jen na 3/4 roku ale stejne… i kdyz ted yposledni dva tri mesice jen velmi zridka- nechtelo se mi tahat s kocarkem a M taky neni drobek tak to byl celkem naklad… odlozuila jsem ho uplne vloni po lete- a to jsem ho uz fakt brala jen na dlouhe vylety- ZOO atd… aha takze resume nic moc- u nas sportak tak na pul - ctrictvrte roku… ale myslimm ze odhodit kocarek na roce a 3/4 nedela kazdy… kolikrat i ted vidam stejne stare deti jako M v kocarku ale to uz mi prijde moc… jsem moc neporadila co… no pockej co ostatni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
29.7.09 21:50

No a co koupit nějaké rozumně drahé golfky?

Já myslím, že záleží kde bydlíte, jak daleko chodíte atd. My třeba bydlíme na kopci, cesta trvá min. 20 minut, takže počítám, že budem jezdit o něco dýl, než kdybysme bydleli v centru města…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
29.7.09 21:56

Mám pocit, že to není moc zdravé aby ťapkal už od roka pořád. Já bych to viděla na golfky, lehké, skladné, přeci jen v roce je to ještě prtě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.7.09 21:59
gabinka píše:
ahoj M taky chodila na roce - jeste kousek driv ale to je jedno a chtekla jsem aby slapala co to jde- ale i ak jsem sportak uzivila- asi jen na 3/4 roku ale stejne… i kdyz ted yposledni dva tri mesice jen velmi zridka- nechtelo se mi tahat s kocarkem a M taky neni drobek tak to byl celkem naklad… odlozuila jsem ho uplne vloni po lete- a to jsem ho uz fakt brala jen na dlouhe vylety- ZOO atd… aha takze resume nic moc- u nas sportak tak na pul - ctrictvrte roku… ale myslimm ze odhodit kocarek na roce a 3/4 nedela kazdy… kolikrat i ted vidam stejne stare deti jako M v kocarku ale to uz mi prijde moc… jsem moc neporadila co… no pockej co ostatni…

Zaaaavidiiiiiiiiiiii. Ja mam 4 letou dceru a po obede jeste spi 2-3 hodiny. Pokud planujeme vylet na cely den, tak kocar porad tahame sebou. Jinak ji musim nest. Pokud nespi, tak okolo pate je na zabiti.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.7.09 22:03

Díky za názory, ale golfky mám . Hrůza! Bydlíme v horách a s nima se tu nedá vegetovat, to je jen na nákupy do města. Navíc nás čeká zima, drobek je docela macek, takže nosit ho, nepřipadá v úvahu. Takže asi koupit, co? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
10813
29.7.09 22:04

zavidet nemusis :lol: - mam pocit ze jede na baterie Duracel- a nema vypinac :-) kdyz spi po obede v jeslickach tak usina kolem desate vecer- vstavani v sest rano- kdyz je o vikendu doma a po O nespi -tak po osme-a to v rezimu " neustale v pohybu nejlepe skakat behat zpivat to vsechno naraz :-) "

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
29.7.09 22:16

No, tak v tom případě asi koupit - užiješ je podle všeho dost a otravovat se s něčím, co ti nevyhovuje je o nervy… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
29.7.09 22:22

Pokud bydlíte na horách, tak trojkolka bude dobrá (bude to trojkola?) A pokud plánujete ještě jedno mimčo, tak potom mužeš dokoupit korbičku na mimčo. Myslím, že kočárek ještě užijete. Já taky kupovala na dvojčata na roce kočár a užili jsme ho dost. Občas tapkaly, občas se vozily. Co se týče nákupu, tak jsem ho nemusela tahat ručně. Za mě určitě jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 06:51

Nebo zkusit Jané nomad. Je to sporťák, ale velice lehký, jako golfky. My jsme ho prodali a teď lituju. Je prostorný, takže na zimu super, a když se zaaretovaly kolečka napevno, tak jsme projeli i těžkým terénem. I když malá už chodí sama, tak občas chce svézt, zvlášť když spěcháme, a taky pořád v kočáru spí a do golfek už se nevejde. Teď lituju, že nemáme Nomad, ten byl krásně prostorný.

• Nahlásit
  • Citovat
andela
30.7.09 08:37

Tak do hor a terénu budoe určo lepší kočár s nafuk koly :).S golfkama, by´t těma sportovníma si to já osobně nedovedu představit (tím je nechci hanit) ..
Já jsem nový kočár malému pořizovala když mu bylo 18m. Brala jsem PP GT3, a malej v něm jezdil do 2,5 let. I teď ve 3,5 letech když je někdy potřeba (jako když jsme šli na ohňostroj a pod akce) tak jsem ho vzala do kočáru, aby nebyl ušlapán, a aby si mohl kdyžtak schrupnout vzhledem k pokročilé večerní době :).Nebo jsme ho vytáhli na brusle a mla´doch se vezl jak miminko a byl náááramně spokojenej :D.
Jinak mám celý komplet, takže je to kočár plánovaný pro další dítko (snad se ho někdy dočkám :D ).

• Nahlásit
  • Citovat
24918
30.7.09 11:26

U Libče jsme skoro do tří let tahaly golfy. Mám taký ty pbyč. abc desing nepolohovací, bez stříšky.

U Lindy si chci z jara koupit sporťák, vím, že ho plně využiji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
30.7.09 11:42

Sice nebydlíme na horách, ale tady na Vysočině na vsi to taky není na golfky. U Matýska jsem koupila jetý sporťák z MMB (čtyřkolka), když mu byl rok. Jezdili jsme do dvou let (i do lesa na houby apod.). Pak ještě přes léto na delší akce nebo procházky (pěšky do města 3 km) nebo na vyspání přes poledne na návštěvách.
Teď jsem ho prodala a pro Marečka koupila zase jetý, ale novější (trojkolka). Podle toho, jak bude v zimě, vytáhneme buď sáňky nebo sporťák.
V obou případech s nafukovacími koly.
Takže já doporučuju spíš lehčí a skladný sporťák s nafukovacími koly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
30.7.09 15:26

koupila bych jeté quinny speedi, je dost prostorný, stabilní, dobře udržovatelný… nemá žádné serapetičky, které už nejosu potřeba…

syn taky jen chodil, 2m jen s golfkama nebo manducou a ejhle, teď se vozí, páč je to jeho brrm :) takže kočár stále a hodně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 21:17

Jééé, tak vám všem moc děkuju.Pomohly jste mi. Kočár bude!!!!!!!! Papa Jitka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie