Má cenu kupovat ten dům? Poradíte prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 19:33
Má cenu kupovat ten dům? Poradíte prosím?

Ahojky, anonym nechceme, aby to někdo věděl :)… S partnerem chceme koupit dům a já našla za slusne peníze v dobre (pro nás) lokalitě, JENŽE dům má uprostřed domu vjezd na zahradu :zed: takže je rozdělen na dvě bytové jednotky. Já bych to chtěla spojit. Uprostřed asi nebudou ani základy, nevím jak se to dělalo. Partner nechce jít ani na prohlídku, ze by to bylo nákladné. Kontaktuji možná firmu, ale ze mi poradíte a potěšite? Má to cenu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 18.11.18 19:39

Odkaz asi dat nechces vid?Neumim si to uplne predstavit,ale to jako treba v prizemi je ten vjezd a v prvnim patre uz je nad tim vjezdem mistnost?Nebo uplne je to nespojeny?

Bábrdl
Generální žvanilka 21719 příspěvků 18.11.18 19:41

Taky si to neumím představit.

sediza
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 18.11.18 19:43

Pošlete mi odkaz, klidne do soukrome zpravy. Podívám se na to.. mam za sebou nakladnou rekonstrukci bytoveho domu.

Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 18.11.18 19:43

@Ivana 85 u nás je jeden podobný dům a je to, že vejdeš do průjezdu a vlevo máš jeden by a vpravo druhý. Oba v přízemí.

zakladatelko, je jiný vjezd na dvůr a nebo spojením zrušíte přístup na dvůr? To by mi vadilo, že bych buď chodila přes garáž (nevím jak to líp nazvat) a nebo nemohla na dvůr autem.

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 18.11.18 19:44
@Ivana 85 píše:
Odkaz asi dat nechces vid?Neumim si to uplne predstavit,ale to jako treba v prizemi je ten vjezd a v prvnim patre uz je nad tim vjezdem mistnost?Nebo uplne je to nespojeny?

Já si to představuji s tou místností nad vjezdem :think:

Bábrdl
Generální žvanilka 21719 příspěvků 18.11.18 19:46
@Aspera píše:
@Ivana 85 u nás je jeden podobný dům a je to, že vejdeš do průjezdu a vlevo máš jeden by a vpravo druhý. Oba v přízemí.zakla­datelko, je jiný vjezd na dvůr a nebo spojením zrušíte přístup na dvůr? To by mi vadilo, že bych buď chodila přes garáž (nevím jak to líp nazvat) a nebo nemohla na dvůr autem.

Tak, jak to popisuješ, jsou to ale dva domy. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 19:54

Mooooooc všem děkuji. Vložím foto. Nebi to in, ale vypadá to takto

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 18.11.18 19:57
@Anonymní píše:
Mooooooc všem děkuji. Vložím foto. Nebi to in, ale vypadá to takto

Takže není šance vyřešit vjezd na zahradu jinak. Auto by mohlo být před domem nebo jaka je tam situace?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.11.18 20:09
@Anonymní píše:
Mooooooc všem děkuji. Vložím foto. Nebi to in, ale vypadá to takto

A jak byses chtěla dostat na tu zahradu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 20:23

Napadlo mě buď žádný vjezd a parkování před domem a nebo místo levého okna garáž a místo vjezdu okno. Ze by ta garáž byla na levé straně…

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 18.11.18 20:23

to je klasické návratí, dřív se to tak stavělo kvůli hospodářství ..lidi si tam nechávají garáž a nebo takové letní kryté posezení, že tam protáhnou jídelnu (ale zachovají většinou ten průjezd, jinak se do dvora autem nedostanou) .. má to tak spousta lidí… nahoře si dělávají obytné podkroví a dole se klidně vleze obývák s kuchyní na jedné straně.. a na té druhé holt dáte třeba jen ložnici, kam se jde jednou denně.. vyřešit to jde.. já bych to tak tragicky neviděla

Lama Lama
Hvězda diskuse 49474 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 20:28

A je tam nějaký jiný vjezd, třeba zezadu ze zahrady? Páč jinak je to pitomý, takle starej barák bude chtít jednou rekonstrukci, to budete lešení a veškerý materiál vláčet pak přes barák?
CO se týká stavební části, tak leda rovnou sebou vzít stavaře, at se tomu vyjádří. včetně odhadované ceny - tu si rovnou navyšte o polovinu :kytka:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.11.18 20:34

hlavně to přes net nevyřešíš. je potřeba to vidět naživo, nejlépe mít tam nějakého zkušeného stavaře, aby se na to podíval. Zda to není mokrý, z jakého materiálu postaveno, kde jsou popřípadě nosné zdi. Jaká je reálná rekonstrukce, jak finančně náročná..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 20:43

@Lucy75 ono ten dům je velký, ale ten spodek bych chtěla průchozí no :( již dva domy kousek dal predelaly a nebo proste ten průjezd udělat na levé straně a tohle zazdit. No ale nejsem stavar :( prave ze je takto hodně domu no.

@Lama Lama @mamina2017 děkuji moc, mate pravdu. Chtěla bych to kompletně zrekonstruovat, ale nevím jestli se to vyplatí. Asi přesvědčim partnera ať tam vezme majitele stavební firmy a ten řekne no…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >