Má cenu si dělat ovulační testy, když jsem 2,5 měsíce po revizi?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 19:10
Má cenu si dělat ovulační testy, když jsem 2,5 měsíce po revizi?

Ahojky v únoru, jsem bohužel musela podstoupit revizi z důvodu úmrtí plodu ve 12tt. Zjistili mi Leidenskou mutaci což je špatné srazeni krve a srazenina ucpala pupečník a malá nedostavala výživu. Ted po 2,5 měsici mi doktor dal zelenou a můžeme se snažit. Naposledy asi před měsícem jsem měla HCG nějakých 32. No MS už jsem měla. A teď jsem si zkoušela jen tak pro info udělat ovulační test a mám tam čárku… Mám se podle testu řídit, nebo to může být zkreslené díky tomu, že v těle ještě můžu mít HCG. Jestli má cenu ty testy si vůbec dělat :nevim: Jinak ve stresu nejsem, koupila jsem si jen Femiblion a prostě máme sex kdy máme chuť většinou 3-4× za týden je průměr. Nehrotíme to. Děkuji za odpovědi

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 04.05.19 19:13

Čárka je tam skoro vždy, četla jsi si návod?

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 19:16

@pikola no četla, že HCG to nějak může ovlivnit ne? Já to právě nechápu, kdybych v těle měla HCG tak se čárka neobjeví ne? Nebo jak je to, proto se ptám…

pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 04.05.19 19:18

Ta druhá čárka je tam víceméně pořád, jde k to že ovulace nastane pokud je čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní.

pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 04.05.19 19:23

Třeba tady jsem našla pro ukázku obrázek z internetu

bedrunka01
Závislačka 3846 příspěvků 04.05.19 19:26

Udělej si těhotenský test a pokud bude negativní, tak můžeš začít s ovulačníma. Ovulační test bývá v těhotenství často pozitivní = testovací je stejně silná nebo silnější než kontrolní.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 19:27
@pikola píše:
Třeba tady jsem našla pro ukázku obrázek z internetu
Děkuju, už chápu. Stejně na to prdím a nebudu to hrotit jak minule a to samé s mým synem, jsem nepoužívala žádné ovulační testy to už je 7 let.
Janita3
Závislačka 2503 příspěvků 04.05.19 19:28

@Lucka beruska Určitě má :kytka: U nás ZT v 11tt loni v srpnu, dostala jsem též zelenou druhý měsíc po revizi a po druhém snažení jsme objevili // končíme teď šestý měsíc. Moc držím palce, aby se Vám taky brzy povedlo :hug:

Za mě doporučím ovulační testy digitální, jsou sice dražší, ale konkrétně tento od Clearblue je na deset použití. Papírové testy jsem nikdy neměla jasně pozitivní :nevim: u těchto byl pozitivní výsledek opravdu jeden den, takže za mě potvrzení ovulace.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 19:32
@Janita3 píše:
@Lucka beruska Určitě má :kytka: U nás ZT v 11tt loni v srpnu, dostala jsem též zelenou druhý měsíc po revizi a po druhém snažení jsme objevili // končíme teď šestý měsíc. Moc držím palce, aby se Vám taky brzy povedlo :hug:Za mě doporučím ovulační testy digitální, jsou sice dražší, ale konkrétně tento od Clearblue je na deset použití. Papírové testy jsem nikdy neměla jasně pozitivní :nevim: u těchto byl pozitivní výsledek opravdu jeden den, takže za mě potvrzení ovulace.

Takže když jsi dostala zelenou, otěhotněla jsi po 2 měsících chápu to dobře?

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 19:33
@Lucka beruska píše:
Takže když jsi dostala zelenou, otěhotněla jsi po 2 měsících chápu to dobře?

Takže sorry když to tak počítám otěhotněla jsi hned.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 20:05

Měřila jsem si bazální teplotu teď. Sice je večer, ale mám 37,3 je teda možné, že mám ovulaci?

pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 04.05.19 20:09
@Lucka beruska píše:
Měřila jsem si bazální teplotu teď. Sice je večer, ale mám 37,3 je teda možné, že mám ovulaci?

ne, protože z jedné teploty navíc večer se nic nepozná. Kolikátý den cyklu jsi a jak dlouhé je máš?

Janita3
Závislačka 2503 příspěvků 04.05.19 20:17

@Lucka beruska Omlouvám se, asi jsem to blbě napsala :oops: Dostali jsme zelenou po dvou měsících od revize (dvě menstruace), pak ještě přišla třetí ms, ale čtvrtá už nedorazila.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 04.05.19 20:31
@pikola píše:
ne, protože z jedné teploty navíc večer se nic nepozná. Kolikátý den cyklu jsi a jak dlouhé je máš?

Ted mám 11 den od prvního dne MS

Váš příspěvek
Reklama