Reklama

Má cenu si podávat daňové přiznání, když mám DPP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubunka
Kecalka 267 příspěvků 22.02.17 17:53
Má cenu si podávat danove priznani kdyz mám dpp?

Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineeumedon
Extra třída :D 13260 příspěvků 22.02.17 17:55
@Bubunka píše:
Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

vokishka
Extra třída :D 12318 příspěvků 22.02.17 18:01

@Bubunka pokud vám strhávali daň, tak by ji měli vrátit.

Bubunka
Kecalka 267 příspěvků 22.02.17 18:11

@eumedon ano prckovi jsou 4 roky

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 22.02.17 18:39

Nemá. Na daňový bonus za celý rok zřejmě nedosáhnete, vzhledem k nízkým příjmům a školkovné také nebude z čeho uplatnit. Předpokládám tedy, že bylo podepsáno prohlášení u té první dohody.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62534 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 18:40
@eumedon píše:
Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

Tak pokud má brigádu od září a žádný měsíc výdělek nepřesáhl 8000,– tak nemůže mít přes 60tis.

@Bubunka A u toho prvního zaměstnavatele si měla podepsané to růžové prohlášení nebo ne?

Bubunka
Kecalka 267 příspěvků 22.02.17 21:11

@j.a.n.i1 mela jsem ho podepsane u obou

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62534 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:17

@Bubunka Pak to smysl nemá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama