Má cenu si podávat daňové přiznání, když mám DPP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubunka
Kecalka 277 příspěvků 22.02.17 17:53
Má cenu si podávat danove priznani kdyz mám dpp?

Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13634 příspěvků 22.02.17 17:55
@Bubunka píše:
Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 22.02.17 18:01

@Bubunka pokud vám strhávali daň, tak by ji měli vrátit.

Bubunka
Kecalka 277 příspěvků 22.02.17 18:11

@eumedon ano prckovi jsou 4 roky

Hanula1212
Kelišová 5108 příspěvků 22.02.17 18:39

Nemá. Na daňový bonus za celý rok zřejmě nedosáhnete, vzhledem k nízkým příjmům a školkovné také nebude z čeho uplatnit. Předpokládám tedy, že bylo podepsáno prohlášení u té první dohody.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 18:40
@eumedon píše:
Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

Tak pokud má brigádu od září a žádný měsíc výdělek nepřesáhl 8000,– tak nemůže mít přes 60tis.

@Bubunka A u toho prvního zaměstnavatele si měla podepsané to růžové prohlášení nebo ne?

Bubunka
Kecalka 277 příspěvků 22.02.17 21:11

@j.a.n.i1 mela jsem ho podepsane u obou

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:17

@Bubunka Pak to smysl nemá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >