Má cenu si podávat daňové přiznání, když mám DPP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 22.02.17 17:53
Má cenu si podávat danove priznani kdyz mám dpp?

Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Reakce:
Uživatel je onlineeumedon
Extra třída :D 14401 příspěvků 22.02.17 17:55
@Bubunka píše:
Ahoj holky, od září jsem na brigade (DPP)- od září do listopadu u jednoho zamestnavatele a od prosince uz u jineho, ani jeden mesic vydelek neprekročil více jak 8 tis., má cenu si podávat danove priznaní? jde mi predevšim o to, že jsem četla ze kdyz nikdo neuplatnoval danove ulevy na prcka ze se daji uplatnit zpetne, ja je uplatnuji az od toho prosince takze vlastne jen jeden mesic z toho roku 2016 dále bych tam chtela dát školkovné, ale jewstli to má vubec cenu, diky za info

Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

vokishka
Extra třída :D 13727 příspěvků 22.02.17 18:01

@Bubunka pokud vám strhávali daň, tak by ji měli vrátit.

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 22.02.17 18:11

@eumedon ano prckovi jsou 4 roky

Hanula1212
Kelišová 5410 příspěvků 22.02.17 18:39

Nemá. Na daňový bonus za celý rok zřejmě nedosáhnete, vzhledem k nízkým příjmům a školkovné také nebude z čeho uplatnit. Předpokládám tedy, že bylo podepsáno prohlášení u té první dohody.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65067 příspěvků 22.02.17 18:40
@eumedon píše:
Jestli jste za rok vydělala cca 60 tisíc nebo víc, tak to cenu má. „Prcek“ byl po celý rok?

Tak pokud má brigádu od září a žádný měsíc výdělek nepřesáhl 8000,– tak nemůže mít přes 60tis.

@Bubunka A u toho prvního zaměstnavatele si měla podepsané to růžové prohlášení nebo ne?

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 22.02.17 21:11

@j.a.n.i1 mela jsem ho podepsane u obou

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65067 příspěvků 22.02.17 21:17

@Bubunka Pak to smysl nemá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Kamu bráni aktivistku Gretu Thunberg: Dostává čočku za cizrnu a propisku?!

Kamila Rundusová alias Kamu je nejen propagátorka pestrobarevné stravy, ale... číst dále >