Má cenu testovat znovu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Si_Si20
Povídálka 43 příspěvků 08.09.18 11:06
Má cenu testovat znovu?

Dobrý den maminky :)
Mam dotaz, s přítelem se snažíme o mimco a včera mi to po 4 dnech vynechání MS nedalo, a musela jsem si udělat test. :) Výsledek přikládám na fotce.
Moje otázka zní, má cenu test ještě jednou pro jistotu opakovat, nebo se můžu rovnou objednat na prohlídku. :kytka:
Děkuji moc a hezký víkend všem :)

Reakce:
Shari81
Kelišová 6038 příspěvků 08.09.18 11:09

@Si_Si20 myslíte, že by ta čárka byla v dalším testu ještě silnější? Objednejte se k lékaři na konec září, dřív to nemá cenu. Gratuluju :kytka:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 2982 příspěvků 08.09.18 11:12

@Si_Si20 já měla čárku skoro neviditelnou. A na ultrazvuku už bylo vidět týden po vynechání MS. Gratuluji a přeji,ať vše dobře dopadne :srdce:

vertunka
Závislačka 4812 příspěvků 08.09.18 11:14

Jeee gratuluji. Klidně můžeš ještě testovat, ale nemusíš. Zavolej na gyndu a řekni, že máš pozitivní test. Nejlépe je jit na kontrolu až tak v 6tt aby bylo srdíčko :srdce:.

Uživatel je onlinemalákráličice
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 08.09.18 11:15

@Si_Si20 Urcite se objednej, ale myslim, ze ti to neda a do prohlidky si stejne test udelas. :D

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 08.09.18 11:55

doporučuju se objednat a test už nedělat.Já testovala jak maniak a když se mi stalo že čárka byla slabší než předchozí,tak sem byla vystresovaná-zbytečně.Jsem už ve 29.tt :)

lachtanice86
Kelišová 6890 příspěvků 08.09.18 14:15

@Si_Si20 další test k čemu? Počkala bych týden a zavolala k dr ať mě objednají

Annabela11
Závislačka 2806 příspěvků 08.09.18 16:13

@Si_Si20 Já bych určitě raději opakovala test…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >