Reklama

Má cenu testovat znovu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Si_Si20
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 11:06
Má cenu testovat znovu?

Dobrý den maminky :)
Mam dotaz, s přítelem se snažíme o mimco a včera mi to po 4 dnech vynechání MS nedalo, a musela jsem si udělat test. :) Výsledek přikládám na fotce.
Moje otázka zní, má cenu test ještě jednou pro jistotu opakovat, nebo se můžu rovnou objednat na prohlídku. :kytka:
Děkuji moc a hezký víkend všem :)

Reklama

Reakce:

Shari81
Kelišová 5995 příspěvků 2 inzeráty 08.09.18 11:09

@Si_Si20 myslíte, že by ta čárka byla v dalším testu ještě silnější? Objednejte se k lékaři na konec září, dřív to nemá cenu. Gratuluju :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 08.09.18 11:12

@Si_Si20 já měla čárku skoro neviditelnou. A na ultrazvuku už bylo vidět týden po vynechání MS. Gratuluji a přeji,ať vše dobře dopadne :srdce:

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 08.09.18 11:14

Jeee gratuluji. Klidně můžeš ještě testovat, ale nemusíš. Zavolej na gyndu a řekni, že máš pozitivní test. Nejlépe je jit na kontrolu až tak v 6tt aby bylo srdíčko :srdce:.

malákráličice
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 08.09.18 11:15

@Si_Si20 Urcite se objednej, ale myslim, ze ti to neda a do prohlidky si stejne test udelas. :D

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 08.09.18 11:55

doporučuju se objednat a test už nedělat.Já testovala jak maniak a když se mi stalo že čárka byla slabší než předchozí,tak sem byla vystresovaná-zbytečně.Jsem už ve 29.tt :)

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 08.09.18 14:15

@Si_Si20 další test k čemu? Počkala bych týden a zavolala k dr ať mě objednají

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 08.09.18 16:13

@Si_Si20 Já bych určitě raději opakovala test…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama