Reklama

Má cenu to s přítelem zkoušet dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 21:08
Má cenu to s přítelem zkoušet dál?

Čau holky, jsem už fakt zoufalá a potřebuji radu. S přítelem jsme spolu rok. Ten rok byl divoký, hádky rozchody atd. Ale pořád ho hrozně miluju. Ale poslední dobou už fakt nemůžu. V létě jsme se na měsíc rozešli. Během té doby mi vůbec nepsal. Užíval si s kámoškama. Jezdil s níma na festivaly a pořád si užíval. A po měsíci zjistil, že mě prý hrozně miluje a nedokáže beze mě žít. Jenže jeho kamarádky jsou náš hlavní problém. Jeho nejlepší kamarádka je jeho bývalá, se kterou byl a bydlel 3 roky. Doteď si píšou každý den nebo ob den. A mě to fakt vadí, ale nedokážu mu to vysvětlit. Potom má další kámošku se kterou si píše pořád a klidně se s ní schází i 4× za týden. To byl hlavní důvod našeho rozchodu. Teď už se s ní schází ‚jen‘ 1-2× za týden, ale píšou si opravdu pořád. A mě to fakt vadí a on o tom ví. Jenže když mu něco řeknu tak jsem za hysterku co si nevěří. A mně by nevadilo, že má kamarádky. Ale on se vždy schazi jen s jednou kámoškou tak často a často si s ní píše že mi to přijde spíš rande než normální kamarádsky pokec. A dokáže s tou holkou být i do 3 do rána… Do toho nevím jestli on je opravdu moje opora a podpora. Například o víkendu jsme byli domluveni že se mnou půjde pracovat do Vinohradu. nakonec se na mě vykašlal, že se mu nechce a bylo by bahno a nechal mě jet samotnou. Pak když sem ho prosila jestli by pro mě přijel tak řekl že ne. Je na mě doteď bezdůvodně naštvaný i když je to on co se na mě vysral. To stejný i když sem měla přijímací zkoušky na vysokou. Taky se mnou nejel a nechal mě jet samotnou a vysral se na mě. Prý by za tu dobu mohl dělat rozumnější věci. Nevím už co mám dělat a potřebuji nějaký názor na celou situaci. opravdu si jen málo věřím a být tak často s kamarádkami u chlapů je normální? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13171 příspěvků 16.09.18 21:14
@Anonymní píše: Čau holky, jsem už fakt zoufalá a potřebuji radu. S přítelem jsme spolu rok. Ten rok byl divoký, hádky rozchody atd. Ale pořád ho hrozně miluju. Ale poslední dobou už fakt nemůžu. V létě jsme se na měsíc rozešli. Během té doby mi vůbec nepsal. Užíval si s kámoškama. Jezdil s níma na festivaly a pořád si užíval. A po měsíci zjistil, že mě prý hrozně miluje a nedokáže beze mě žít. Jenže jeho kamarádky jsou náš hlavní problém. Jeho nejlepší kamarádka je jeho bývalá, se kterou byl a bydlel 3 roky. Doteď si píšou každý den nebo ob den. A mě to fakt vadí, ale nedokážu mu to vysvětlit. Potom má další kámošku se kterou si píše pořád a klidně se s ní schází i 4× za týden. To byl hlavní důvod našeho rozchodu. Teď už se s ní schází ‚jen‘ 1-2× za týden, ale píšou si opravdu pořád. A mě to fakt vadí a on o tom ví. Jenže když mu něco řeknu tak jsem za hysterku co si nevěří. A mně by nevadilo, že má kamarádky. Ale on se vždy schazi jen s jednou kámoškou tak často a často si s ní píše že mi to přijde spíš rande než normální kamarádsky pokec. A dokáže s tou holkou být i do 3 do rána… Do toho nevím jestli on je opravdu moje opora a podpora. Například o víkendu jsme byli domluveni že se mnou půjde pracovat do Vinohradu. nakonec se na mě vykašlal, že se mu nechce a bylo by bahno a nechal mě jet samotnou. Pak když sem ho prosila jestli by pro mě přijel tak řekl že ne. Je na mě doteď bezdůvodně naštvaný i když je to on co se na mě vysral. To stejný i když sem měla přijímací zkoušky na vysokou. Taky se mnou nejel a nechal mě jet samotnou a vysral se na mě. Prý by za tu dobu mohl dělat rozumnější věci. Nevím už co mám dělat a potřebuji nějaký názor na celou situaci. opravdu si jen málo věřím a být tak často s kamarádkami u chlapů je normální? Děkuji.

Vy nejste ani spolu, ani vedle sebe. Toto vlastně ani není žádný vztah. Poslala bych ho do oběhu, a poohlídla se po někom lepším.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 16.09.18 21:14

Sama si si odpověděla, xkrát se na tebe vykašlal, nemáš v něm oporu a ani mu nevěříš, tak na co ten vztah je? Tyhle vztahy, kde se lidé rozchází a zase schází, jsou stejně povětšinou odsouzené předem k zániku.
Jinak ano, je normální, že má chlap kamarádky, ale ne pokud s nim tráví veškerý volný čas.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 16.09.18 21:14

Není normální se v prvním roce vztahu rozchazet a scházet. Kde je zamilovanost? Jses mladá, jdi jinam a dal. Stačí si znovu po sobě přečíst, co jsi napsala, a podle mě je jasné, ze toto není vztah a nemá cenu. Kde je komunikace, podpora, pomoc a zájem od partnera? Nikde.

Bellatrix Lestrange
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 16.09.18 21:15

Ne, není to to normální. Zapomeň na něj a bude ti líp.

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24710 příspěvků 16.09.18 21:22

Proč s někým takovým zůstáváš? 8o 8o 8o 8o 8o
Má pravdu, nevěříš si. A proto zůstáváš s někým takovým :nevim: :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 16.09.18 21:23

To je vtip ne? To si jako fakt tak málo věříš že musíš být s takovým loserem? Vždyť je to děcko k čemu to je dobrý? :roll: Jdu o dům dál a všechno se vyřeší…

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 16.09.18 21:42
@Anonymní píše: Čau holky, jsem už fakt zoufalá a potřebuji radu. S přítelem jsme spolu rok. Ten rok byl divoký, hádky rozchody atd. Ale pořád ho hrozně miluju. Ale poslední dobou už fakt nemůžu. V létě jsme se na měsíc rozešli. Během té doby mi vůbec nepsal. Užíval si s kámoškama. Jezdil s níma na festivaly a pořád si užíval. A po měsíci zjistil, že mě prý hrozně miluje a nedokáže beze mě žít. Jenže jeho kamarádky jsou náš hlavní problém. Jeho nejlepší kamarádka je jeho bývalá, se kterou byl a bydlel 3 roky. Doteď si píšou každý den nebo ob den. A mě to fakt vadí, ale nedokážu mu to vysvětlit. Potom má další kámošku se kterou si píše pořád a klidně se s ní schází i 4× za týden. To byl hlavní důvod našeho rozchodu. Teď už se s ní schází ‚jen‘ 1-2× za týden, ale píšou si opravdu pořád. A mě to fakt vadí a on o tom ví. Jenže když mu něco řeknu tak jsem za hysterku co si nevěří. A mně by nevadilo, že má kamarádky. Ale on se vždy schazi jen s jednou kámoškou tak často a často si s ní píše že mi to přijde spíš rande než normální kamarádsky pokec. A dokáže s tou holkou být i do 3 do rána… Do toho nevím jestli on je opravdu moje opora a podpora. Například o víkendu jsme byli domluveni že se mnou půjde pracovat do Vinohradu. nakonec se na mě vykašlal, že se mu nechce a bylo by bahno a nechal mě jet samotnou. Pak když sem ho prosila jestli by pro mě přijel tak řekl že ne. Je na mě doteď bezdůvodně naštvaný i když je to on co se na mě vysral. To stejný i když sem měla přijímací zkoušky na vysokou. Taky se mnou nejel a nechal mě jet samotnou a vysral se na mě. Prý by za tu dobu mohl dělat rozumnější věci. Nevím už co mám dělat a potřebuji nějaký názor na celou situaci. opravdu si jen málo věřím a být tak často s kamarádkami u chlapů je normální? Děkuji.

NEMÁ to cenu zkoušet to s přítelem dál.

sucuba
Kecalka 148 příspěvků 16.09.18 22:07

ne, nemá to cenu zkoušet něco dál, a vubec nemá cenu něco zkoušet, toto není přítel, určitě do tebe není ani zamilovaný, zkus si to co jsi napsala po sobě přečíst. pokud to nepomůže přečti si to vícekrát, připadáš mi celkem naivní, jeho bývalá, se kterou 3 roky bydlel a nejlepší kamarádka? …ale prosím tě… vykašlal se na tebe když jsi ho potřebovala.. co na tom nechápeš? :pocitac: :zed:

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 22:10

ahoj on Tě nemiluje… jen ti to říká-treba si to i myslí.ale proste činama dokazuje opak. takže určitě ne:-) ztrata casu pro tebe

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 16.09.18 22:12

A to jste spolu teprve rok. …to by měl mít oči jen pro Tebe 8o
Vykašli se na něj , po světe beha spousta chlapů, kteří tě budou opravdu milovat :hug:

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 16.09.18 22:25

První rok má. Byt ten nejkrásnější já sem taky s přítelem Rok teď a stale zamilovaný možná snad i víc :lol: ale nikdy by se na mě nevykaslal kdybych mu o půlnoci nebo kdykoliv zavolala jestli pro mě přijede hned se zvedne a jede nikdy mě nenechal někam samotnou když jsme se na tom domluvili třeba když vidí že sem unavená jde a začne vařit uklízet apod. Vážně mě hodne pomáhá ve všem vím že se na něj mohu spolehnout ale ty na toho svého ne… Pošli ho tam odkud prisel tohle nemá budoucnost ať si užívá život s kamarádkami asi je ještě nevyboureny a neví co chce poohlidni se po jiném tenhle vážně za to nestojí buď ráda že sním nečeká třeba dítě. Tohle není žádný vztah je to úplně k ničemu a nebudeš se dal přece trápit

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 16.09.18 22:32

To je smutný popis a to je jen po roce vztahu. Šel bych jednoznačně o dům dál, tedle ti za to opravdu nestojí :kytka:. Ani trochu si tě neváží, nehledej chybu v sobě, jelikož tam žádná není.

Zwetta
Kecalka 395 příspěvků 6 inzerátů 16.09.18 22:35

Bohužel, ale holky mají pravdu.., ten člověk tě nemiluje.. A pokud ti to říká, tak se podle toho rozhodně nechová . .. a jak všichni víme, láska se posuzuje podle činů, nikoliv slov.. Šla bych dál.. :kytka:

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 16.09.18 22:36

Bych mu dala kámošky :P , by viděl rudej vítr v mých očích. Že on hledal nějakou hloupou naivní a zamilovanou co mu bude papat ty jeho žvásty i s navijákem??? Že tedy zrovna trefil na tebe? To si to necháš líbit???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně

Následující galerie působí jako špatný vtípek. Nebo jako zkouška kostýmů pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >