Má cenu zachraňovat vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:22
Má cenu zachraňovat vztah?

Ahoj holky,

předem se omlouvám za anonym, nechci to rozebírat moc veřejně. Děkuji. :)

Můj problém se týka mého ročního vztahu. Jde o to, že vůbec nevím jak dále pokračovat a už mi to leze trošku víc na mozek, jak se říká. :? :? Já (24) a přítel (23.5) jsme spolu rok, začal jsme spolu bydlet vše ok. V intimnostech atd vše skvěle klape. Pořád něco podnikáme, hezké večery, výlety s mojí báječnou dcerou ( moje z předchozího 6ti letého vztahu), oslavy s rodinou atd. i finančně nám to klape. Chováme se k sobě hezky. Hádky nic moc. Ale náš problém je…psaní si s jinejma..Popravdě s tím začal on už když jsme se poznal ale nějak jsem to neřešila nějaký facebook atd. Ale postupem času jak sjem se začla víc upoutavat a zamilovavat mi to začlo vadit. Několikrát slíbil že toho nechá. Nevím zda si s něma vždy jen psal, každopádně probíhálo i výměna fotek a domlouvání schůzek, několikrát jsem si to přečtla. Tak jsem mu na truc začala dělat to stejné a výsledek je jen ten, že neustále do sebe rypem a podezíráme se a žárlime. (Nehádáme se před malou tam vše klape z jeho strany, vím, že jí má rád i ona jeho) Pokaždé si slíbíme, že už to neuděláme. Já mu jsem věrná v reálu, nedovedu si představit mít něco s jiným, on tvrdí to sstejné, tak čím to je? Povahama, NEBO TRUC, nebo nevyzrálost,? Já už nevím :( Já to fakt začla dělat na truc…a popravdě nesnáším všechny ty facebooky a instagram po tom všem..kdyby s tím přestal přestanu taky. Já to nechápu proč to děláme když vše ostatní klape. Má cenu v tom vztahu pokračovat? Když my bez sebe vydržíme třeba den a pak už zase musíme být spolu protože nám je smutno..:( Děkuji za názory, snad tím někoho nepohorším :)

Reakce:
Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 05.08.19 11:27

Nikdy bych neztrácela svůj čas s chlapem, co si píše s jinýma. Že slibuje neznamená vůbec nic, když nedodrží. Je ovšem na tobě, jak se chceš zařídit. Nicméně: jsi mladá, už teď mu nestačis. Co až ti bude o deset/patnáct let víc?

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 05.08.19 11:30

Chováte se oba jak malej jarda. Stojí vám to oběma za to? Už včera bylo pozdě na rozchod.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15561 příspěvků 05.08.19 11:30

Nebrat, v 25 resit tohle? Zbytecne ztracis cas, jsi mlada, najdi si nekoho kdo si te bude vic vazit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 11:33

Děkuji právě, že vím, že je to ztráta času, ale mám ho fakt ráda a jde mi těžko se nějak,,odpoutat,, když to napíšu blbě…ale tak časem by to asi přešlo. Děkuji všem za názor. :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 05.08.19 11:41

Zrušit sociální sítě. Oba. Jiné řešení není. Připadá mi hrozná škoda a nesmysl zahazovat fungující vztah kvůli facebooku :?.

cecetka
Echt Kelišová 8654 příspěvků 05.08.19 11:56

To dite neni jeho? Kdyz jste spolu teprve rok a uz pises o diteti? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 12:25

Nene není.

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 05.08.19 12:49

Tohle řešíte po roce? Co budete řešit za 10 let? Já bych nebyla s někým, kdo si domlouvá schůzky s jinýma. :nevim: Jen není dobře, že je v tom zapletená i dcerka. Příště bych si při výběru pečlivě rozmyslela, jestli partnera dcerce představím. Bude z toho zmatená.

Váš příspěvek
Reklama