Má cenu začít vztah?

3
13.7.21 19:14

Má cenu začít vztah?

Dobrý den,
Ráda bych věděla názor i z jiné strany než z moji.
Jde o to že jsem se seznámila s klukem, má 2 letou dcerku a bývalou přítelkyni, která by se měla v říjnu odstěhovat, nebo to aspoň tvrdí.
Ze začátku bylo vše super, jak se tak rika, růžové brýle. Ale postupem času jsem se začala dozvídat od známých o něm různé věci. Že to že to má doma na nic a že jsou od sebe říkal vždy každé aby ji dostal do postele. Že v každém vztahu co byl podvedl.
Takže už jen skrz toto mám docela obavy do toho vztahu jít nebo spíše pokračovat ve scházeni a bavení, protože jestli jej nezměnilo ani dítě, tak si myslím že já výjimka nebudu a vydrží to chvíli a po nějaké neshode už bude hledat útěchu jinde.
Proto se ptám na názor. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4492
13.7.21 19:22

Nooo, tak bacha. Varovné signály máš, tak se snaž si co nejvíc prověřit, jestli je to pravda a nehrň se do ničeho, hlavně ne do žádných závazků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5748
13.7.21 19:26

Ty jsi svobodná a bezdětná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
13.7.21 19:26

No je to na houby. Já jsem do vztahu s mužem který má dítě šla. Dopadlo to tak že dítě žije s námi jelikož matka je padlá na hlavu. Ale dejme tomu že u vás to bude ok a malá k vám třeba bude jezdit co 14 dní na víkend, prázdniny na půl atd…zvládneš to? Věř mi. Co 14 dní víkend je fakt zlatý oproti tomu že bys dítě měla doma nonstop. :mrgreen: Co se týče těch informací, jsou 100% zaručené? Odkud to ti lidi vědí? Říká se že na každém šprochu pravdy trochu, ale i tak. Jak dlouho jste spolu? Zkus ho nejdřív lépe poznat sama, kdybys věděla co se povídalo o mém manželovi. :roll: Já bych neházela flintu do žita i když si tady některé budou klepat na čelo že vztah s chlapem který má dítě ne-e. V životě by do to toho nešli atd… :mrgreen: Já z vlastní zkušenosti můžu říct že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě, máme další společné dítě a momentálně je jedno (už poslední :lol: ) na cestě. Jsme manželé, přes veškerá úskalí i co se týče manželova dítěte, se máme dobře a milujeme se. Přeji šťastné rozhodnutí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
13.7.21 19:31

NEchce vztah, chce milienku, matka jeho dětí nespíš neví o tom že se má stěhovat a čert ví co ještě provádí.

Proč si chceš začínat se zmetkem, co prostě šuká kolem, namísto toho aby se staral o rodinu?

Proč myslíš, že se to nestane tobě, kdyby si s ním taky otěhotněla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
13.7.21 19:34
@Richiiee píše:
Dobrý den,
Ráda bych věděla názor i z jiné strany než z moji.
Jde o to že jsem se seznámila s klukem, má 2 letou dcerku a bývalou přítelkyni, která by se měla v říjnu odstěhovat, nebo to aspoň tvrdí.
Ze začátku bylo vše super, jak se tak rika, růžové brýle. Ale postupem času jsem se začala dozvídat od známých o něm různé věci. Že to že to má doma na nic a že jsou od sebe říkal vždy každé aby ji dostal do postele. Že v každém vztahu co byl podvedl.
Takže už jen skrz toto mám docela obavy do toho vztahu jít nebo spíše pokračovat ve scházeni a bavení, protože jestli jej nezměnilo ani dítě, tak si myslím že já výjimka nebudu a vydrží to chvíli a po nějaké neshode už bude hledat útěchu jinde.
Proto se ptám na názor. Děkuji

Jsem pro třetí variantu - nepokračovat vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15595
13.7.21 19:39

No nevím, byla bych opatrná…asi na tom něco bude… :? Pán je možná veselejší a od přítelkyně se vůbec nechystá odejít…uvěřila bych, až skutečně odejde. Do té doby to ber s rezervou…ale já bych mu moc nevěřila. Nebyl by první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
13.7.21 19:40

Vsadím se, že tě tahá za noc. Poslala bych ho hoooodně daleko a raději nebudu psát kam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.7.21 19:40

@truelly ano jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
13.7.21 19:41

Ja bych popravde nemela ani naladu zkoumat, co vsechno je pravda. Myslis, ze to ti ludi rikaji, aby ho poskodili, vycucali si to z prstu, dost mozna si to pribarvuji, ale nejspis to bude cele tak nejak pravda. Za me ruce pryc, a to co nejrychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
13.7.21 19:44

Na můj vkus je moc komplikací už na vstupu, hledala bych jinde.
Tohohle maximálně tak na dočasnou nezávaznou zábavu, ale tam si musíš sama posoudit, jestli jsi toho schopna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5748
13.7.21 19:46
@Richiiee píše:
@truelly ano jsem.

V tom případě něco takového nemáš zapotřebí. Hledej plnohodnotný vztah, kde budeš jediná a na prvním místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.7.21 19:49

@Le_lenaz informace ze podváděl vždy každou jsou bohužel pravdivé. Proto nechci být naivní a věřit mu, že u mně to bude jiné. Jinak spolu nejsme, jenom jsme se vídali asi 3 měsíce. Jen ještě dodám že jeho „přítelkyně“ Neustále sdílí vzpomínkové fotky atd, takže už jen toto mi nesedí že mi vykládal že ona má někoho jiného, ale obkecat to uměl dobře, takže jsem mu to chvíli, bohužel věřila 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
13.7.21 19:50

@Richiiee V tom případě není co řešit. Už bych ho vidět nechtěla. Je do dement. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
13.7.21 19:51

Do toho bych nešla. Divný vztah s ex, podvádění přítelkyň. Díky, nechci. Snad máš na víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat