Reklama

Má cenu zkoušet reklamovat telefon při rozbitém displeji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 13.09.18 23:24
má cenu zkoušet reklamovat?

Ahoj. Mám rok a třičtvrtě mobil, asi před týdnem přestala fungovat část displeje, levá dolní část, resp. reaguje, ale když kliknu na ikonku v levém dolním rohu, otevře se ikonka vlevo uprostřed(co je cca o 4 cm výš, nad ní). Jenže mobil má rozbitý display, což téměř určitě nesouvisí, jelikož ten jsem si rozbila už před rokem a čtvrt, a doteď to fungovalo normálně…jenže právě nevím, jestli neřeknou automaticky, že je to tím mechanickým poškozením. v posledním měsíci mi nespadl, fakt to začalo z ničeho nic. Restart jsem zkoušela, a měla jsem co dělat ten telefon znovu zapnout, jelikož 1 číslo pinu je v oblasti, kde mi to blbnee..nakonec se mi to po 5 minutách klikání podařilo, klikem asi o 3 cm vlevo dole :roll: Jsem teĎ v zahraničí, takže to řešit nemůžu, tak přemýšlím, jeslti má po návratu cenu zkoušet reklamaci, nebo mi to kvůli tomu pavoukovi zamítnou..máte někdo zkušenost? :?

Reklama

Reakce:

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 13.09.18 23:36

Ahoj, zkusit to můžeš. Hlavní věc je ta, nenechat se na reklamaci odbýt, někdy zkoušejí rovnou říct, že to vám nevezmou. Omyl, MUSÍ! Reklamace se uznává/neuznává až po vyjádření odborníka. Pak teda, opravdu závada může být od toho poškození, akorát se projevila dýl. Mohlo se tam něco jemně hnout, nebo třeba se do té „ranky“ dostala vlhkost apod. Každopádně, zkuste to.

Nimie
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 13.09.18 23:50

@slavuska1 obávám se, že moc šanci nemáš pokud ten displej máš nějak víc rozbitý :/

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 23:59

@LenkaHl V jedné věci se pleteš. Nemusí. O reklamaci může pracovník rozhodnout ihned. Žádný odborník se k ničemu vyjadřovat nemusí.

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 14.09.18 05:37

Pokud mas ten displej rozbity, muze to souviset s tim. Ani by me nenapadlo v takovem stavu rozbitou vec reklamovat. Kup si novy a davej si na neho vetsi pozor.

blumen
Hvězda diskuse 41223 příspěvků 14.09.18 06:10

Nereklamovala bych ho v takovem pripade, kdyz Ti spadl a je nakraply.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 14.09.18 07:06

Nereklamovala bych, koupila bych nový. U telefonu za 2 tisíce bych nad tím nepřemýšlela, když bych předtím rozflákala displej.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 14.09.18 07:12

To bude souviset s rozbitým displejem. Take jsem mela pavouka a dotyk mi začal odchazet postupně,potvrdil mi to i člověk co se živí opravou telefonů. Takže bych nereklamovala.

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 14.09.18 07:30
@slavuska1 píše:
Ahoj. Mám rok a třičtvrtě mobil, asi před týdnem přestala fungovat část displeje, levá dolní část, resp. reaguje, ale když kliknu na ikonku v levém dolním rohu, otevře se ikonka vlevo uprostřed(co je cca o 4 cm výš, nad ní). Jenže mobil má rozbitý display, což téměř určitě nesouvisí, jelikož ten jsem si rozbila už před rokem a čtvrt, a doteď to fungovalo normálně…jenže právě nevím, jestli neřeknou automaticky, že je to tím mechanickým poškozením. v posledním měsíci mi nespadl, fakt to začalo z ničeho nic. Restart jsem zkoušela, a měla jsem co dělat ten telefon znovu zapnout, jelikož 1 číslo pinu je v oblasti, kde mi to blbnee..nakonec se mi to po 5 minutách klikání podařilo, klikem asi o 3 cm vlevo dole :roll: Jsem teĎ v zahraničí, takže to řešit nemůžu, tak přemýšlím, jeslti má po návratu cenu zkoušet reklamaci, nebo mi to kvůli tomu pavoukovi zamítnou..máte někdo zkušenost? :?

Odešla dotyková vrstva, to nesouvisí až tak moc s prasknutím displeje. DO reklamace to vzít MUSÍ, ale jesti to uznají je věc druhá. :?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 14.09.18 22:26

Díky za názory :) v tom místě je taky prasklina, ale mnohem víc je rozbitej přesně v opačným rohu, tam je pavučina jak vyšitá, ale tam to funguje dobře. tam dole je jen jedna „rýha“. ale teda když v tom místě chci jakoby posunout stránku, nebo jak to nazvat, prostě přejedu prstem do strany, tak na to mi to i v tom místě normálně funguje, a já pak ještě googlila, a četla jsem komentář, že když tohle jde, tak je to softwarem, který stačí přehrát..jen když nějaké místo nereaguje vůbec na nic, tak je vada v display samotném…uvidím no, ale možná se na to fakt vykašlu, a koupím nový :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >