Reklama

Má cenu zůstávat ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 13:02
Má cenu zůstávat ve vztahu?

Podobných témat tu jsou mraky. Jsem jedna z těch, která ač se snažila našla si nevhodného partnera. Bohužel spolu máme dvě malé děti (batole a druhé do školky). Ze začátku to bylo fajn, nebo ještě lepší než fajn. Pak jsem zjistila že má tajnosti, lže, byl to vztah na dálku…Nyní žijeme spolu 3,5 let. Poslední dva roky se ke mně chová hrozně párkrát mě napadl i těhotnou, nebo před synem. Když se pohádáme bere mi věci co mi dal(telefon, laptop). Doma nic neudělá ještě po něm uklízím, ale nadává, že je to tu jako v chlívku. Nic neopraví, nekoupí potřebné věci (nám)sobě ano. Nejvíc mi vadí, že mi bere klíče od bytu, tvrdí, že jsem je ztratila ale jsou v autě. Ale k jádru věci. žijeme v zahraničí jsem na MD kterou mám téměř vyčerpanou, on chtěl abych šla brzy do práce. Chtěla bych se s dětmi vrátit do CZ kde mám byt a platím hypotéku. Mám ale strach jak bych sama vše platila. Našla bych si nějakou brigádu a práci na doma(počítám tak 5000,– Za jak dlouho bych od podání žádosti dostala alimenty? Kdyby se alespoň choval pěkně k dětem, ale vůbec si jich nevšímá. Syna vezme cca jednou za dva měsíce do bazénu nebo mu koupí hračku. Dcera je pro něj vzduch :zed: Nevím, už jak dál hádáme se skoro každý den a to opravdu hodně, ale kvůli tomu, že mi poručí abych obula syna jinak jde sám, nebo došla vyndat kočár z auta a podobně. Prostě o blbostech kdy já mám dělat vyloženě služku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.02.18 13:07

A hypoteku poresenou mas (myslim financni pokryti)? Protoze ta se do prispevku na bydleni nebo soc. davek nezapocitava. Muzes pocitat s pomoci rodiny? To je docela zasadni pro zacatek.

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:09

Počítej s tím že ti třeba alimenty nedá

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 10.02.18 13:10

Co rodina..tohle je strasnek vztah..utikej pryc

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 13:12

Tak z takovým člověkem bych být nechtěla a odešla bych hned.. :roll: vždy se to dá nějak zvládnout. Hodně štěstí :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:18

Odejít s dětma do čr jen tak nemůžeš pokud je otec rodném listě aby to nebyl únos

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 10.02.18 13:21

Určitě nemá cenu v takovém vztahu zůstávat. On si tě neváží a je schopný tě i napadnout. 8o Na tvém místě bych se určitě vrátila. Jak se ptaly už holky, máš rodinu, která ti pomůže?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 13:24

On mi sebral pasy dětí, ale v dubnu má volno tak tam pojedeme všichni a pak, už bych se nevrátila. Ano rodina mě podporuje i finančně, když mi nedá peníze.(Říkám jin jen v opravdové nouzi) Je možné, že bych nedostala alimenty? To se mi moc nezdá :think:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:25
@Anonymní píše:
On mi sebral pasy dětí, ale v dubnu má volno tak tam pojedeme všichni a pak, už bych se nevrátila. Ano rodina mě podporuje i finančně, když mi nedá peníze.(Říkám jin jen v opravdové nouzi) Je možné, že bych nedostala alimenty? To se mi moc nezdá :think:

soudně je dostaneš, ale on ti platit nemusí jak pak ho donutíš když ti ted nic nedává :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.02.18 13:28
@Anonymní píše:
On mi sebral pasy dětí, ale v dubnu má volno tak tam pojedeme všichni a pak, už bych se nevrátila. Ano rodina mě podporuje i finančně, když mi nedá peníze.(Říkám jin jen v opravdové nouzi) Je možné, že bych nedostala alimenty? To se mi moc nezdá:

Soudti je prirkne, ale otazkou je, jestli je on bude platit. Navic ta vymahatelnost ze zahranici bude horsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 13:30

@ka2ka On má ještě jedno dítě z předchozího vztahu a bejvalá si to vyběhala tak, že mu peníze odchází k exekutorovi a pak jí.

Štembinka
Kecalka 131 příspěvků 10.02.18 13:33

Jestli máš rodinu, která ti pomůže..Tak to neváhej a jdi od něj.. Nemá to cenu držet takový vztah.. Určitě ti rodina pomůže ráda. A kdykoliv jim to pak můžeš oplatit, ale stejně jim největší radost udělá, když uvidí, že ty a děti jste štastný.
Být tebou, tak to zkusím taky s rodinou trochu probrat a jinak neváhám ;)
Když tě i napadl.. Udělá jednou, udělá to i znova..
Hodně štěstí a sil.. ať ti vše dobře dopadne :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:34
@Anonymní píše:
@ka2ka On má ještě jedno dítě z předchozího vztahu a bejvalá si to vyběhala tak, že mu peníze odchází k exekutorovi a pak jí.

jenže to znamená že nějakou dobu neplatil a pak to muselo jít přes soud a ten nařídil exekuci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 13:36

@ka2ka Ano asi to tak nějak bylo

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:37
@Anonymní píše:
@ka2ka Ano asi to tak nějak bylo

takže počítej že bez těch peněz budeš třeba půlroku rok

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >