Má hlad a nebo růst zubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:28
Má hlad a nebo růst zubů?

Zdravím,
Potřebuji poradit.
Maly má dva měsíce je na UM Beba Comfort. Jí co dvě hodiny, někdy ani nevydrží ty dvě. Pořád má hlad. Po jídle není klidný. Vypije mi 100- někdy 120. Na váze nepřibira moc. Od pátku měl 5380 a dnes vážila doktorka a řekla že přibral jen 4 g porodní váhu měl 4200, jako přes noc krásné spi.ale přes den naspi snad asi jen 2 hodinky. A to jen pokud jdu s ním ven.. jinak je hrozně nevrlý
Má i problémy s kakání, musíme rourkovat. Jinak nic nepomáhá, masáž ani cajiky..a okno dalších metod. Ale prdí dost
Nevím jestli třeba nerostou zuby, ale nic tam nevidím :(
Jít do nemocnice? Moje doktorka má záskok a tam ta je už stará a zmatená. Jednou mluví tak a pak jinak.

Co s ním dělat? :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:43

Ještě jsem nenapsala že kaká zelene a sem tam žluté

kacaaa
Kecalka 390 příspěvků 12.08.19 21:34
@Anonymní píše:
Zdravím,
Potřebuji poradit.
Maly má dva měsíce je na UM Beba Comfort. Jí co dvě hodiny, někdy ani nevydrží ty dvě. Pořád má hlad. Po jídle není klidný. Vypije mi 100- někdy 120. Na váze nepřibira moc. Od pátku měl 5380 a dnes vážila doktorka a řekla že přibral jen 4 g porodní váhu měl 4200, jako přes noc krásné spi.ale přes den naspi snad asi jen 2 hodinky. A to jen pokud jdu s ním ven.. jinak je hrozně nevrlý
Má i problémy s kakání, musíme rourkovat. Jinak nic nepomáhá, masáž ani cajiky..a okno dalších metod. Ale prdí dost
Nevím jestli třeba nerostou zuby, ale nic tam nevidím :(
Jít do nemocnice? Moje doktorka má záskok a tam ta je už stará a zmatená. Jednou mluví tak a pak jinak.Co s ním dělat? :zed:

Úplně teda nevím, ale náš malej jedl 135ml(počítáno vody) od nejakyho měsíce a půl do dvou a půl měsíce. Teď má druhý den 150ml a je spokojený. :wink: Být vama zkusím navýšit dávku, popřípadě změnit výživu. A to že přibral 4g to je snad omyl ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:36
@kacaaa píše: Úplně teda nevím, ale náš malej jedl 135ml(počítáno vody) od nejakyho měsíce a půl do dvou a půl měsíce. Teď má druhý den 150ml a je spokojený. :wink: Být vama zkusím navýšit dávku, popřípadě změnit výživu. A to že přibral 4g to je snad omyl ne?

Zkoušela jsem, ale nevypije to, a ano přibral jen 4g. Bohužel
Byl na nutrilonu, ale taky nějak výrazně neprozpival. A nekakal tak jsme změnili

moncicak123456
Kecalka 252 příspěvků 12.08.19 22:05

Náš malý je také starý 2 měsíce a z 3550g ma nyní 6kg. Je plně kojen ale podle mě si vytáhne víc jak 100ml. Pokud ti ale víc nevypije, nejspíš ho to bříško bolí hodně. V UM se vůbec nevyznám, ale co zkusit nějaké bez laktozy? Některá mimi jí špatně snáší. Náš syn taky přes den moc nespí.. tak ty 3-4 hodinky maximálně spíš méně. Bříško nás netrápí, prostě už chce koukat a objevovat. Věnuj se mu co nejvíce, zkoušej už ruzná chrastítka atd. U nas to zabíra. Malej se směje a je klid.

Váš příspěvek
Reklama