Má hubený muž šanci sehnat partnerku?

Anonymní
26.5.21 19:21

Má hubený muž šanci sehnat partnerku?

K tomu jen doplním, že jsem normálně fungující muž (co se práce, nějakých hodnot a ostatního týče). Jinak nejsem schopný určit, zda je větším handicapem plnější dívka/ žena nebo chlap „koncentrákových proporcí“? Jsem zoufalý, poprosím tedy anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4619
26.5.21 19:24

Omyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
26.5.21 19:29

,,Má hubený muž šanci sehnat partnerku?!

• určitě větší než obézní žena shánějící partnera. ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
26.5.21 19:37
@Anonymní píše:
K tomu jen doplním, že jsem normálně fungující muž (co se práce, nějakých hodnot a ostatního týče). Jinak nejsem schopný určit, zda je větším handicapem plnější dívka/ žena nebo chlap „koncentrákových proporcí“? Jsem zoufalý, poprosím tedy anonym.

A Ty si myslíš, že jsou všichni stejný? To je jako kdyby ses ptal, zda má žena šanci sehnat chlapa. Je to nesmysl přeci.. Moje ségra i její chlap oba vypadají jak z koncentraku :mrgreen: ale rozhodně spolu nejsou kvůli váze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
26.5.21 19:38

Tak proc by mohla byt zena silna korpulentni vime.. proc muz vypada jako z koncentraku, vime taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.21 19:41

Me musi muz zaujmout.Musi mit koule :lol: Potkala jsem krasneho muze za kterym by se otocila kazda zena…Problem byl v tom ze byl neskutecne nudny, vubec si neveril :zed: Ted se okolo me toci jeden(1,70) a muj ideal je tak 1.85 :lol: takze pro me neskutecnej skrcek, ale ma charisma, smeju se kdyz jsem s nim, je fajn…..Takze asi tak :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
26.5.21 19:42

Mě by to určitě nevadilo
Netrap se tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 19:45
@Cekk píše:
Tak proc by mohla byt zena silna korpulentni vime.. proc muz vypada jako z koncentraku, vime taky?

Já teda né, snad mix genetiky a životosprávy.

• Citovat
  • Nahlásit
334
26.5.21 19:47

Já bývalého přítele poznala když byl hrozně hubený. No a zamilovala jsem se do něj v období jeho hubenosti, prostě mě zaujal. Jo a neměla jsem o muže nouzi, takže tak. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
26.5.21 19:49
@Anonymní píše:
Já teda né, snad mix genetiky a životosprávy.

Myslim si ze na vzhledu zalezi ale kdybys byl obezni je to horsi. Nejaka si te vykrmi. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 19:50

Nebo ještě, že plnější ženy mohou spoléhat na odiv jistých proporcí. Jen, že jich kolem sebe mám celkem dost a sebevědomí jim vůbec nechybí. Ale jestli je to výhradně těmi proporcemi, nevím teda..

• Citovat
  • Nahlásit
18947
26.5.21 19:54
@Anonymní píše:
Nebo ještě, že plnější ženy mohou spoléhat na odiv jistých proporcí. Jen, že jich kolem sebe mám celkem dost a sebevědomí jim vůbec nechybí. Ale jestli je to výhradně těmi proporcemi, nevím teda..

Sebevedomi nesouvisi s proporcema. Od toho se odpichni, zapracuj na svem sebevedomi, protoze mam pocit, ze tam bude ten hlavni problem. Kdyz budes v pohode, nejaka se objevi…a vykrmi si te, to se uz neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 20:06

Muj muz je hodne hubeny. U me to byla laska na prvni pohled :srdce: asi celkove tihnu k hubenym muzum a zatim muj poznatek je, ze jsou velmi dobre vybaveni dole :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
15630
26.5.21 20:09

Nemyslím, že by to něčemu vadilo ;) Nebo myslíš, že jsou všichni hubení chlapi sami? :lol: Nevím, jak moc jsi hubený, ale s věkem se to většinou upravuje a mužům roste pupík :mrgreen: Takže buď rád, že nemáš 150 kilo a neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12838
26.5.21 20:13

Problem neni hubenost, ale to, ze z toho mas mindrak.
Male sebevedomi je neco, co zenu odradi zarucene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat