Má jinou nebo co to má znamenat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:24
Má jinou nebo co to má znamenat?

Dobry den, zajimal by me nezaujaty nazor. Mam pritele, ale jde o vztah na dalku. Vidime se zhruba jednou tydne, nekdy jednou za 10 dni dle casu. Jsme spolu v kazdodennim kontaktu a denne si volame. Uz parkrat jsem ho podezrivala, ze nekoho ma, aale vzdy argumentuje tim, ze mu muzu kdykoliv zavolat a vzdy mi to zvedne, takze asi tezko. Coz take takhle je. Moc se milujeme, ale co me zarazi je, ze je dost naladovy - to bych jeste pochopila, kazdy je nejaky, ale kdyz dojde k mensi vymene naziru, tak mi hned oznami, at si najdu nekoho jinyho a tecka. Za par hodin je ale vse zase v poradku, jako by se nic nedelo. Co byste si o tom mysleli? On mi to vysvetluje tim, ze je se vsim rychle hotovy a je horkokrevny - ma rychle rozhodovani, o kterem nepremysli. Mne to prijde divne. Jakoby někoho měl. Asi jsem naivni :(
Anonym z osobnich duvodu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sucuba
Kecalka 293 příspěvků 08.01.19 17:27

Řekla bych, že má spíš malé sebevědomí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:30

@sucuba dle ceho soudis?

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 08.01.19 17:32

Bych rekla, ze bude spis pesimista, ze hned po hadce vidi, ze bude konec, hned vifidi vse cerne. Mam to podobne. Ja si driv po hadce sbalila veci. Ted co mame dve deti, tak uz me to baleni veci nebavi, uz je trch kramu nejak moc :lol: :oops:

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 08.01.19 17:33

Říká ti, ať si najdeš někoho jiného, kdo se s tebou hádat nebude nebo mude mít něco, co on ne… Jinak bych neřekla že někoho má, a i kdyby měl, tak by jsi to pravděpodobně nezjistila, když se vidíte jednou za čas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:36
@sucuba píše: Říká ti, ať si najdeš někoho jiného, kdo se s tebou hádat nebude nebo mude mít něco, co on ne… Jinak bych neřekla že někoho má, a i kdyby měl, tak by jsi to pravděpodobně nezjistila, když se vidíte jednou za čas

Nj, ale proc bych si mela nekoho hledat, ldyz miluju jeho, což jsem mu několikrát rikala. To mi prave prijde zvláštní, prece kdyz nekdo nekoho miluje - jak on mi to porad tvrdi, tak mu nebudu rikat at si najde jinou / jinyho…
Je v reseni stehovani a spolecne bydleni, ale toto me fakt zarazi. Rikam si, aby jsme se nesestehovali a on mi kazdy druhy den nerikal takove veci… :(

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 17:50

A nebo je pohodlnej a nemá chuť nic řešit a dohadovat se. Tak tě posílá k jinému. Buď je tebou tak jistý, že nikam nepůjdeš a nebo tě má na háku a bylo by mu to jedno.

axelina
Závislačka 2610 příspěvků 08.01.19 17:52
@Anonymní píše:
Dobry den, zajimal by me nezaujaty nazor. Mam pritele, ale jde o vztah na dalku. Vidime se zhruba jednou tydne, nekdy jednou za 10 dni dle casu. Jsme spolu v kazdodennim kontaktu a denne si volame. Uz parkrat jsem ho podezrivala, ze nekoho ma, aale vzdy argumentuje tim, ze mu muzu kdykoliv zavolat a vzdy mi to zvedne, takze asi tezko. Coz take takhle je. Moc se milujeme, ale co me zarazi je, ze je dost naladovy - to bych jeste pochopila, kazdy je nejaky, ale kdyz dojde k mensi vymene naziru, tak mi hned oznami, at si najdu nekoho jinyho a tecka. Za par hodin je ale vse zase v poradku, jako by se nic nedelo. Co byste si o tom mysleli? On mi to vysvetluje tim, ze je se vsim rychle hotovy a je horkokrevny - ma rychle rozhodovani, o kterem nepremysli. Mne to prijde divne. Jakoby někoho měl. Asi jsem naivni :(
Anonym z osobnich duvodu.

a kolik vam je A do kdy ten vztah na dalku planuejete nebo co planujete vlastně?? pokud nic jen takhle na dalku dal tak je to asi jedno…jinak jeho chování divný je… dětinský

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 17:57
@Anonymní píše:
Nj, ale proc bych si mela nekoho hledat, ldyz miluju jeho, což jsem mu několikrát rikala. To mi prave prijde zvláštní, prece kdyz nekdo nekoho miluje - jak on mi to porad tvrdi, tak mu nebudu rikat at si najde jinou / jinyho…
Je v reseni stehovani a spolecne bydleni, ale toto me fakt zarazi. Rikam si, aby jsme se nesestehovali a on mi kazdy druhy den nerikal takove veci… :(

jejda, tak polopaticky: mas mu dat pokoj a nedelat sceny, to tim chce rict. Je to silne defenzivni chovani. Nez aby se zamyslel nad tim, co je mu vytykano a prodiskutoval to jako rozumny dospely clovek, tak se te diskuzi vyhyba takovymto detskym zpusobem = prechazi do utoku a hadku ukonci vyhruzkou, ze taky nemusite byt spolu. A ten zpusob, jakym to dela, to ma fakt klasu. Ani nerekne, ze to ukonci on. On to rovnou podsouva tobe, ze TY to ukoncis, protoze si najdes nekoho jineho nebo si ho mas najit, ne? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:58

@axelina mu je 41. Ja jsem o pár let mladsi.

axelina
Závislačka 2610 příspěvků 08.01.19 18:00

tak to je jeho chování opravdu divný…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:00

Ukonci to. On ma bud extremne nizke sebevedomi, nebo nejaky komplex nebo oboje, a kdyz prestane treba po sestehovani rikat tohle, tak si najde neco jineho podobneho, a budes tam, kde jsi byla. tohle dela muj pritel a je to strasne protivne a na nervy a ja zvazuju rozchod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:03
@Anonymní píše:
Ukonci to. On ma bud extremne nizke sebevedomi, nebo nejaky komplex nebo oboje, a kdyz prestane treba po sestehovani rikat tohle, tak si najde neco jineho podobneho, a budes tam, kde jsi byla. tohle dela muj pritel a je to strasne protivne a na nervy a ja zvazuju rozchod.

Myslis, ze je to sebevedomim nebo nejakym komplexem? To me nenapadlo. Spis to na me pusobilo tak, ze dela frajera…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:05

@warita ano, nazvala jsi to presne. Podsouva mi at si najdu jinyho. Ale toto by prece nedelal clovek, ktery miluje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:06

@P4ja to prave nemuzu rozeznat. Jestli me ma na haku nebo si je mnou jisty. Kdyz jsem se ho ptala, jestli by mu bylo jedno, kdyby jsme spolu nebyli, tak pry ze nebylo. Tak ja nevim.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >