Má každý člověk svůj živel?

Anonymní
17.2.20 19:06

Má každý člověk svůj živel?

Ahojky, dnes jsme se v práci dostali k zajímavému tématu - kolega je studovaný zahradník a nějak jsme došli k živlům a zda má každý nějaký, který je mu nejbližší.
První, co mě padlo do mysli byl oheň, ani nevím proč, nikdy jsem se o to nezajímala.
Cestou domů jsem se nad tím zamyslela. Jako malé dítě, třeba 7,8 let - pamatuji si, že mě oheň fascinoval hrozně, kradla jsem doma sirky, zapalovala si svíčky, hrozně mě to uklidňovalo, vydržela jsem do ohně koukat hodiny u táboráku…
Na nižším gymplu jsme si s kamarádkami hrály na čarodějky, kde jsme si prostě rozdělily podle seriálu živly, zase oheň. :D
A dodnes si lépe neodpočnu a nevyklidnim sexual u zapálené svíčky, táboráky miluji právě kvůli tomu.
Myslíte si, že - jak se v některých knihách píše - má každý svůj živel?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15292
17.2.20 19:11

Ke každému znameni zvěrokruhu patří jeden ze živlů, tak možná budeš mít ohnivé znamení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 19:13
@Kriss Tina píše:
Ke každému znameni zvěrokruhu patří jeden ze živlů, tak možná budeš mít ohnivé znamení :nevim:

Jsem štír právě.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15292
17.2.20 19:18
@Anonymní píše:
Jsem štír právě.. :nevim:

To je vodní znameni. Este můžeš mít ascdent v ohni :D ja jsem vzdusne znamení, ale to na mě moc nesedí, mám ale ascdent v zemi a to mě fascinuje víc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 19:20
@Kriss Tina píše:
To je vodní znameni. Este můžeš mít ascdent v ohni :D ja jsem vzdusne znamení, ale to na mě moc nesedí, mám ale ascdent v zemi a to mě fascinuje víc :lol:

V ascndentu jsem Panna :D Tak nevím..:D

• Nahlásit
  • Citovat
13643
17.2.20 19:22

Podle feng shui má každý dokonce dva živly. To, že tě fascinuje oheň, neznamená, že musíš nutně oheň být. Můžeš být země, kterou oheň vyživuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
17.2.20 19:22
@Anonymní píše:
Ahojky, dnes jsme se v práci dostali k zajímavému tématu - kolega je studovaný zahradník a nějak jsme došli k živlům a zda má každý nějaký, který je mu nejbližší.
První, co mě padlo do mysli byl oheň, ani nevím proč, nikdy jsem se o to nezajímala.
Cestou domů jsem se nad tím zamyslela. Jako malé dítě, třeba 7,8 let - pamatuji si, že mě oheň fascinoval hrozně, kradla jsem doma sirky, zapalovala si svíčky, hrozně mě to uklidňovalo, vydržela jsem do ohně koukat hodiny u táboráku…
Na nižším gymplu jsme si s kamarádkami hrály na čarodějky, kde jsme si prostě rozdělily podle seriálu živly, zase oheň. :D
A dodnes si lépe neodpočnu a nevyklidnim sexual u zapálené svíčky, táboráky miluji právě kvůli tomu.
Myslíte si, že - jak se v některých knihách píše - má každý svůj živel?

Ja tomu nevěřím ale věřím že negativní osoby dokážou vysávat energii. Upíři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11656
17.2.20 20:12
@Anonymní píše:
Myslíte si, že - jak se v některých knihách píše - má každý svůj živel?

Ahoj,

já jsem kozoroh a ten má jako svůj živel zemi - na základce jsme měli pracovní činnosti, kde jsme chodili vytrhávat plevel na školní zahradu - bože, jak já to nenáviděla.
Před 5ti lety jsme koupili dům a nevím zda ta zahrada, děti nebo magická půda v okolí Žítkové nebo co na mě zapůsobilo. Ale zapustila sjem takové kořeny, hlína, zemina, matka země - miluju. Hrabu se v zemině, zahradničím, pěstuju, sázím, sklízím, uchovávám, vše s maximálním respektem, v lete nenosím boty, miluju cítit půdu pod nohama, miluju to, miluju vůni lesa, trávy… To jsem prostě já. Moje děti třeba ted mají rádi Gormity a hned říkaly „Mami ty jsi matka země!“ :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41333
17.2.20 22:21
@Kriss Tina píše:
To je vodní znameni. Este můžeš mít ascdent v ohni :D ja jsem vzdusne znamení, ale to na mě moc nesedí, mám ale ascdent v zemi a to mě fascinuje víc :lol:

A jaký já jsem živel, když jsem narozený ve znamení lva? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
17.2.20 22:29

Ale brat to prece podle nejakych pseudo horoskopu z Blesku je kravina. Musi se vedet tvoje datum a priblizny cas narozeni. Podle toho se spocita jak byly planety uskupeny a zda byl nejsilnejsi Uran atd… podle toho se teprv da zjistit co mas k sobe za ascendent nejakyho dalsiho znameni. Je to prace na par hodin, a podle toho pak zjistis co mas za znameni, za povahu, co ti vyhovuje a cemu se vyvarovat a podobny veci. Takze resit to tu po netu je nesmysl, holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
17.2.20 22:31

@chs.jasmin to je i vekem a hodnotama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15171
17.2.20 22:51

Tohle by Ti mohlo pomoci k objasnění toho, proč- i když “jsi Štír”- může být Tvým živlem oheň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
18.2.20 09:03

Živlem mého znamení je vzduch. Jak já nenávidim vítr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15292
18.2.20 09:11

@mrav lev je ohnivé znameni, ale ascdent ti jen z toho neřeknu, na to musí být přesně datum narození, místo i čas přesně na minutu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41333
18.2.20 16:41
@Kriss Tina píše:
@mrav lev je ohnivé znameni, ale ascdent ti jen z toho neřeknu, na to musí být přesně datum narození, místo i čas přesně na minutu :D

Valašské Meziříčí 26. července 1972. Ale čas ti neřeknu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama