Má kecy když jedu za kamarádkou

Anonymní
23.1.20 08:56

Má kecy když jedu za kamarádkou

Ahoj, s přítelem jsme spolu už 3 roky, máme spolu 1,5 ročního syna a čekám druhé dítě. Jenže partnerovi vadí, když odjedu za kamarádkou, i když třeba jen na hodinu na kafe. Dítě mám s sebou, protože je v práci. Nejezdim nikam moc často, většinou je to jen jednou za měsíc, jinak jsem doma. Krom kamarádek mu vadí i návštěva mamky, ale na to už jsem si zvykla. Včera jsme se kvůli tomu pohádali a on mi řekl, ze on taky muže jet za kamaradama a já mu to nebudu zakazovat. Jenže já mu nic nezakazuju a navíc on je denně u rodičů a popiji dost částo s tátou a nebo se sousedem a nebo jde do hospody a z hospody odjede do města do baru a vrací se až pozdě v noci nalitej. A já jsem furt doma s dítětem. A přijde mi rozdíl jít za kamaradkou na hodinu a jít za kamarádem alkáčem a opít se jak hovado… Ještě podotknu, že než se narodil malej, tak s tím problém neměl a choval se normálně. Už jsem od nej i odešla, ale dozvedela jsem se druhy těhotenství, tak jsem zase u nej, ale už mě to nebaví a nějak nevím, jak z toho kolotoče ven…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8067
23.1.20 09:01

Ach jo, kam si se proboha tak hnala? Tři roky spolu už máte dítě a další na cestě, on chlastá, nikam tě nechce poustět a ještě mu vadí návštěvy tvé matky. Jak myslíš že tohle dopadne? Proč si se vracela? Myslíš že druhé dítě ho zázračně napraví? To asi těžko že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19162
23.1.20 09:02

Jako že jsi si omylem zadělala na druhý s alkoholikem? :lol:
Nauč se být dospělá. To znamená zodpovědná sama za sebe, své činny a rozhodnutí. Pak tě nějaký tydýt s nedostatkem sebevědomí a tendencí zakazovat Ti kafe nebude trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
23.1.20 09:04

Jak z tohoto kolotoče ven? Odejít od něj, dokud je čas. Jj ono začíná separací od kamarádek, pokračuje separací od rodiny a končí modřinami či urážkami na tvou osobu.. Zapoj mozek a utíkej co nejdál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23370
23.1.20 09:07

O, než se narodilo první, tak jste se evidentně moc dlouho neznali… Prostě si prosaď své a neztracej přátelé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 09:09

No akorát přemýšlím, jak mu říct, ze už s nim být nechci, protože on umí být i agresivní. A sbalit se a odejít mi přijde jako srabáctví, ale asi to jinak nepůjde. Kdyby mi dneska nesebral auto, tak bych vypadla už dneska. O

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11288
23.1.20 09:10

Ty máš doma alkoholika a vadí ti jen to, že má kecy když jdeš za kamarádkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
23.1.20 09:12

Jste spolu „už“ tři roky a budete mít teprve druhé dítě s tak hezky vám to klape… :zed:
Jak z toho ven? Začít používat hlavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 09:12

Ahoj zakladatelko,
nic než pokus o normální promluvu mě nenapadá. Zkus mu říct, že prostě není možné, aby ses odřízla od světa a byla jen zavřená doma s dětmi, že to by na tobě jako na každém kdo to udělá zanechalo stopy a ani by nebyla schopná mluvit jako dospělý člověk.
Bez nějaké výčitky bych mu na tvém místě řekl, že ty respektuješ jeho čas, který tráví se svou rodinou nebo přáteli, a že bys ráda, aby on respektoval ten tvůj, protože narozdíl od něj nemáš dík mateřské jiný sociální kontakt.
Obecně ale nese rysy člověka, který tě spíše chce ovládat, než že by tě měl rád…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8067
23.1.20 09:13
@Anonymní píše:
No akorát přemýšlím, jak mu říct, ze už s nim být nechci, protože on umí být i agresivní. A sbalit se a odejít mi přijde jako srabáctví, ale asi to jinak nepůjde. Kdyby mi dneska nesebral auto, tak bych vypadla už dneska. O

Srabáctví? Jako že těhotná ženská s malým dítětem má být natolik statečná, aby na plnou hubu řekla agresivnímu alkoholikovi že s ním nechce být? To je spíš asi nutnost, dělat jako by nic a vzít roha až nebude doma. Tak mu tam nech dopis, atˇmáš čistý svědomí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
23.1.20 09:14
@Anonymní píše:
No akorát přemýšlím, jak mu říct, ze už s nim být nechci, protože on umí být i agresivní. A sbalit se a odejít mi přijde jako srabáctví, ale asi to jinak nepůjde. Kdyby mi dneska nesebral auto, tak bych vypadla už dneska. O

Srabáctví? Takže nechat se pak mlátit od agresivního alhokolika je projev odvahy? 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11288
23.1.20 09:27
@Anonymní píše:

Pokud se ho bojíš, tak mu to prostě neříkej. Domluv si ke komu půjdeš, domluv si nějaké auto, co tě odstěhuje, zabal si věci co potřebuješ ty a děti (nezapomeň na doklady) a prostě odjeď.

Podívej se třeba sem na klasický bezpečnostní plán pro lidi v tvé situaci. https://www.domacinasili.cz/…nostni-plan/

Odejít od násilníka není srabáctví - naopak zůstávat v tom je většinou motivované strachem a kromě toho že ubližuje tobě, tak to, že zůstáváš v takovém patologickém vztahu tak dost ubližuje tvému dítěti. Samozřejmě že to vnímá a čím déla tam zůstane tím hlouběji se to dítěti vtiskává do podvědomí, že takhle mají vypadat vztahy.

Příspěvek upraven 23.01.20 v 09:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 09:27
@Ou píše:
Ty máš doma alkoholika a vadí ti jen to, že má kecy když jdeš za kamarádkou?

Ne vadí mi spousta dalších věcí než jen to. Třeba to, že doma nehne ani brvou, max. naseká dřevo a pak si stěžuje, že není nic k večeři, ale já nejsem stroj a jednou půjdu do práce a budu u toho muset zvládat ještě děti. A taky, že cpe peníze do alkoholu a já když něco potřebuji, tak se se mnou o ty peníze ještě dohaduje…

• Nahlásit
  • Citovat
23370
23.1.20 09:29

A prosimtě jaký byl než ty děti byly? :think: jako konkrétně. Doma ti pomáhal, dary ti kupoval?

Příspěvek upraven 23.01.20 v 09:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
23.1.20 09:29
@Anonymní píše:

Tady není čas na „hrdinství“. Kdo uteče, vyhraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama