Má maminka s dětmi šanci najít hodného partnera?

Anonymní
21.11.19 21:51

Má maminka s dětmi šanci najít hodného partnera?

Ahoj, v životě jsem bohužel neměla moc štěstí a hlavně, co se týče chlapů. Ten poslední mě dokonce cca 2 roky psychicky týral :( že se divím že jsem to vydržela tak dlouho, nakonec se sice vykašlal on na nás ale tím líp aspoň mame klid, jenze já si tak říkám mám dvě děti a mám vůbec ještě šanci na lásku? Já bych tak hrozně moc rada našla muze, co mi bude oporou a co mě bude milovat takovou jaká jsem mě i děti ale mam se dvěmi dětmi vůbec ještě šanci si někoho takového najít? :(

A druhá otázka, mám se teďka od začátku Prosince stěhovat od rodičů do vlastního s dětmi a má otázka je bude mi cca 20000 stačit na všechny potřeby? Nájem, energie, jídlo, léky, potřeby pro děti apod? Neuznají mi příspěvek na bydlení ale mám RD 6000, alimenty 4000 (na jedno dítě 2000) a k tomu brigádu po večerech kde si vydělám tak cca 10000 měsíčně :)
Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3461
21.11.19 21:56

Já jsem se 2 dětmi bašla naprosto dokonalýho chlapa, který pro nás udělá první poslední - děti má rád jako svoje vlastní a je mi velikou oporou, protože se mnou zvládl zrovna ne moc klidný období. Takže šance, že i ty najdeš takového chlapa samozřejmě je.

S penězi je to otázka - záleží kolik budeš platit za nájem a jestli budeš platit chůvu, která po večerech bude hlídat děti, nebo zda toro máš zajištěné jinak.
Ja jsem v určitém období vystačila i s 8tis (odečteno po nájmu) pro mě a 2 děti - vyskakovat jsem si nemohla, ale věděla jsem, že to je jen dočasné, takže jsme to zvladli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
21.11.19 22:02

Ahoj, jsem v podobne situaci, dve deti, hypoteka. Měsíční náklady cca 12-15 tisic a to nepocitam jidlo. Nejak to zvladnout musim.
Ted mam noveho pritele, asi dva mesice. Zatim je vse super, jen ty deti mu dávají zabrat. Svoje zadne nema, takze o to je to pro nej náročnější. Sam nevi, zda to zvladne, ale chce to zkusit. Sel do toho s tim, ze deti mam. Dalsi vec je, ze je o 6 let mladsi a mne je uz 40, takze do tretiho se opravdu nehrnu. No uvidime, jak to pujde :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@alli_li kde se dá takový chlap najít?

• Citovat
  • Nahlásit
52758

Věř si- ano, máš. Dvě děti nejsou překážkou, taky jsem s malým dítětem našel. Držím ti palce. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24840
21.11.19 22:09

Ja mám úžasného manžela. V 35 jsem se podruhé vdávala. Z prvního mám dvě děti, spolu máme jedno. Jsme moc šťastní.
A 20 tis.. záleží na spoustě věcí. Já jsem byla sama s dětmi přes dva roky, příjem o trošku vyšší, nájem 6-6,5 tis, stačilo nám to a ještě jsem v té době zvládla doplnit rezervu, ze které jsem brala než jsem našla práci po RD. Děti byly školkove v té době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
21.11.19 22:12
@alli_li píše:
Já jsem se 2 dětmi bašla naprosto dokonalýho chlapa, který pro nás udělá první poslední - děti má rád jako svoje vlastní a je mi velikou oporou, protože se mnou zvládl zrovna ne moc klidný období. Takže šance, že i ty najdeš takového chlapa samozřejmě je.S penězi je to otázka - záleží kolik budeš platit za nájem a jestli budeš platit chůvu, která po večerech bude hlídat děti, nebo zda toro máš zajištěné jinak.
Ja jsem v určitém období vystačila i s 8tis (odečteno po nájmu) pro mě a 2 děti - vyskakovat jsem si nemohla, ale věděla jsem, že to je jen dočasné, takže jsme to zvladli.

Myslim, ze u takovych vztahu je velky rozdil v atraktivite partneru a nemusi to byt jen ve vzhledu. Chlapek proste nemuze poradne zavadit o zenskou, neveri si a proste ta mamina ma taky mene na vyber, je treba zklamana z atraktivnich muzu, tak to s nim zkusi, ale jako bezdetna by si ho ani nevsimla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
21.11.19 22:26

A v tom je vlastne i navod, jak najit hodneho troubu. :nevim: Proste byt pritazliva a dat sanci nezkusenemu a ne prilis atraktivnimu muzi a na nej pak hodit decka, jak je skvelej a rozumi si a deti ho maji radi. A on se snadno chytne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19399
21.11.19 22:52

@Jaholos no ještě se musí chytit i ty děti - pokud to nejsou mimina, tak můžou být i proti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66767
22.11.19 06:13

No, už podle nadpisu jsem si řukala - no, to bude nějaká neseběvědomá s hajzl.em .. A jo. A hned několik.
Ale hned podle té první věty - dokud nepřijmeš zodpovědnost za to, že jsi si ty chlapy vybrala, nerozpoznala, že to jsou šmejdi a budeš to házet na smůlu, tak se nic nezmění a smůlu budeš mít nadále.

Zkusila bych psychoterapii, ta by tu smůlu mohla prolomit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 07:06

Snad nebude vadit, když teď budu mluvit za svoji maminku. Rozváděla se, muž se o děti nikdy nestaral, podváděl ji, když sourozenci byli nemocní, nezajímal se. Nějaký ten čas po rozvodu si maminka našla mého tatínka,, který byl mým sourozencům víc táta než jejich vlastní. Bohužel zemřel, když mi bylo 5. Mamka na něj vzpomíná jak na anděla s třemi svatozářemi, sestřenky tvrdí, že to byl jejich nejmilejší strejda. Zkus věřit, že někdy někoho takového potkáš, ale neupínej se na to, žij si svůj život, věnuj se dětem sobě a on jednou přijde.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat