Reklama

Má mamka pravdu? Jsem zaslepená láskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:28
Má mamka pravdu? Jsem zaslepená láskou?

Ahoj, prosím o anonym (nebo kdyžtak smazat úplně).
Mamce úplně nesedí můj partner. Snažím se na to dívat z obou stran, ale prostě to nevidím a připadám si ukřivděně.
Tvrdí mi, že mě má partner omotanou kolem prstu a skáču, jak on píská. Nepřijde mi to tak, jenom mi nevadí kde co a dávám partnerovi hodně volnosti (stejně tak si ji já hodně beru pro sebe).
Abych uvedla příklad, přišlo jí naprosto divné třeba to, že jsem mu „dovolila“ vézt jeho známou k rodičům (vyjížděli ze stejného města, jel ke mně, ale byla to pro něj asi půlhodinová zajížďka). Nebo třeba to, že je hodně „do větru“, čili že se třeba co 14 dní stýká se známými na pivu… Což mi přijde v dnešní době úplně normální, navíc jsme mladí, nežijeme spolu, nemáme děti… Nicméně mamka tvrdí, že chuděra ta, která si ho vezme.
Já jsem prostě benevolentní, a naopak mi přijde fajn, že se mi aspoň nebojí nic říct a (snad) před sebou nemáme tajnosti.
Jenže, těžko říct, kde je pravda. Na každém šprochu pravdy trochu, že. Vzhledem k tomu, že brzy plánujeme společné bydlení, tak mi asi tyto řeči nejsou úplně šumák.
Omlouvám se, že je to celé zmatené a neutříděné, jsem ale čerstvě po výměně názorů, nemám to vůbec srovnané hlavě, chtěla bych ze sebe všechno vypsat a nevím, jak…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2579 příspěvků 11.12.16 17:31

Mně to přijde v pohodě, ty taky přece chodíš občas někam bez něj se svými známými, ne?

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 11.12.16 17:32

Maminka má o Tebe evidentně starost, nechce, abys byla v budoucnu nešťastná.
Zatím spolu nežijete, takže ho opravdu neznáš.
Co vlastně maminka radí? Jen tak konstatuje nebo nechce, abyste spolu bydleli?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:34

Ne, to zase ne, že by mi radila, abych od něj utíkala…
Co radí? Ať si dávám bacha, trochu víc si ho proklepnu, taky si občas dupnu…

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 17:36

Píšeš, že teprve plánujete společné bydlení. Neuvádíš jak dlouhou dobu jste ve vztahu, nicméně, když spolu nežijete (a i kdyby ano) rozhodně by mi přišlo spíš divné, kdyby jsi mu zakázala jít jednou za 14dní ven s kamarády (za předpokladu že to obnáší klasické klučičí pivo v hospodě nebo nějaké podobné chlapské krávoviny). S tím svezením kamarádky mi to také přijde uplně normálka…
Nevidí mamka spíše nějaké jiné problémy? Něco co se jí na něm nezdá? Mluvila jsi o tom s ní nějak víc?
Zastávám názor, že rodiče by se do partnerských záležitostí dětí neměli míchat pokud to není opravdu nezbytně nutné, ale vzhledem k tomu že budeš ještě dost mladá a možná stále ještě bydlíš u vašich, nechtějí, aby sis s ním „rozbila hubu“.

Adinal
Kelišová 6468 příspěvků 11.12.16 17:37

Mamka je asi hodně konzervativní, možná má sama špatné zkušenosti.
To, co jsi napsala, mi přijde v pohodě a ani by mě nenapadlo se nad tím pozastavit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:41

Jsme spolu asi 3/4 roku, čtvrt roku takové nesmělé oťukávání, poslední půlrok dost intenzivně. Nebydlíme spolu, protože každý pracujeme v úplně jiném městě, máme to k sobě několik desítek kilometrů.

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:44

Však s ním zkus bydlet a uvidíš, co se z něho vyklube. Hlavně nezačněte hned pracovat na dítěti - to už by se hůř vycouvávalo :D
No tak tvoje mamka má jiné priority ve vztahu než ty. Ale tak proč bys musela žít život podle tvojí mamky?

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 11.12.16 17:44

A kde plánujete společné bydlení, když jste od sebe dál?

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 11.12.16 17:47

Nepřijde mi na vašem vztahu nic špatného. Přece spolu dva nejsou proto, aby si navzájem uvázali na nohu kouli a nemohli už nic. Takový vztah by spíš skončil špatně než takový, kde mají oba přirozenou volnost. Neřeknu, kdyby tě mlátil, kradl peníze, sprostě nadával a nebo právě tě jakkoli omezoval, pak bych opravdu chápala, že ti mamka říká, ať utečeš. Ale tohle je pro mě naprosto ok vztah. Další věci, ať už dobré nebo špatné, se stejně ukážou až při společném bydlení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:54

@dedrichov Na půli cesty, po vypršení mé smlouvy potom v partnerově městě.
@Innocence Právě. Mamce ale přijde až moc volný, resp. spíš jí přijde, že já jsem velmi tolerantní vůči partnerovi a on ke mně už tolik ne. Prostě to vyplývá tak, že já jsem výplň jeho volného času. Pokud má práci on, ok, pokud má volno, vidíme se. Tak to ale není, je to tím, že on je víc společenský, má hodně přátel (a nedělá mu třeba problém u nich přespat), já mám spíš pár velmi dobrých přátel a nemám takovou potřebu pořád někde trajdat.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 17:55

Váš vztah mi připadá naprosto v pořádku. Je přece hlavně důležité, zda si vy dva rozumíte a chápete. Je to jen vaše věc, jak „přísný“ nebo naopak „volný“ vztah budete spolu mít. To, že si občas zajde s kamarády na pivko je běžné. Na pohled tvé mamky a okolí bych se vykašlala. Nejlépe přítele poznáš, až spolu začnete žít v jedné domácnosti. Pak třeba dáš za pravdu tvé mamce a nebo také ne.
Zakladatelko, jestli si o tom chceš více popovídat, kdykoli mi napiš ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:57

Mamka se dívá střízlivýa očima. Vidí to, co nechceš vidět ty. Mám to z první ruky. Můj přítel se také občas stavoval při cestě za mnou u kamarádky. Psal jí pohled k vánocům. když jsem otěhotněla, opustil mě a do půl roku si ji vzal.
Prosím zachovat anonym. Osobní věci.

krupilovaanna
Nováček 10 příspěvků 11.12.16 18:09

Já si myslím, že váš vztah je úplně normální a v pořádku. Jsme s manželem 5 měsíců svoji, za 14 dní mám termín porodu a NIKDY jsme si ani předtím, ani teď nezakazovali chodit ven s přáteli, navštěvovat kamarády ani chodit posedět do hospody. Manžel chodí sám s kamarádama na pivo, na šipky, kulečník, já chodím kam chci nebo jdeme spolu. Věřím mu, on mně a nikdy by mě nenapadlo ho z čehokoliv podezírat nebo mu nevěřit. To, že se chce člověk bavit není hřích. Neumím si představit, že se nám narodí miminko a já bych manželovi řekla: nikam nejdeš, já taky nemůžu.. Vztah ani manželství není vězení. Každý má právo nastavit si vlastní pravidla a jestli je podle někoho špatný ten, kdo nesedí na zadku doma a umí se i pobavit, tak je podle mě hlupák. Pokud jsi spokojená, šťastná a takhle ti to vyhovuje, neposlouchej okolí, ani mamku. Nikomu nepřísluší hodnotit tvůj vztah a už vůbec ne ti do něj mluvit.. ;) :hug:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 11.12.16 18:12
@Anonymní píše:
Ne, to zase ne, že by mi radila, abych od něj utíkala…
Co radí? Ať si dávám bacha, trochu víc si ho proklepnu, taky si občas dupnu...

Tak v tom s ní naprosto souhlasím. Ale to by ti mělo připadat normální. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama