Má mě jen jako kamarádku s výhodami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:25
Má mě jen jako kamarádku s výhodami?

Ahoj, pokusim se strucne. Obema je nam neco pres 20, zname se mesic, vidame se 4× do tydne. Jezdime spolu na vylety, chodime na prochazky, drzime se za ruce, varime spolu, mame spolu i sex. Kdyz se zabredne na tema neceho vic, ze treba nekdo zmini, jestli je to muj pritel a ja mu o tom pak reknu, odveti mi,,no nejsem tvuj pritel, zatim". Je to takove vselijake, chova se ke mne nejpozorneji a nejvice hezky, jako se ke mne nejaky muz kdy choval. Jsou tam i doteky, hezka slova, piseme si kazdy den a resime spolu i nase bezne denni situace, starosti, vzdy mi pise on. Citim z nej i zajem o mou osobu, o to jak se mi dari nebo co si spolu treba uvarime za jidlo. Prijde mi to hrozne hezke a ze to plyne tak nejak samo. Ale asi pred 3 dny mi rekl, ze je asi 2 mesice po rozchodu a sam nevi co chce a co bude, jestli bude v lete pracovat tady nebo v cizine, hodne totiz cestuje, jak to bude s jeho a se mnou skolou, s bydlenim a vse. Je mi s nim dobre tak jak to je, ale zaroven nechci zit v tom, ze jsem pro nekoho jen nejake povyrazeni. Zadne spatne pocity z toho nemam, prislo mi, ze to tak nejak plyne samo. Zminili jsme se o sobe uz nasim rodinam, i on se zajima o mou rodinu. Ale jakmile se o necem vic zacneme bavit, nezni to nejak ze by se mnou chtel treba mit vztah. Pokoud to je kvuli tomu nedavnemu rozchodu, tak to pochopim. Rekli jsme si i, ze s nikym jinym nic mit nebudeme. Ja nepotrebuju nalepku vztahu, ale tak nejak vedet, ze pro nekoho nejsem jen nejaka prilezitostna zabava. Nemam z toho sice ty pocity, ale dnesni doba je v tomto divna. Normalne to vzdy do neceho vyplyne prirozene. A myslela jsem, ze to tak bude i v tomto pripade. Ale nerada bych s nekym travila hodne cas, zamilovala se a pak z toho byla v haji, kdyby se na me vykaslal a doslo mu, ze z toho nic vic nevidi. Co mam delat? Vidat se s nim dal, kdyz je nam tak hezky, nezminovat vubec tema vztahu a riskovat, ze treba casem z toho nic vic nebude a ja to budu tezce snaset a nebo omezit kontakt a usetrit si do budoucna nejake trapeni? Zazila jsem uz vztah kamaradstvi s vyhodami a nebylo to ani tak z poloviny takove, jako tady. Ten muz se ke mne chova vazne skvele.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 06.04.19 11:30

Je vám 20. Když budeš tlačit na pilu, vztah do kopru půjde určitě. Buď s ním, nebuď s ním, vybírej co je ti příjemnější a dál neřeš kraviny.

Aduš8
Závislačka 4495 příspěvků 06.04.19 11:30

Píšeš, že to tak vyplyne přirozeně… Tak to nech prostě plynout. Netlač na pilu, jak ti sám vysvětlil, je krátce po rozchodu a třeba má jen strach. Když na něj budeš tlačit, spíš couvne. Chová se k tobě jako k partnerce, slíbil ti věrnost, to fakt potřebuješ jen to potvrzení toho vztahu?

truelly
Závislačka 3227 příspěvků 06.04.19 11:33

Buď s ním, ale bez sexu. Až bude chtít přítelkyni a bude chtít tebe, určitě ti o tom řekne. Výhody bez oficiálního vztahu bych neposkytovala. Co bys pak dělala, kdybys s ním nedej Bože otěhotněla. :zed:

darka15
Kecalka 379 příspěvků 06.04.19 11:34

Jste mladí, jste spolu měsíc. Neřeš, jestli jste ve vztahu nebo ne, stýkej se s ním, pokud je to příjemné. Časem to přijde.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 06.04.19 11:52

Normálně spolu chodíte, jen ty na něj tlačíš, protože máš pocit, že když najdeš konkrétní krabičku, do které vyvíjející se vztah zavřeš, tak budeš mít jistotu, že zůstane takový jaký je a zbavíš se své úzkosti a strachu z odmítnutí.

Mno a on tomu úspěšně vzdoruje.

On ten pocit - teď už mám splněno, mám pevný vztah a nic se nemůže stát je stejně iluze.

salubriter
Kecalka 217 příspěvků 06.04.19 12:35

Vypadá to, že se nechce vázat. Že sám neví, co bude (rozhoduje se zatím) a nechce Ti nic slibovat. Asi chce mít volné ruce v tom, že vyrazí do ciziny nebo něco jiného.
Pochybuji, že chce jinou. Spíše se rozhoduje, co se svím životem.
Ale zeptej se jeho, řekne Ti to líp ;)

Navíc, měsíc je moc krátká doba.

cecetka
Echt Kelišová 8234 příspěvků 06.04.19 13:00

Jste mladi, jste zamilovani, tak si to spolu uzivejte a nekaz to po mesicni znamosti rozpitvavanim vztahu. Jinak ti brzy utece :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 42391 příspěvků 06.04.19 13:20
@truelly píše:
Buď s ním, ale bez sexu. Až bude chtít přítelkyni a bude chtít tebe, určitě ti o tom řekne. Výhody bez oficiálního vztahu bych neposkytovala. Co bys pak dělala, kdybys s ním nedej Bože otěhotněla. :zed:

Co je oficiální vztah? Že si ti dva společně řeknou máme vztah?

truelly
Závislačka 3227 příspěvků 06.04.19 13:44

Vztah přiznaný…představení se navzájem přátelům a rodičům, to je můj přítel, přítelkyně, jsme spolu,.chceme být spolu, něco budovat, chceme spolu bydlet, svatbu, děti atd.

Venetia
Hvězda diskuse 42391 příspěvků 06.04.19 13:46
@truelly píše:
Vztah přiznaný…představení se navzájem přátelům a rodičům, to je můj přítel, přítelkyně, jsme spolu,.chceme být spolu, něco budovat, chceme spolu bydlet, svatbu, děti atd.

Nejdřív vztah musí nějakou dobu trvat, než dojde na všechny tyhle záležitosti

truelly
Závislačka 3227 příspěvků 06.04.19 13:54

@Venetia to samozřejmě. Proto není třeba hned první měsíc spolu spát. :zed:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 06.04.19 13:58

2 měsíce po rozchodu ? Tak tak to jsi někdo s kym je mu dobre aby zapomněl - nechce se vázat..prevoznice řekla bych

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 14:23

No, rozchod byl z jeho strany a vleklo se to uz delsi dobu, sam mi rikal, ze se mu tim rozchodem dost ulevilo. A jinak se o byvalych partnerech temer nebavime

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 06.04.19 14:27
@Anonymní píše:
No, rozchod byl z jeho strany a vleklo se to uz delsi dobu, sam mi rikal, ze se mu tim rozchodem dost ulevilo. A jinak se o byvalych partnerech temer nebavime

To ale nevadí ze byl rozchod z jeho strany - on proste byl na někoho zvykly a narovinu s tebou to vážne nemá… je mu dobre ale nechce se vázat… kdyby ano tak spolu normálně oficiálně chodíte … sama cítís ze je něco špatne - a ani je, on si plánuje i léto bez tebe. Nemyslím to zle, ale má te jako fajn kamosku s výhodou nicméně když nebudes ty bude jiná…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama