Má mě jen na sex? Co myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 10:12
Má mě jen na sex? Co myslíte?

Asi ctrictvrte roku se schazim s muzem. Pri kazdem setkání spolu spíme. Bud u neho doma nebo v aute. Kdyz jsem mu navrhla, jestli spolu můžeme mit klasicke rande (obed/vecere, prochazka a rozloučení), tak s tim nesouhlasil. Ma me tedy jen na sex? Nechce si se mnou ani moc povidat. O jeho minulosti toho moc nevim, kdyz se na neco zeptam, odpoví mi stroze nebo zmeni tema. Vetsinu casu, co spolu stravime, slolu jen spime. Co si o tom myslet? Podotykam, ze se mi to s nim libi, je mezi nami velka pritazlivost, ale moc nerozumim tomu, ze nechce delat nic jineho…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 19.01.19 10:16

Ano, má.

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 19.01.19 10:17
@Anonymní píše:
Asi ctrictvrte roku se schazim s muzem. Pri kazdem setkání spolu spíme. Bud u neho doma nebo v aute. Kdyz jsem mu navrhla, jestli spolu můžeme mit klasicke rande (obed/vecere, prochazka a rozloučení), tak s tim nesouhlasil. Ma me tedy jen na sex? Nechce si se mnou ani moc povidat. O jeho minulosti toho moc nevim, kdyz se na neco zeptam, odpoví mi stroze nebo zmeni tema. Vetsinu casu, co spolu stravime, slolu jen spime. Co si o tom myslet? Podotykam, ze se mi to s nim libi, je mezi nami velka pritazlivost, ale moc nerozumim tomu, ze nechce delat nic jineho…

Po třičtvrtě roce o něm nic nevíš, máte spolu jenom sex, a ty se ptáš, jestli tě má pouze na sex? :nevim:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19911 příspěvků 19.01.19 10:18

Po tak dlouhé době si myslím, že jsi jen milenka a on má doma někoho jiného. A vlastně mu na tobě ani moc nezáleží

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 19.01.19 10:19

Ano má :mrgreen:… neni si třeba o tom myslet nic, pokud jste přistoupila na takovou formu vztahu… on očividně o normální vztah nestojí, takže pokud Vám to nevyhovuje, je to jen Váš problém.. bohužel ;)

Příspěvek upraven 19.01.19 v 10:21

eva valoi
Extra třída :D 11793 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 10:19

Hele to máš ještě dobrý, já jsem na sex, praní, vaření, rození a vychovávání dětí.

Paola21
Závislačka 3685 příspěvků 19.01.19 10:21

:lol: jako vážně? Ano, má tě jen na to jedno. :roll:

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 19.01.19 10:22
@eva valoi píše:
Hele to máš ještě dobrý, já jsem na sex, praní, vaření, rození a vychovávání dětí.
:mrgreen:
Chytrak
Závislačka 3020 příspěvků 19.01.19 10:33

Zamyslim se…pockej si…hmmm…tak tedy ano.

To mas jak s tim anglickym prislovim.
Vypada to jako kachna, chodi to jako kachna a chova se to jako kachna, co to je za zvire? Ano, neni to koza, ale prekvapive kachna… ;)

Prijde mi zvlastni, ze se na tohle musis ptat. A jestli mas nejasno, tak se ho po sexu narovinu zeptej jestli s tebou chce mit i seriozni vztah a planuje napriklad spolecne bydleni. :D A uvidis co bude ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 10:40

@Chytrak no prekvapive od neho slycham, ze me nechce jen na sex, ale na vztah, kdy do vztahu patri samozrejme sex.. tak jsem z toho zmatena..

Mamazkoncesveta
Stálice 93 příspěvků 19.01.19 10:40

Otázkou sis odpověděla sama :nevim: teď jde o to, co chceš ty, jestli ti to takto vyhovuje, nebo ne, v tom už si jasno musíš udělat sama…

divine woman
Extra třída :D 10263 příspěvků 19.01.19 10:44
@Anonymní píše:
@Chytrak no prekvapive od neho slycham, ze me nechce jen na sex, ale na vztah, kdy do vztahu patri samozrejme sex.. tak jsem z toho zmatena..

Oblbovací kecy.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 19.01.19 10:48
@Anonymní píše:

Kukáte v autě, večeři okamžitě zamítl… Hmm… Ano, má tě jen na sex :roll: .

arinecka
Kelišová 5621 příspěvků 19.01.19 10:52
@Anonymní píše:

S velkou pravděpodobností je ženatý a tebe má na sex. Jinak by neměl problém tě vzít do kina, večeři atd :nevim: Je jasné že se s tebou na veřejnosti ukazovat nechce. Takže ano, má tě jen na sex.

Chytrak
Závislačka 3020 příspěvků 19.01.19 10:53
@Anonymní píše:

Jasne on si te potrebuje udrzet minim. do dalsiho sexu, takze je mi jasne proc ti to rika. Mel jsem jednoho takoveho kamarada a neverila bys co vsechno byl schopen zenskym navykladat jen aby je ziskal. On s nima spal do te doby, nez ho omrzela a nasel si dalsi obet, ktera mu to spolkla i s navijakem. Milenec byl taky dobrej, takze to bylo pro nej easy a dotycne nechapaly, kdyz je ze dne na den odkopl a utnul veskerou komunikaci… :)

Hele prijdes mi jako mlada, a ne uplne zkusena. Reknu ti to takhle. V dlouhodobem vztahu jsou rozhodujici ciny a ne to co kdo namele pantem. Obchodnici maji v tom vetsinou vyhodu, nemaj problem zenu ziskat do postele, ale obvykle nic dalsiho cekat nemuzes. Zkus se oprostit od toho jak te to bavi v posteli a zkus to vzit z jine strany. Vzdyt uz to, ze nevis nic, je sakra divne a u me by svitil cerveny majak se sirenou… ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >