Má mě vůbec rád, nebo se mě chce zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
coudy17
Stálice 89 příspěvků 28.09.18 20:16
Má mě vůbec rád nebo se mě chce zbavit ?

Ahojky můj příběh je takový že jsme s přítelem 3rok já si jeho rodinu oblíbila i když nemusím přítelkyni jeho bratra známe se z dřívějška ona kváká jeho mamince nesmysly a já která jsem o dost mladší pak působím jako největší hyena což mi nevadí protože může vědět jak se chovám a jaká jsem zná mě déle než tu druhou slečnu že se přítel zástava té druhé slečny a já jsem vždy ta špatná už jsem si zvykla snažím se s ní vychazet dále jsem si koupila roční štěndo staforda když řeknu že musím po 8 hodinách u nich vyvencit je to problém když chci vzít psa k nim je to problém protože jejich kočka neví ze před psem se utíká když chci aby byl se psem chvíli na dvoře seřve mě a ignoruje to co chci když řeknu jestli mi vynese 12kg granuli vlepi mi ze je to můj pes proste mi přijde ze na psa zarli dále mu děla problém ze pomáhám své 60ti leté mamince která je sama u nás doma nevydrží déle jak hodinu kdykoliv máme rodinou oslavu tak je mu zle nebo mi jasné řekne ze tam jde jen na chvíli nechápe ze mám povinnisti vůči mamce cely život se o mě starala tak ji snad mohu pomoct a občas s ni dojet na nákup když on se mnou nejede navrhla jsem ze když tedy chceme stavět tak nám Mamka dá zahradu na to mi odvětil ze ale s námi bydlet nebude tak jsem mu řekla ze tam bude stejně pokoj pro hosty tak pokud bude chtít přijet tak snad muže stejně jako jeho rodiče jenže jeho rodiče nám do ničeho přece nekecaj ale také nám nic nedaly na což postavili jeho braskovi barák Mamka nám chce jen poradit ale stejně ví ze si to uděláme po svém tak proč mu vše tak vadí pokud Mamka z důchodu neutahne nájem tak ji přece nešoupnu na ulici ne? Občas si říkám ze mu snad vadim já a tohle jsou jen záminky upozorňuji ze jsem se ho ptala co a proč tohle dela vždy mi řekne pes je tvůj a je moc divokej (je to stěně) a ze chce bydlet sám nevím co i mam myslet přijde mi ze mě úplně ignoruje když něco potřebuje bratrova slečna tak jde hned a u mě rok proseni nebo si to proste zaridim sama :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 28.09.18 20:20

Poslala bych ho do oběhu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 28.09.18 20:24

Zbavila bych se jeho,je to d.ebil. S něčím takovým chceš stavět dům?

annasmyc
Kecalka 395 příspěvků 28.09.18 20:36

Nedá se to číst, promiň. Došla jsem asi na 4. řádek a bez těch teček a ukončených vět mi jedou oči šejdrem.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 28.09.18 20:46

@annasmyc tak to nečti ;)

Kostroma
Kecalka 145 příspěvků 28.09.18 20:49

Panejo tak tohle je dobrej guláš. Je to celý nějaký divný. On toho psa nechtěl? Už jenom tyhle věci kolem psa jsou do budoucna špatný, vzdyt jemu to všechno vadi. Pes nesmí byt ve vztahu překážkou, to má být naopak stmelovač.

Malina7
Závislačka 2671 příspěvků 28.09.18 20:52

S tímhle pánem bych nestavěla ani bábovičky na písečku, natož dům. Mě přijde že žárlí nejen na psa, ale na vše, co máš ráda, včetně Tvé mamky, která by k vám nesměla ani za práh. Má silné náznaky manipulace. Je to charakterově hodně špatný člověk. Máš na víc a tady toho pána bych poslala do věčných lovišť.

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 28.09.18 20:52

A to je tak strasnej problem ty carky a tecky psat? Ja to taky vzdala, sorry. Je to neco, jakobys napsala blablablablabla­blabla.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 28.09.18 20:56

@suvik ono když jedeš 16hodin v práci a brečíš jak želva rušíš svatbu atd… tak moc nepremýšlíš nad pitomostmi a nad tím že by zrovna … a ,,,, a !!! Mohly někomu vadit!

unuděná
Kelišová 5601 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 20:57

Me prijde, ze jste jeden jak druhej..vrana k vrane zkratka..Pejska jsi chtela ty a on do toho nemel kecat? bydite spolu nebo kazdy zvlast? Co on chce od zivota a co ty? Tvuj zpusob vyjadrovani je tak sileny, ze se te nedokazu zastat pred clovekem, ktereho popisujes. Mimochodem,12ti kilove granule sama neodneses? Ze nekdo nechce tveho psa doma na navsteve, protoze ma kocku, povazujes za jejich chybu?? 8o

Luska
Kecalka 302 příspěvků 28.09.18 20:59

Mě se to četlo dobře. Jinak přítel je pěkný sobec. Nebyla bych s ním.

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 28.09.18 21:03

Jake pitomosti mas na mysli? Chces radu a napises elaborat, ktery se fakt neda cist. Netrvam na SPRAVNE interpunkci, ale aspon na NEJAKE. Treba ukoncovat vety, protoze pak je to jeden velky chrstanec slov bez hlavy a paty… Navic to pusobi desne hloupe. Ale to jsi slyset nechtela, to je mi jasny.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 28.09.18 21:07

@unuděná mám sesedlá kolena nesmím zvedat víc jak 5kg mám to tahat ? Nechci být od 23 na vozíku to snad pochopit jde ne ? Chceme oba barák a svatbu jenže máme rok zamluveny termín, ale jeho bracha má najednou stejný termín a tak mi svatbu zrušíte a ustoupíme. jen já s jeho rodinou problémy nemám s jejich psem jezdím na veterinu a on mi nevinese ani blbé granule do třetího patra bez výtahu ? Psa jsme chtěli oba první den ho tedy chtěl taky… zatím zvlášť on se od maminky nehne zmizel by mamá servis. Ano je to jejich chyba mám u nich být celý den tudíž nemohu nechat celý den doma stěně samotné a né doma ale na statku kde je x dvorů to jednou nechám doma dítě protože by se kočička mohla bát ? Každá normální kočka zdrhne a můj pes není vrah koček. Pokud nechápete ani tohle tak mě hold maminka nenaučila vyjadřování na jaké jste zvyklá.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 28.09.18 21:09

@suvik pokud mi nechceš poradit nemáš tady co dělat… jiní to přečetli

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 28.09.18 21:09

taky jsem se v tom ztratila 8o rušíš svatbu a máš čas tady vypisovat, ale nemůžeš přemýšlet o tečkách a čárkách ve větách?? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >