Má milenku z práce, jsem těhotná

Anonymní
23.12.19 23:31

Má milenku z práce, jsem těhotná

Ahoj holky,
zivot se mi ted obratil na ruby. S pritelem jsme sest let a cekame spolu mimco.
Pred par tydny jsem zjistila, ze ma pomer s kolegyni z prace, uz par mesicu. Hrozne jsme se kvuli tomu chytli… Pry mu na me porad zalezi a tesi se na nase dite… Slibil, ze ji opusti, na chvili bylo i ticho po pesine a nebyli spolu… Ted jsem ale zjistila, ze kontakt obnovili.
Bydlime spolu ve meste, kde jsem de facto jen kvuli nemu. Rodinu mam na opacnem konci republiky.
Moc nevim, co dal… Porod mam za par tydnu, ted jen porad brecim a jsem nervak.
Mam mu dat nuz na krk (at se vzpamatuje), nebo ho radsi opustit, odstehovat se a mit klid hlavne pro mimco?
Jake jsou vase nazory a osobni zkusenosti? Zazily jste neco podobneho?
Prosim o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3397
23.12.19 23:39

Co zkusit konfrontovat milenku? Někdy to pomůže, teda jen za předpokladu, že s ním chceš zůstat…

Na mě by ten dlouhodobý milenecký poměr byl moc, já bych odešla :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
23.12.19 23:54

Já jsem zastánce toho, že rozbité věci se mají nejdřív zkusit opravit. Ale před porodem bych pro svůj klid a zdraví plachla k rodičům, pokud to jde. Ono to že někomu někdy ujedou nohy, se ještě asi prekousat, ale dlouhodobej poměr a navíc znovu oprasenej je pro mě dvojitej podraz. Ani nechápu ženskou, kterou rajcuje chlap, co podvádí těhotnou ženskou 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16047
24.12.19 00:09

Jestli máš s rodiči dobré vztahy, tak prostě na nějakou dobu odjeď a klidně na Vánoce a uvidíš, jak se to vyvine.

Konfrontovat milenku fakt nepomůže, základní problém je mezi tebou a tvým partnerem.

Jinak pokud to budete dávat dohromady (a snad všechny vztahy, které vydržely až do smrti jednoho z partnerů se musely vyrovnat s nevěrou z jedné či druhé strany), tak bych to nedělala bez toho, aby změnil zaměstnání, případně i bydliště - pokud to jde a určitě bych si případné opravování rozbitého vztahu řešila v rámci párové psychoterapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3199
24.12.19 00:41

Taky bych dala nůž na krk - buď já s miminkem nebo milenka, trvala bych na zablokování veškerého možného kontaktu (telefon, sociální sítě) a změně práce a neustoupila ani o krok, protože tohle není jednorázový úlet, ale dlouhodobá nevěra a prostě bych mu na ferovku vpalila, že mu nevěřím, že by s ní v práci nevyhledaval kontakt. Na vánoce bych se sbalila, jela k rodině a řekla mu, ať se přes svátky rozmyslí. Nekontaktovala bych ho, dala mu jasně najevo, že neustoupim ani o krok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
24.12.19 00:43

Uprimne? Ne, toto je silny kafe. Odesla bych, ted mas v dobe poklad, na který se upinas a to je silny hnaci motor. Jestli vas vztah stoji za to, se k sobe vratit, uksze odluka, kdyz mu za to nestalo dite, pak uplny jeho navrat, změna prace, definitivni konec s ni samozrejme a uprimne-odbornik. Promin, ale je to strasny hovado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
24.12.19 02:45

Jestli můžeš k rodičům, jela bych tam. Nic bych do porodu neřešila, soustředila bych se na sebe a dítě… Pokud chce spravit, co pokazil, dala bych mu asi možnost, ale musel by se, kuwa, snažit… A jasně stanovit podmínky ( poradna, omezení kontaktu, případně bych asi chtěla i blíž k rodině - nevím, zda je uskutečnitelné…) Jo a pokud on i ty budete chtít, musíš počítat s tím, že to budeš mít hodně těžké, těžší než on :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
24.12.19 03:07
@wildcherry píše:
Uprimne? Ne, toto je silny kafe. Odesla bych, ted mas v dobe poklad, na který se upinas a to je silny hnaci motor. Jestli vas vztah stoji za to, se k sobe vratit, uksze odluka, kdyz mu za to nestalo dite, pak uplny jeho navrat, změna prace, definitivni konec s ni samozrejme a uprimne-odbornik. Promin, ale je to strasny hovado.
@wildcherry píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
24.12.19 03:08
@wildcherry píše:
@wildcherry píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3511
24.12.19 04:03

Kdyby mu ujely nohy jednou, ok, možná by se to po nějakým čase dalo skousnout, ale dlouhodobej mileneckej vztah, když je manželka těhotná? Tak to je strašný prase a nikdy bych se k němu nevrátila, ani kdyby se předemnou plazil po kolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 04:23

A co když tu milenku miluje? Co když se zkrátka zamiloval? Ano bylo jak píšeš zakladatelko chvíli ticho a pak opět to obnovili co když to tam není jen o posteli a vzrostlo to neboli vzroste v citech?? Co potom i když se ti narodí mimčo a pak tě dřív neboli později nechá,, si těhotná copak kdyby tě miloval by ti v těhotenství ublížil??? Jak by to milující chlap vlastně mohl udělat něco takového dokázat,,??? Jak tohle může udělat v době když ho nejvíc potřebuješ,, je to tvůj život a je jen natobe co uděláš jak stim vším nalozis,, lidé ti tu mohou psát všelijaké názory ale ty sama musíš vědět,, ale takovému nevěřit a už vůbec nebýt neměla bych nato žaludek ale každá sme jiná některá to zkousne časem už jen kvůli dítěti ale bude to dobrý vztah??? Kdyz je už tak narušen?? Ublížil ti vtve nejkrásnější době kdy si to má žena těhotenství užívat a radovat se těšit a sdílet všechno se svým mužem ale tohle toje silné kafe,, přeji ti hodně sil

• Citovat
  • Nahlásit
14192
24.12.19 05:37

Ja se mam hodne rada, takze ja bych se takhle netryznila a odjela bych k rodicum. A vim, ze by mi s ditetem pomohli :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
24.12.19 08:27

Má cesta

Milá zakladatelko,
Mám za sebou podobnou zkušenost. Po sedmi letech našeho vztahu přišlo těhotenství a s ním velká krize. Vzhledem k tomu, že jsem byla jeho první velká známost, doběhl ho pocit, že by o něco mohl v životě přijít a začal panikařit. V práci se v mém sedmém měsíci zamiloval do kolegyně. Bylo to (snad) platonické a já mu to odpustila, bohužel. Přineslo mi to do následujících let jen komplikace. Stejně 3 měsíce po porodu odešel poté, co se zamiloval do vdané studentky a ve finále odešel za ní. Jsou spolu do teď, ale cestu nemají vůbec jednoduchou. Pokud by se něco podobného dělo v mém okolí, vřele bych doporučila odejít už teď. Pokud dotyčný nevnímá pocit zodpovědnosti nyní, tak tomu za měsíc nebude lépe. Možná k tomu taky jednou dozraje, ale to chce delší čas. Celá tahle cesta stále ovlivňuje i naši současnou rodinu. S dcerou se táhly dlouhodobé zdravotní potíže, dlouho nechtěla jezdit k tátovi, je jí líto, když máme nějaký program v době, kdy tu není atd. V době, kdy je dítě již na světě je to složitá a bolestivá cesta pro všechny. Posílám Vám hodně sil do následujících dní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
24.12.19 08:46
@Tarinka píše:
Ani nechápu ženskou, kterou rajcuje chlap, co podvádí těhotnou ženskou 🙄

A jak vite, ze ona to vi? Pochybuju, ze se ji on tim bude chlubit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9544
24.12.19 09:16

Odjela bych k rodičům a pokud by se nerozhodl pro tebe a dítě, je celkem jasno.
Z praktického hlediska, pokud by se rozhodl pro váš, je třeba změnit práci a prostředí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat