Má moje fotky uložené v mobilu...

Anonymní
14.1.21 15:12

Má moje fotky uložené v mobilu

Mám už čtyři roky tzv kamaráda s výhodami. Měla jsem období kdy jsem do něj byla zamilovaná, ale to už tak nějak vyšumělo, neboť jsem pojala názor, že zas až tak mě nežere (ne že by se sám neozýval, ale většinou jsem psala první já, já první plánovala schůzky atd. Prostě klasika).

Teď jsem u něj byla opět na pár hodinové „návštěvě“ a dal mi mobil s tím, že tam má fotky kuchyní ať mu poradím co se mi líbí. Tak tím mobilem listuju a najednou vidím svoje fotky. Klasický PrintScreeny obrazovek mých příběhu na Instagramu nebo Facebooku. Nebyly tam zhola všechny, ale velmi podstatná část ano. Dělám, že prší, ale nevím co si o tom mám myslet, já teda žádné jeho fotky postahované nemám 8o Nedělám si iluze, žádná láska z toho nebude, teď už ne, ale bez významu to asi taky není :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6114
14.1.21 15:16

No a? Ty si je vylepis verejne a vadi ti, ze je ma v mobilu? Jaky je v tom rozdil? Treba nema internet v mobilu a chce u tvych fotek pohonit i mimo domov. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 15:29
@Cenarius píše:
No a? Ty si je vylepis verejne a vadi ti, ze je ma v mobilu? Jaky je v tom rozdil? Treba nema internet v mobilu a chce u tvych fotek pohonit i mimo domov. :nevim:

Zas až tak veřejně ne, mám velmi omezený okruh uživatelů. V podstatě jen nejbližší přátele, žádných 150 sledujících. A mě nevadí, že je má v mobilu, ale není zvykem, že si ukládám do mobilu fotky přátel, abych si pak večer dělala dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
8568
14.1.21 15:31

Proč by ne. Asi si u nich večer lesti bambus. Žádnou lásku za tím nehledej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
14.1.21 15:32

Měla jsi se ho zeptat, proč má tvoje foto v mobilu? Třeba by ho to nakoplo k nějaké akci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
14.1.21 15:36

Mně se teď třeba stala taková blbá věc s mobilem. Prostě jsem nechtěně postahovala spoustu fotek. Pak jsem si stahovala návod k robotu a zjistila jsem, že mám stažené fotky kočárků, zvířat, dětí mých přátel i cizí…prostě bych vypadala jak nějaký úchylák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 15:44
@zuza92 píše:
Mně se teď třeba stala taková blbá věc s mobilem. Prostě jsem nechtěně postahovala spoustu fotek. Pak jsem si stahovala návod k robotu a zjistila jsem, že mám stažené fotky kočárků, zvířat, dětí mých přátel i cizí…prostě bych vypadala jak nějaký úchylák.

Ne. Už v minulosti řekl, že to je výhra, když náhodou narazí na nějakou mojí fotku (moc často nesdílím) akorát jsem tenkrát zcela nepochopila význam. Nečekám lásku, když se objeví někdo jiný, tak tento vztah prostě ukončím, ale jen mě zajímaly názory ostatních. I kdyby sinu toho dělal dobře, tak je mi to celkem jedno, i když moje fotky nejsou zrovna prototyp na hoňku (já v čepici a můj kůň, já a můj strejda, já a můj pes, já a moje dítě…no nevím)

• Citovat
  • Nahlásit
13943
14.1.21 15:48

Chlubí se kámošům..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
14.1.21 15:50
@Anonymní píše:
Mám už čtyři roky tzv kamaráda s výhodami. Měla jsem období kdy jsem do něj byla zamilovaná, ale to už tak nějak vyšumělo, neboť jsem pojala názor, že zas až tak mě nežere (ne že by se sám neozýval, ale většinou jsem psala první já, já první plánovala schůzky atd. Prostě klasika).Teď jsem u něj byla opět na pár hodinové „návštěvě“ a dal mi mobil s tím, že tam má fotky kuchyní ať mu poradím co se mi líbí. Tak tím mobilem listuju a najednou vidím svoje fotky. Klasický PrintScreeny obrazovek mých příběhu na Instagramu nebo Facebooku. Nebyly tam zhola všechny, ale velmi podstatná část ano. Dělám, že prší, ale nevím co si o tom mám myslet, já teda žádné jeho fotky postahované nemám 8o Nedělám si iluze, žádná láska z toho nebude, teď už ne, ale bez významu to asi taky není :nevim:

Asi chceš slyšet, že mu na tobě přeci jen záleží a city k tobě chová.
A ano, je to docela možné, že jsi pro něj důležitější, než ti běžně připadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
14.1.21 16:17
@Anonymní píše:
Mám už čtyři roky tzv kamaráda s výhodami. Měla jsem období kdy jsem do něj byla zamilovaná, ale to už tak nějak vyšumělo, neboť jsem pojala názor, že zas až tak mě nežere (ne že by se sám neozýval, ale většinou jsem psala první já, já první plánovala schůzky atd. Prostě klasika).Teď jsem u něj byla opět na pár hodinové „návštěvě“ a dal mi mobil s tím, že tam má fotky kuchyní ať mu poradím co se mi líbí. Tak tím mobilem listuju a najednou vidím svoje fotky. Klasický PrintScreeny obrazovek mých příběhu na Instagramu nebo Facebooku. Nebyly tam zhola všechny, ale velmi podstatná část ano. Dělám, že prší, ale nevím co si o tom mám myslet, já teda žádné jeho fotky postahované nemám 8o Nedělám si iluze, žádná láska z toho nebude, teď už ne, ale bez významu to asi taky není :nevim:

Hele mě včera večer nějak blbla věštecká koule. Přesně se mi tam ukazovaly ty fotky… A koule ukazovala svatební šaty :jazyk: :srdce:

Když chceš vědět proč má tvé foto v telefonu, není nic jednoduššího než se ho zeptat… Jste snad dospělí, sveprani…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 16:26
@janickaIII píše:
Hele mě včera večer nějak blbla věštecká koule. Přesně se mi tam ukazovaly ty fotky… A koule ukazovala svatební šaty :jazyk: :srdce:Když chceš vědět proč má tvé foto v telefonu, není nic jednoduššího než se ho zeptat… Jste snad dospělí, sveprani…?

No asi nejsou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
14.1.21 16:45
@Příjemné Pondělí píše:
No asi nejsou :mrgreen:

Tak hlavně, že dokáží pí*at, ale normálně se bavit asi ne… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30945
14.1.21 16:54

Jee, vy jste dneska hnusny :roll:

Ja nevim, no. Kdyby mel nekdo moje fotky v mobilu, tak bych si pomyslela, ze se na ne chce kdykoliv podivat, tak ze se mu pravdepodobne libim. Kdyby je mel milenec, tak bych byla rada, to by znamenalo, ze se mu porad libim.

Tady maj asi vsichni ucastnici diskuze nahodile postahovane fotky cizich lidi a je jim to jedno, protoze vubec nic neresej :lol:

Jen mi pripada, ze ty jsi do nej zabouchla jako blazen a bojis se jednat prirozene. Hele, predstav si, ze by ti na nem az tak nezalezelo. Tak to prece okomentujes, ne: jeee, ty mas moje fotky, jo? To mi lichoti, jupiiii 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
14.1.21 17:14

@PaníKadrnožková prostě z toho příspěvku úplně čiší, že chce slyšet, že ji tam má protože je do ni zamilovaný nebo mu aspoň není lhostejná. Ale my tady vážně nevíme proč to tak je. Mě přijdou tyhle vztahy strašně namachrovany. Jo super spíme spolu ale nic od sebe nechceme jen aby se náhodou nezranili. Přitom se tímhle nevyslovenym zraňují daleko víc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16344
14.1.21 17:25
@janickaIII píše:
@PaníKadrnožková prostě z toho příspěvku úplně čiší, že chce slyšet, že ji tam má protože je do ni zamilovaný nebo mu aspoň není lhostejná. Ale my tady vážně nevíme proč to tak je. Mě přijdou tyhle vztahy strašně namachrovany. Jo super spíme spolu ale nic od sebe nechceme jen aby se náhodou nezranili. Přitom se tímhle nevyslovenym zraňují daleko víc. :nevim:

takhle to má obvykle ale jen jeden z nich, ten druhej doufá a tiše trpí…a dává mu to míň než bere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat