Má náš vztah ještě smysl?

Anonymní
7.5.20 11:37

Má náš vztah ještě smysl?

Ahoj, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 3 roky a já cítím, že už to nějak není ono. Už za sebou máme fázi zamilovanosti a teď je nás vztah spíš taková rutina. Každý den děláme to stejný (hlavně teď když se nic moc dělat nedá). Je mi 19 a jemu taky, nebydlím spolu a vídáme se tak 3× týdně. Když se nevidíme tak mi ani nechybí, spíš jsem ráda, protože si od něj můžu odpočinout. Poslední dobou máme nějakou krizi, ja mám myšlenky jestli to má ještě smysl a jestli není lepší se rozejít. On ví, že se něco děje, ale on sám krizi nemá.
Už jsme se jednou rozešli, ale pak se dali zpátky dohromady. Nedávno jsem začala myslet na svyho ex, to už me přešlo, ale píšu si teď s jedním klukem. Nejdřív jsme byli kamarádi, ale teď ho mám hodně ráda, flirtujeme spolu a myslím, že by z toho mohlo být něco víc. Jenom si píšeme a voláme skoro každý den a vím, že mu na mě fakt záleží. Jenom nevím co s tím. Nechci si s ním přestat psát, ale vím, že tohle je k příteli nefér, ale bojím se s ním rozejít.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2960
7.5.20 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 3 roky a já cítím, že už to nějak není ono. Už za sebou máme fázi zamilovanosti a teď je nás vztah spíš taková rutina. Každý den děláme to stejný (hlavně teď když se nic moc dělat nedá). Je mi 19 a jemu taky, nebydlím spolu a vídáme se tak 3× týdně. Když se nevidíme tak mi ani nechybí, spíš jsem ráda, protože si od něj můžu odpočinout. Poslední dobou máme nějakou krizi, ja mám myšlenky jestli to má ještě smysl a jestli není lepší se rozejít. On ví, že se něco děje, ale on sám krizi nemá.
Už jsme se jednou rozešli, ale pak se dali zpátky dohromady. Nedávno jsem začala myslet na svyho ex, to už me přešlo, ale píšu si teď s jedním klukem. Nejdřív jsme byli kamarádi, ale teď ho mám hodně ráda, flirtujeme spolu a myslím, že by z toho mohlo být něco víc. Jenom si píšeme a voláme skoro každý den a vím, že mu na mě fakt záleží. Jenom nevím co s tím. Nechci si s ním přestat psát, ale vím, že tohle je k příteli nefér, ale bojím se s ním rozejít.

Vidate se 3× tydne a jsi rada ze si od nej odpocines? Zadny vztah to neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.5.20 11:51

Podle mě je lepší se rozejít, pokud tě přitahuje někdo jiný :nevim: Furt lepší, než mu být nevěrná. Ničeho se neboj, rozchod je běžná věc a třeba potom zjistíš, že ti to s nim vyhovovalo nejvíc a třeba se k sobě vrátíte..já jsem s přítelem taky skoro 3 roky..A někdy je to taky taková rutina, ale zase si to umíme i v něčem “okořenit” a udělat pěkný..oběma nám to vyhovuje, protože máme spolu dobrý vztah a vybudovanou důvěru. :hug:
Taky nám někdy vyhovuje, že nejsme spolu, to je asi normálka už potom. Dřív nás to taky jakoby nebavilo, ale potom sme začali jezdit na výlety, podnikat různé akce s partou přátel a od té doby se pak těšíme, až si společně lehnem večer a uděláme si na sebe čas..protože jsme furt s někým přes den. :) Ale teda ani jeden nemáme potřebu flirtovat s ostatními..buď si přestaň s tim klukem psát a nebo přítele nech, protože to neni dobrý.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.5.20 11:53
  • teda musim dodat, že o školni dny se s přítelem vídáme taky asi 3-4 dny v týdnu, ale to proto, protože spolu taky nebydlíme a jsme studenti a já jezdím docela daleko a jsem ve škole skoro do večera ;)..ale bydlení začínáme už řešit a když je volno, jsme spolu skoro každý den.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13051
7.5.20 12:04

Ano - evidentně tě to už přešlo a není to vztah, který by někam spěl.

Jsi dospělá, nebzývá ti než se naučit přejímat zodpvoědnost za svůj život a ukončit to, ačkoliv to bude nepříjemné a ty budeš za tu špatnou. Pokud k tomu najdeš odvahu, tak osvobodíš jak sebe, tak jemu dáš možnost se na tebe naštvat, opravdu se smířit s tím, ž e je konec a najít si někoho, kdo ho bude mít rád a nebude s ním jen ze zbabělosti se rozejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama