Má někdo tuhle troubu? Gorenje BO 637E21XG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 28.02.17 09:56
Má někdo tuhle troubu? Gorenje BO 637E21XG

Zdravím, máte někdu tuto troubu? Gorenje BO 637E21XG?

Jak jste spokojeni?
Zajímalo by mě, jestli jsou dvířka úplně chladná na dotyk, nebo ne… Protože někde jsem četla, že disponuje jen dvojsklem… což mi nějak nejde dohromady s čistěním pyrolýzou při 500°C :think: :think: :think:
Už tak máme teplo v bytě, takže bych nerada, aby šlo to zbytkové teplo do místnosti…

A ještě taková „blbost“… Svítí světlo už při otevření dveří nebo až při samotném pečení…???

Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 28.02.17 11:16

@Black Cat s dovolením se přidám, také ji mám vyhlédlou :D

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 28.02.17 16:24

@PepiKo No asi se toho moc nedozvíme, nikdo nereaguje… :,(
Byla jsem se podívat ve třech obchodech, ale nikde tenhle konkrétní model neměli vystavený. I dražší trouby Gorenje neměly uvedeno čištění pyrolýzou… tak nevím, jestli tenhle lacinější model to fakt má nebo nemá…

A chci fakt chladný dvířka. Mám nad troubou varnou desku, takže fakt nechci při vaření cítit to teplo ještě od dvířek z trouby. :?

Kdybys narazila i na nějaké jiné recenze než jen z heureky… tak je sem prosím dáš? Dík… :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >