Má někdo váhu Runtastic Libra? Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rennys1
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 10.05.18 20:14
má někdo váhu runtastic libra? Poradí?

Najde se tu někdo, kdo mi poradí, koupila jsem si použitou váhu runtastic libra a stáhla jsem si aplikaci přes obchod play, ale nejde se mi zaregistrovat ani přihlásit přes google nebo facebook, stále mi to hlásí „přihlášení se nezdařilo, zkontrolujte nastavení připojení“, nevíte někdo prosím co s tím? Je to váhou nebo telefonem? Mám Samsung - čili android… děkuji

Reakce:
rennys1
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 11.05.18 11:50

Zkouším ještě dávat popředí, fakt nikdo?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >