Reklama

Jak rozumět zprávě z ultrazvuku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jefr
Kecalka 133 příspěvků 11.12.16 23:12
Má někdo zkušenost prosím o radu

Prosím příkladam foto z ultrazvuku. Chci se zeptat zda 8mm je dobra sliznice v děloze? a vysvětlení viz foto. Dle ultrazvuku se nám podařilo otěhotnět po styku kdy ovulace přišla později než v půlce cyklu.

Reklama

Reakce:

e008
Závislačka 3204 příspěvků 43 inzerátů 11.12.16 23:29

A v te zprave se nekde zminuji, ze jsi tehotna? Nikde jsem to nevycetla :nevim:
Jinak ja mela taky takovou vysku sliznice, tak asi dobry.

KKatka23
Echt Kelišová 7970 příspěvků 11.12.16 23:32

Já myslím, že 8mm je v pohodě…jinak já třeba mám cykly dlouhé 24 dní a ovulaci mívám pravidelně 18-19. den cyklu (měřila jsem teplotu)…takže možný klidně je, že jste otěhotněla až v druhé půlce cyklu. Já mám takto obě dcery - v prvním případě mi termín porodu neseděl dokonce o dva týdny…

Jefr
Kecalka 133 příspěvků 11.12.16 23:40

@e008 já byla na ultrazvuku den před pohlavním stykem a ono se zadarilo tento týden se ukázala druhá čárka. Měla jsem den před menses. Někdo říká ze pokud je sliznice malá tak se mimi neudrží tak snad tato hodnota bude dostačující.

Jefr
Kecalka 133 příspěvků 11.12.16 23:42

@KKatka23 já si prave nikdy Ovulaci nehlidala a šla jsem na kontrolu po půl roku a tohle mi napsal a měla jsem těsně před menses. Druhy den po ultrazvuku jsme na to Vlitli a teď mi ukázal test dvě čárky. Vy jste tak teda taky otěhotněla?

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15586 příspěvků 11.12.16 23:46
@Jefr píše:
@e008 já byla na ultrazvuku den před pohlavním stykem a ono se zadarilo tento týden se ukázala druhá čárka. Měla jsem den před menses. Někdo říká ze pokud je sliznice malá tak se mimi neudrží tak snad tato hodnota bude dostačující.

Nemá smysl nad tím špekulovat, jen se zbytečně stresuješ…Já tedy výšku své děložní sliznice nikdy nezkoumala a neřešila…Co se má stát, stane se. Těch faktorů potřebných pro úspěšné těhotenství je celá řada, od hormonálních, funkčních až po „kvalitu“ embria a stejně už to příliš neovlivníš…Nech to „vyšší moci“ :kytka:

Jefr
Kecalka 133 příspěvků 11.12.16 23:50

@pe-terka já se prave vůbec nestresuji jsem naprosto v klidu a maximálně spokojena ale chci znát zkušenost jiných maminek a ocenil když napíšou maminky co zkušenost mají

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama