Má někdo zkušenost s kočárkem Coletto Austin

dary
24.7.11 19:49

Má někdo zkušenost s kočárkem coletto austin

Začínám 5.měsíc těhotenství a docela už pokukuju po kočárcích. Moc se mi líbí coletto austin 3 i jeho cena rozhodně není k zahození :-) Ale chtěla bych znát názory vás maminek, které s tímto kočárkem máte zkušenosti.. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
24.7.11 20:00

My ho máme, máme novou kolekci 2011 a spokojenost maximální, neměnila bych. Už jsme s ním projeli i terén - pole, louky, příkopy a ustál to bez ztráty kytičky. Pochvaluje si ho i chlap, že se s ním výborně jezdí. Výborně se s ním manipuluje, je lehounký, prostorný. Kdyby jsi chtěla vědět víc, tak se klidně ptej. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dary
24.7.11 21:49

Aha, tak díky moc, ani jsem nečekala, že se někdo najde :-D A kde jste si ho koupili a za jakou cenu? Já jsem na něho právě četla taky hodně chvály, tak nad ním uvažuju. A ta nová kolekce má už polohování u sporťáku až do lehu nebo je to taky do vajíčka? Někteří odrazují, že je to Polák jak brno, tím pádem toho moc nevydrží, ale ty jsi psala, že je celkem odolný, tak další plus pro něho :wink: A vy ho teda jak dlouho používáte, jenom u toho jednoho miminka nebo máte už více dětí a je déle odzkoušený? A uvažovali jste i nad jiným kočárkem? Chtěla bych ho srovnat s jinými typy, ale na něm se mi líbí i to, že jsem ho nikde v okolí neviděla a tím pádem je pro mně i neokoukaný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1319
24.7.11 22:14

Sousedka má austina, s hlubokou korbou byla docela spokojená, ale se sportákem vůbec ne, byl malý a i to polohování ji nevyhovovalo,když měla malá rok, kupovali jiný sporták, ale byl to rok výroby 2009, možná je to ted vymyšlené trošku jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.7.11 22:16

My jsme ho kupovali v březnu na veletrhu od Vydeko Kutná Hora, takže jsme ho měli za veletržní cenu 8.500 KČ i s autosedačkou, takže v podstatě autosedačka vyšla zadarmo. Sporťák má polohování do lehu, už se právě nenaklápí celá sedačka, jak měly ty starší kolekce. My s ním jezdíme teprve u prvního dítka, ale fakt ho teda nešetříme, po víkendech s ním projedeme kde co, až jsem ten kočárek litovala, ale zatím se osvědčil. Jediná nepraktická věc u hluboké korby je nákupní košík. Mezi košíkem a korbou není totiž moc místa, takže taška s nákupem se tam nenarve. U sporťáku už je to v pohodě a úplně bez problémů. Já se do Austina úplně zamilovala, pak když jsem četla recenze, tak jsem byla rozhodnutá a vlastně až na tom veletrhu jsem zjistila, že je nová kolekce, takže jsem si žádný jiný kočárek ani nevybírala. Na začátku se mi líbila čtyřkolka Espiro Atlantic, ale prostě ten Austin byla srdeční záležitost. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.7.11 22:17

Tady je polohování sporťáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.7.11 22:18

Sporťák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.7.11 22:19

Hluboký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
24.7.11 22:22

Tak to už je opravdu něco jiného, sporták vypadá o mnohem líp než ty starší kolekce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.7.11 22:27
Romanetka píše:
Tak to už je opravdu něco jiného, sporták vypadá o mnohem líp než ty starší kolekce :palec:

Ta nová má právě polohování zad a nožiček už zvlášť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dary
25.7.11 09:37

Krásné ráno :mavam: Teeeda, děkuju moc za ukázky polohování, kočárek vypadá vážně moc krásně :palec: Akorát se mi zdá, že na té nové kolekci jsou ty barvičky moc křiklavé nebo to jen tak vypadá na obrázku? Ta zelená vypadá jak razící a zdá se mi to nebo je to jakby ze šusťákového materiálu?? Z nové kolekce se mi právě nejvíc líbil ten váš zelenkavý, tak proto se takto ptám, abych se pak třeba nedivila, když si ho objednám např. z netu.. :-)

Ale to polohování je fakt bezva, tam už nevidím žáden problém, jen škoda že i cena je už vyšší, možná že se nakonec podívám i do bazarů po nějakém použitém v dobrém stavu.

Chci se ještě zeptat- nejsou nějaké problémy s tím předním kolečkem? Nám se u sporťáku stává, že se zadrhává a nechce se otočit při jízdě..

• Nahlásit
  • Citovat
dary
25.7.11 10:09

Tak zrovna se dívám na ten espiro atlantic a máš pravdu, s austinem se vůbec nedá srovnat!! :mrgreen:
A v té nové kolekci je taky tak malý sporťák nebo si myslíš, že se do něho pak větší dítě normálně vleze? Z toho jsem právě taky dost zmatená, poněvadž někteří píšou, že se jim tam dítě vleze normálně i s fusakem a někteří zas že ne, že je tam málo místa..

Doufám, že ho někde v obchodě uvidím naživo a budu se moct kouknout, protože doteď jsem na něho štěstí neměla..

• Nahlásit
  • Citovat
29442
25.7.11 10:59

Dary mě ten sporťák připadá větší. Tu minulou kolekci jsem viděla a připadá mi tahle větší, ale nevím, jestli to není třeba jen optické. :nevim: Ale můžu to změřit, kolik to má.

Jinak co se týče barvy, tak až tak křiklavá to není (jen když na něj svítí slunko, to kočár září taky), mě se právě líbila víc ta minulá, že ta byla taková výraznější, tahle je výraznější míň, je to zkrátka taková pistácie. Akorát na to teda lítají broučci, ale to třeba i na oranžovou a kamarádka má béžovej kočár a na ten jí to jde taky a mě lítají teda i na blond hlavu. Není to tak hrozný, ale když je venku hezky, tak sem tam na kočáru nějakej brouček přiletí. A jinak je to teda šusťák.

Dávám ještě nějaký fotky z venku, z denního světla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
25.7.11 11:01

Jo a ptala jsi se na kolečko. Tak to je absolutně v pořádku, žádný problém. Jezdí skvěle, otáčí se bez nejmenšího zádrhelu, fakt co se týče jízdních vlastností, tak paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
25.7.11 11:02

A poslední, naše mimčo v Austinovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu