Má někdo zkušenost s kočárkem Kinderkraft?

Anonymní
4.8.20 07:39

Ma nekdo zkusenost s kocarkem Kinderkraft?

Ahoj holky, momentalne s pritelem resime kocarek. Nasla jsem na MALLU kocarek Kinderkraft 3v1 VEO. Mate s nim nektera zkusenost? Na recenze jsem se samozrejme divala, ale tem na internetu pod kocarkem moc neverim???? Vsechno ne podezrele ohodnoceno 5 hvezdickama. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4107
4.8.20 08:09

Nezminovala bych se tu že čekáš dítě s „přítelem“… tu je povolený jen manžel :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
4.8.20 08:10

Jinak kočárek neznám. Ale koukám. A na lidl-shop je za 6500. Na mallu koukám že stojí 9500. Joo už to vidím, na lidl-shop je bez vajička.
Jde ten sporták do lehu?? Nebo je to jen kolíbkové ležení? To bych nechtěla pro dítě. Určitě lepší rovný leh u sportáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8803
4.8.20 08:58

Osobní zkušenost nemám, ale žiju v Německu a tenhle kočár je tu poslední dobou často k vidění i u rodin, které jsou opravdu dobře situované. Koukala jsem na video a musím říct, že i ovládání vypadá super. A za tu cenu je víc než přijatelný. I na německých ověřených webech má skvělé hodnocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
4.8.20 09:11

Já mám kinderkraft, ale jenom sporťák. Byla jsem docela zaražená tou nízkou cenou oproti jiným kočárkům a tak jsem uvažovala jestli do toho mám jít nebo ne. Za tu cenu je dobrej, příště bych ale volila jinak. Pár mínusů má. Je ideální spíš do města, my bydlíme na vesnicí a kolečkům dávají ty cesty tady kolem v přírodě docela zabrat. Opěrka se nedá dát úplně do rovného sedu takže tam dítě skoro leží, když je opřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 09:59

@Veru1987 Chachacha😄 Cekam miminko s tim nejlepsim chlapem, kteryho mi osud poslal a je jedno jestli se mu rika manzel nebo pritel. Ale chapu:smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 10:00

@Aduš8 Super, dekuju moc. Asi do nej pujdeme. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 10:01

@Jdani Tak ja zase bydlim ve stredu mesta, coz je pro me asi tedy vyhoda. Dekuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
4107
4.8.20 10:01
@Anonymní píše:
@Veru1987 Chachacha😄 Cekam miminko s tim nejlepsim chlapem, kteryho mi osud poslal a je jedno jestli se mu rika manzel nebo pritel. Ale chapu:smiling_face_with3_hearts:

Já taky čekala s přítelem miminko, nyní již je manžel. Mi to vyšlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 10:10

@Veru1987 Preju jen to nej a hlavne zdravi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2612
4.8.20 10:54

Mam Kinderkraft, ale Prime. Chtela sem vetsi kola, at zmakne vse a ne jenom asfaltku k Bille :mrgreen: Ten Veo tim padem sem hned odlozila stranou. Shanela sem si predtim recenze od skutecnych uzivatelu, nasla sem jen jednu recenzi a pani moc chvalila. Jinak taky vsude jen anonym hvezdy na webu. Nikde sem ho nevidela, rikam si super, nebudu mit kocar co kazda druha. Hahaha uz sem s nim potkala nekolik zenskych :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18237
6.8.20 14:46

Recenze na kočárky Kinderkraft najdete zde , přidávejte prosím další :kytka: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 22:43

My ho koupili a vratili. Je nadherny, vhledove uplne top, bohuzel sportak je malicky, koupili jsme ho v synove roce, protoze prvni kocar ABC design je strasne tezky pro me a do MHD je to pro me silena potiz, bohuzel syn se v roce uz bouchal hlavickou o strisku sportaku a bylo mu to male, a to neni zadny obrik, mel 80cm a 9kg v roce, bylo mu to jen tak tak a za par nesicu uz by to neslo, maly jeste ani nechodi, takze to nemelo smysl. Jinak designove a tak je vymakany, jak se z korby udela sportak atd, to je skvely. Koupili jsme nakonec Bugaboo z bazaru a nadseni obrovske, kolebkove lezeni syn miluju a je strasne super na ovladani. Veo nedoporucuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18237
28.8.20 19:35

@LizzieBennet ahoj, super recenze, mohla bys ji prosim zkopirovat a vlozit do recenzi, viz vyse muj prispevek :kytka: diky moc, tady to casem zapadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama