Má někdo zkušenost s touto seznamkou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
15.5.22 11:55

Má někdo zkušenost s touto seznamkou

Ahoj,
Máte někdo zkušenosti s touto seznamkou : Seznamka-Pardubice
Nebo i s jakou jinou máte dobré zkušenosti?
Je mě jasné že všude budou různý lidi.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
27.5.22 18:14

Zkušenosti nemám, ale co jsem si načetl jednotlivé „topicy“ v seznamce..bylo mi trapně a to jsem mužský…„zajíček hledá maminu“ a podobně… Já na seznamky příliš nevěřím..už z principu omezeného prvního dojmu, je složité chápat a zároveň přijímat fakt, že pokud chci uspět, musím být absolutně upřimný/á…jinak je jen otázkou času, kdy " všechno praskne „. Tím, ale nechci tvrdit, že by jakkákoliv seznamka byla "nulovou nadějí“. Je to, ale podobné jako v reálném životě… poznání přichází až po určitém čase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
28.5.22 13:09
@Pavel Mer. píše:
Zkušenosti nemám, ale co jsem si načetl jednotlivé „topicy“ v seznamce..bylo mi trapně a to jsem mužský…„zajíček hledá maminu“ a podobně… Já na seznamky příliš nevěřím..už z principu omezeného prvního dojmu, je složité chápat a zároveň přijímat fakt, že pokud chci uspět, musím být absolutně upřimný/á…jinak je jen otázkou času, kdy " všechno praskne „. Tím, ale nechci tvrdit, že by jakkákoliv seznamka byla "nulovou nadějí“. Je to, ale podobné jako v reálném životě… poznání přichází až po určitém čase…

Ano to je pravda. Me se zatím jakákoliv seznamka příčí jenže v dnešní době je těžké se s někým seznámit pokud to není přes známé. Ano to pochopení přes psaní je dost složité protože si to každý přeloží dle svého a ani to tak nemuselo být myšlené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat